Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

düz,ters ve harf değiştir

daneel

Önerilen İletiler

k_ _ _k bu kelime k ile başlayıp k ile bitiyor. fakat bu öyle sıradan bir kelime değil tabiki.bu kelimeyi düz de okusanız ters te okusanız aynı kelime olucak. bakalım kaç tane bulabileceksiniz? :unsure:

şimdi de kara kelimesinin tek bir harfini değiştirerek yeni kelimeler üreticeksiniz. acaba kaç tane blabilceksinizzzzzzz :chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

k_ _ _k bu kelime k ile başlayıp k ile bitiyor. fakat bu öyle sıradan bir kelime değil tabiki.bu kelimeyi düz de okusanız ters te okusanız aynı kelime olucak. bakalım kaç tane bulabileceksiniz? :unsure:

şimdi de kara kelimesinin tek bir harfini değiştirerek yeni kelimeler üreticeksiniz. acaba kaç tane blabilceksinizzzzzzz :chris:

Karı ata ırak..:blushing:

Kaç arap para çak..:huh:

Kaçak arap para kaçak..;)

küçük melek eve kelem küçük..

Kara..

Akar..

Arak.. gibi mi..:huh:

Kara/karı/sarı/darı/dara/sara/yara/yarı/yanı/yani/mani/hani/hadi/sadi/sami/saki/seki/sevi/nevi/..gibi mi..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kavak

kayak

kelek

kazak

kacak (kap-kacak)

kaçak

kabak

kütük

küllük

böyle mi olacaktı?

kara-kama-mama-masa-kasa-tasa-yasa-yara-para-pare-çare-çark-park-sark-sarı-darı-dayı-kayı-sayı....................diye gidiyor,daha önce sorulmuştu ama ben çok severim ondan yazdım..gene gelirim ben :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 HARFLİ

KEK

KOK

KÖK

5 HARFLİ

KABAK

KELEK

KAVAK

KAYAK

KAZAK

KAPAK

KAÇAK

KILIK

KINIK:Oğuz Türklerinin yirmi dört boyundan biri,İzmir iline bağlı ilçelerden biri.

KIRIK

KISIK

KÜÇÜK

KÜTÜK

KALAK:Burun, burun ucu.Gelin tacı. Tezek yığını.

KEPEK

KESEK:Bel, çapa veya sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, Tezek, Çimen yapmak için üzerindeki otuyla birlikte çıkarılmış çayır parçası.

KIPIK:Yarı kapalı (göz).

KITIK:Minder, yastık vb.ni doldurmak için kullanılan ve bazen de sıvanın içine katılan keten ve kendir lifleri.

KIYIK: Kıyılmış olan.İğne, kalın yorgan iğnesi.Çuvaldız.

6 HARFLİ

KULLUK

KÜLLÜK

9 HARFLİ

KAMALAMAK: Kama ile yaralamak.

KARA-RAKI (KARI)-KURA-KURU-KORU-KORO-ROKA (ORAK-KARO)-KOKA-KOKU-KUKA-KAKA-KAMA-KABA-KAFA-KASA-KAYA-KAZA-ZEKA (KEZA)-ZEKİ-KEDİ-KEÇİ-ÇİLE (ELÇİ)-LİME-LAME-MALİ-İLİM-İSİM-SİMA-SAMİ-MASA-MAÇA-MALA-MAYA-MAŞA-ŞEMA-MEŞE-MEME-METE-MEZE-MÜZE-ÜZÜM diye gider eger yanlış anlamamışsam ama şimdi yemek saatim ve acıktım ben gidiyorum.... Yanlış anlamamışsam dedim çünkü aklıma harflerin yerini de değiştirmeden yapılabilir gibi bir ihtimal geldi...Onu kastetmemiştin dimi ? şöyle yani

KARA-KABA-KAFA-KAYA-KAZA-KASA-MASA-MAÇA-MALA-MAYA-MAŞA-MAMA gibii gibi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 8 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.