Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

2007 ÖSS Soruları

netman

Önerilen İletiler

sevgili kızlar, Safiyem ve Fadimem,

Siz bunları okurken ben sanırım cok uzaklarda olcam... Belki de burada olurum bilemem... :w00t: Şimci bugun nerdeydim once ona gelelim... Ben bugun 3 başlı ejderhamız, ok sevgili adminimiz için birazcık alışveriş yaptım... kendisi nitekim yıllardır ejderha olarak yaşamaktan muhtemelen uzaylı halini unutmuştur, bir kaç kıyafete ihtiyacı olur diye düşündüm, o nedenle uzay kıyafetleri satan bi alışveriş merkezi var burda oraya gittim ve bunları aldım kendisine... Siz de bi bakın, nasssıı begencek misiniz bakayım?

Osiris gezegeninin güzeşe ne kadar yakın oldugunu biliyoruz o nedenle öncelikle bu güneş gözlüğünü aldım, 3013.jpg renginden emin olamadım ama herhalde tüm uzaylılar gibi yeşildir kendisi o nedenle ben de uyumlu olsun diye yeşil aldım :w00t: uyar inşallah

bunu dedim konsey toplantılarına giderken giyer... FW8714.jpg

bunu da sevgilisi ve kendisi için aldım, tatile giderlerken giyerler deyiiii.. eyi etmiş miyim aliens.jpg

bunlar ayakkabıları shoesthatsuck.jpg

bir de bi daha da böyle şeyler başına gelmesin diye kendisini koruyabilmesi için ona bi jedi kılıcı aldım... Yanında da bu kıyafeti aldım... jedi kılıcı kullanırken giysin diye... jedi01concept.jpg

bu arada gözlükleri gördünüz mü bizimkinin aynısı, çok yakışcakkkk cokkkkkk

sağolsun orada görevli tezgahtar genç bana cok yardımcı oldu... Kendisi aslında üniversitenin uzay bilimler alanında öğrencilik yapıyormuş ve Osiris hakkında da pek bilgiliydi... Bilgisinden cok yararlandım...Burdan kendisine el sallıyorum ve bu şarkıyı ona armagan ediyorum :)

hayat insana he an gülmüyo

her an bi sevgili vermiyo

***** kader sen bana

gerisini hatırlamıyorummmmmm :w00t:

ayaklarım pek agrımıs alışveriş yaparken bugun azcık dinlenim ben :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 117
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

çok iyi bir alışveriş yapmışsın ...yorulduğuna değmiş....gözlük konusundaki zevkine hayran kaldım....ayakkabılarla büyük uyum içinde ve çok şık....admin çok hoşlanacak bence..belki bu onu biraz sakinleştirir...yalnız tatil giysileri pratik gelmedi bana...denize falan girer mi admin acaba....biraz zor olur gibi geldi...neyse o düşünsün...şu leyla da bir rötar yapmasa şaşırtır beni... :w00t: ama iyide oldu hani...sizi beklerken taurusu valizlerle admine giderken gördüm........çokta meraktayım....acaba büyücü ile işbirliği yapmış olabilirmi... :laughing: sabahı beklemekte fayda var....bu arada safiyede gelir......bu arada uyuyup güzelce dinlenelim...... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok iyi bir alışveriş yapmışsın ...yorulduğuna değmiş....gözlük konusundaki zevkine hayran kaldım....ayakkabılarla büyük uyum içinde ve çok şık....admin çok hoşlanacak bence..belki bu onu biraz sakinleştirir...yalnız tatil giysileri pratik gelmedi bana...denize falan girer mi admin acaba....biraz zor olur gibi geldi...neyse o düşünsün...şu leyla da bir rötar yapmasa şaşırtır beni... ama iyide oldu hani...sizi beklerken taurusu valizlerle admine giderken gördüm........çokta meraktayım....acaba büyücü ile işbirliği yapmış olabilirmi... sabahı beklemekte fayda var....bu arada safiyede gelir......bu arada uyuyup güzelce dinlenelim......

:w00t: (çook güldümm beee) herneyse ciddiyeti elden bırakmayalım, şimdi gülmenin zamanı degelll... Deniz mevzusuna gelelim once, şimci ogrendigim kadarıyla Osiris'te deniz yokmuş ama güneşi gormeyen taraflarında kayak merkezleri varmış, ben de buna istinaden ona uzaylı karı kıyafeti aldım... O nedenle sanırım işini gorecektir, bu tatil kıyafetleri onun... Taurus meselesine gelince, ben o işi hallettim endişeye mahal yok, dun akşam ortalığı bi kolaçan edeyim derken, farkettim ben de Taurusu, Admin'in kapısında bekliyordu, :o Admin konsey toplantısına falan gitti diye bi yalan uydurdum, :P sonra da onu bizim ajan hanım teyzenin evine gonderdim... Gerçekleri anlayıncaya kadar, ajan hanım teyze onu sorgulayacak... Anlayacağın Taurus meselesinin icabına bakılıyor :unsure::shuriken: Herşey süt liman yani... Safiye meselesine gelince, bu kızla biizm bi ilgilenmemiz gerek sanırım, onun yuzunden bı turlu eyleme başlayamadık... Hep geç kalıyo... Ama tabii burda senin oburlugunun da cezasını çekiyoruz, bunu da gözardı etmemek lazım, bütün elmaları yemişsin.... Senin için Amasya'ya gidip gelmekten yoruldum yawwww... Neyse bak bu son, son kez Amasya'ya gitim.. Daha da gitmem artık... Al elmaları, yeme, bunlar acil durum elmaları ona göre....

apples.jpg

üçümüz biraraya gelince bence artık bu işi daha fazla uzatmayalım ve bir an once artık BAHAR TEMİZLİĞİ OPERASYONUNA başlayalım...

Ha bu aradaaa Al Fadimem, sana bişi sorcam, Ayşegül diye biri gelmiş dun bizim karargaha, bi not bırakmış bak aynen boyleee...

sayfaları niye boşuna harcıyosunuz????ağaçlardan kesiliyor bunlar. ( yoksa öyle değil miydi? )

simci sence burda Ayşegül denen bu zat ne demek istemiş olabilir, acaba bize bi mesaj mı iletmeye calışmış :unsure: ben bişi anlamadım... Parola falan mıkine acaba bu? Ayşegül kim hem, aklım pek karıştı... Siz bizim eylem planından birilerine bahsettiniz mi? Bu Ayşegül büyücünün Ajanı falan olmasın sakın hıııı :huh: "ağaçlardan kesiliyordu" derken acaba bi mesaj mı vermeye çalışmış, sonra da "yoksa öyle değil miydi" demiş... Ama bu arkadas her kimse biraz aklı karışık gibi geldi bana, ya da bizi yanıltmaya, aklımızı karıştırmaya mı calısıyor acaba... Neyse biraz zaman verelim bakalım kendimize, anlarız nasılsa eninde sonunda... <_<

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Buradaki tecrübeli üyelerin çoğu başlıkları talan etmekte profosyoneller...Daha önce başka topiclerimde de bunu gördüm.

Buradaki üyelere özel mesaj gönderebileceğinizi biliyor muydunuz?.Hem de ücretsiz :D Lütfen bunu bir düşünün olur mu?

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

(çook güldümm beee) herneyse ciddiyeti elden bırakmayalım, şimdi gülmenin zamanı degelll... Deniz mevzusuna gelelim once, şimci ogrendigim kadarıyla Osiris'te deniz yokmuş ama güneşi gormeyen taraflarında kayak merkezleri varmış, ben de buna istinaden ona uzaylı karı kıyafeti aldım... O nedenle sanırım işini gorecektir, bu tatil kıyafetleri onun... Taurus meselesine gelince, ben o işi hallettim endişeye mahal yok, dun akşam ortalığı bi kolaçan edeyim derken, farkettim ben de Taurusu, Admin'in kapısında bekliyordu, Admin konsey toplantısına falan gitti diye bi yalan uydurdum, sonra da onu bizim ajan hanım teyzenin evine gonderdim... Gerçekleri anlayıncaya kadar, ajan hanım teyze onu sorgulayacak... Anlayacağın Taurus meselesinin icabına bakılıyor Herşey süt liman yani... Safiye meselesine gelince, bu kızla biizm bi ilgilenmemiz gerek sanırım, onun yuzunden bı turlu eyleme başlayamadık... Hep geç kalıyo... Ama tabii burda senin oburlugunun da cezasını çekiyoruz, bunu da gözardı etmemek lazım, bütün elmaları yemişsin.... Senin için Amasya'ya gidip gelmekten yoruldum yawwww... Neyse bak bu son, son kez Amasya'ya gitim.. Daha da gitmem artık... Al elmaları, yeme, bunlar acil durum elmaları ona göre....

apples.jpg

üçümüz biraraya gelince bence artık bu işi daha fazla uzatmayalım ve bir an once artık BAHAR TEMİZLİĞİ OPERASYONUNA başlayalım...

Ha bu aradaaa Al Fadimem, sana bişi sorcam, Ayşegül diye biri gelmiş dun bizim karargaha, bi not bırakmış bak aynen boyleee...

simci sence burda Ayşegül denen bu zat ne demek istemiş olabilir, acaba bize bi mesaj mı iletmeye calışmış ben bişi anlamadım... Parola falan mıkine acaba bu? Ayşegül kim hem, aklım pek karıştı... Siz bizim eylem planından birilerine bahsettiniz mi? Bu Ayşegül büyücünün Ajanı falan olmasın sakın hıııı "ağaçlardan kesiliyordu" derken acaba bi mesaj mı vermeye çalışmış, sonra da "yoksa öyle değil miydi" demiş... Ama bu arkadas her kimse biraz aklı karışık gibi geldi bana, ya da bizi yanıltmaya, aklımızı karıştırmaya mı calısıyor acaba... Neyse biraz zaman verelim bakalım kendimize, anlarız nasılsa eninde sonunda...

hadiyem işleri yoluna koymana sevindim...elmalar için mersi..zahmet olmuş.. :blushing: ben gull diye birini tanıyorum fakat o buralara uğramaz..ayşe ile alakam olabilemez..sanırım ajan kendileri galiba..dikkatli olmak lazım...sen onunla ilgilen..fazla uzatmayalım operasyonu... :shuriken: bak netman diye birisi daha gelmiş...tamam karargahı onun mekanında kurmuş olabileriz fakat ona özelimize karışma hakkı vermez..dimi ama...kendileri süperman ne özenmiş belli çok net bir görüntü veriyor...ben şimdi onunla ilgilenirim... :angry:

Buradaki tecrübeli üyelerin çoğu başlıkları talan etmekte profosyoneller...Daha önce başka topiclerimde de bunu gördüm.

Buradaki üyelere özel mesaj gönderebileceğinizi biliyor muydunuz?.Hem de ücretsiz Lütfen bunu bir düşünün olur mu?

Saygılarımla...

hey ...netman kardeşim.. :unsure: günlerdir burada sonuçların açıklanmasını bekliyoz...bizi bekletmeye utanmıyomusun...birde özel mesaj falan demişsin sonuçları özel mi belirliyosun...... :angry: cık..cık...birde tehdit hiç olmamış.... -_- olmadıysa yeniden hazırlanacaz sınva....plizz yani.. :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Buradaki üyelere özel mesaj gönderebileceğinizi biliyor muydunuz?.Hem de ücretsiz :D Lütfen bunu bir düşünün olur mu?

Saygılarımla...

Sağolasın açmışsın da topici, actıktan sonra artık o senin olmaktan cıkar, forum halkının topici olur... Doğal olarak şu an bu topic senin degil, forum halkınındır. Yani hepimizin... Topic benim yazmayın deme hakkın yok ama bu topic amacına hizmet etmemektedir diye bir eleştiri getirebilirsin, o zaman biz de bi bakarız bakalım, ne demiş bu arkadaş diye... Nitekim şu an yaklaşım tarzından dolayı böyle bir bakma ihtiyacı hissetmemekteyim... Bu forumda nelerin sahibi olabilirsin, bi tecrübeli üye olarak ben de istersen sana fikrimi söyleyeyim... Mesela Doğum gunu veya anı defteri sayfasında senin adına açılmış bir başlık senin olabilir.. O zaman gel kız bize, de ki arkadaşlar sizi burda görmek istemiyorum, burası benim anı defterim, bu yazdıklarınızı okumak istememekteyim.. Eyvallah deriz biz de... Nedir bu insanlardaki sahiplenme duygusu anlamış değilim bir türlü.. Bana ters gelmekte... Burası eğlenmek için girdiğimiz başlıklardan bir tanesi... Konu başlığı da bu... Biz de egleniyoruz... Ayrıca farkındaysan, şu an bu topicdeki her bir birey, yazmış oldugun güzel çalışmaya fikirlerini iletmişlerdir... Daha sonra da bu topicde kalmışız işte, daha ne istiyorsun anlayamadım... Kira verelim istersen sana topic sahibisin diye... Yazdıklarını silmedik bişi yapmadık, gelen yine yazsın, engel olmadık, neden yazdın demedik... Hayırdır yaniiiii!!!!!

Şu özel mesaj mevzuna da bir değinelim bakalım... Burada da ne demek istediğini anlayamadım, diğerlerini anlayamadığım gibi... Niye şimdi biz birbirimize özel mesaj gönderlim ki? özel birşey paylaşmıyoruz ki burada? Ayrıca da paylaşırsak yazarız, biz de biliyoruz var özel mesaj diye bişi, hem de ücretsiz... Ha diyelim o da yetmedi o zaman herbirimizin MSN i de var... Oradan konuşuruz... Şimdi sana burada yazdıklarımız çok mu özel geldi, bunu mu demek istedin de bize özel mesajdan bahsediyorsun... Ne alakaaaaa yaniii... Bunu bi düşünün demişsin, düşündüm.... çok mantıksız geldi banaaa :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya işte bütün ekip üyelerinin gerekliliği burda ortaya çıkıyor..mesela ben de geldim topicin sahibi olan kişinin iletisini görünce yazmaya korktım ama Fadımecım sen beni tamamlıyorsun bu konudA. :rolleyes: .Taurusu ben de gördüm hanım teyzeye giderken,pek bir mutluydu.maksadı gezip tatil yapmak olsa gerek.. :shifty: Benim rötar sebebime gelince çok üzgünüm kızlar..motosikletimin lastiği sen gece gece patla,ben yolda kal,ben lastik değişmeyi bilmez,gelen geçene el ederim durmaz,neyse şu zapzayıf çöp gibi halimle itekleye itekleye en yakın benzin istasyonuna götürmeyi başardım ama çok geç oldu tabi,bu konuda da eğitim alsak fena olmayacak,yanımızda teknik işlere bakması için bir eleman daha mı taşıyacağız değil mi.. :shuriken: Ayşegül'ün sayın netman la bir ilgisi olabilir mi,sözlerinde bir paralellik sezdim.. :huh::unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hadiyem işleri yoluna koymana sevindim...elmalar için mersi..zahmet olmuş.. :blushing: ben gull diye birini tanıyorum fakat o buralara uğramaz..ayşe ile alakam olabilemez..sanırım ajan kendileri galiba..dikkatli olmak lazım...sen onunla ilgilen..fazla uzatmayalım operasyonu... :shuriken: bak netman diye birisi daha gelmiş...tamam karargahı onun mekanında kurmuş olabileriz fakat ona özelimize karışma hakkı vermez..dimi ama...kendileri süperman ne özenmiş belli çok net bir görüntü veriyor...ben şimdi onunla ilgilenirim... :angry:

yok anam o ajan deeelll... Bu topicin sahibiymiş... kirayı istiyo... Şu elmaları mı satsak acaba, kirayı ödemek için, heç paramız da kalmadı, gııı... Operasyon için harcadık butun paralarıııı :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya işte bütün ekip üyelerinin gerekliliği burda ortaya çıkıyor..mesela ben de geldim topicin sahibi olan kişinin iletisini görünce yazmaya korktım ama Fadımecım sen beni tamamlıyorsun bu konudA. .Taurusu ben de gördüm hanım teyzeye giderken,pek bir mutluydu.maksadı gezip tatil yapmak olsa gerek.. :shifty: Benim rötar sebebime gelince çok üzgünüm kızlar..motosikletimin lastiği sen gece gece patla,ben yolda kal,ben lastik değişmeyi bilmez,gelen geçene el ederim durmaz,neyse şu zapzayıf çöp gibi halimle itekleye itekleye en yakın benzin istasyonuna götürmeyi başardım ama çok geç oldu tabi,bu konuda da eğitim alsak fena olmayacak,yanımızda teknik işlere bakması için bir eleman daha mı taşıyacağız değil mi.. Ayşegül'ün sayın netman la bir ilgisi olabilir mi,sözlerinde bir paralellik sezdim..

safiyecim zaman konusunda bi dikkatli olmalısın .. -_- ama tabi elde olmayan sebebler varmış o başka....teknik bir personel almak iyi olur fakat maaş istememesi lazım..bak elimizde ne varsa kiraya gidecek galiba.... :):P

yok anam o ajan deeelll... Bu topicin sahibiymiş... kirayı istiyo... Şu elmaları mı satsak acaba, kirayı ödemek için, heç paramız da kalmadı, gııı... Operasyon için harcadık butun paralarıııı

verme... :angry: onları ben yiyecem... :blushing:

şu bizim silahlarla halledimiversek acaba diyorum..... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:w00t:

fadimeciğim seni çok profesyonel gördüm canım :w00t: tabi hadiye bu işe ne diyecek bilemiyorum ama,her ne kadar biz sevgili Admin için varımızı yoğumuzu koysak,evimizi,mücevheratımızı satsak ve feda olsun desek de,senin fikrine katılmadan edemeyeceğim,sonuçta yolumuza taş koymakta.. :shifty::whistling::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fadimeciğim seni çok profesyonel gördüm canım :w00t: tabi hadiye bu işe ne diyecek bilemiyorum ama,her ne kadar biz sevgili Admin için varımızı yoğumuzu koysak,evimizi,mücevheratımızı satsak ve feda olsun desek de,senin fikrine katılmadan edemeyeceğim,sonuçta yolumuza taş koymakta.. :shifty::whistling::w00t:

hemfikir olmamıza (birçok konuda olduğu gibi) sevindim.... :w00t: yoluma çıkanlardan hoşlanmam.. :stuart::P ya ben hala adminin yanına gitmekten korkmaktayım...sanırım ixirin etkisi azaldı...ben bi koşu gidip içeyim....... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

içtim ... :) .ya ben ikinizi bir arada görenmeyecekmiyim..... :rolleyes: simdi hadiye kayboldu....... :D

evet ya..uzatmalı operasyon.neredeyse planı unutacağım ben.. :online2long: ben de kaybolacağım ama bari iki kişi olalım diye kaybolmadım..hadiye gizli bir iş mi peşindesin,yoksa eksik malzeme filan mı tamamlıyorsun neredesinnn..seni bekliyoz :unsure::online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayşegül'ün sayın netman la bir ilgisi olabilir mi,sözlerinde bir paralellik sezdim.. :huh::unsure:

ben de oyle dusunuyorum ne yalan söylim... Yoksa büyücü... :unsure::online2long::wacko::blink:

Evet evet bizi yıldırmaya çalışıyorlar, bizi hedefimizden vazgeçirmeye çalışıyorlar... Ama hayıııırrrrrr... Biz sonuna kadar burdayızzzzz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geldim geldimm... Ya şu kira meselesini bi halletmeye calıştım ama sağdan soldan para istedim vermediler... Admine' mi bi sorsak acepp? :unsure: ne dersiniz... Yok yok o kızar şimdi bize.. Ama Safiye kız, senin şu ateş toplarından birinci tiple halledebilr miyiz ki bu işi... hani ne bilem, belki ajandır kendisi, konustururuz da o zaman? Ne diyonuz... :unsure::online2long:

AAAAA FİKRİMMM GELDİİ... EN İYİSİ BİZ ÖZEL MESAJLARDAN KONUŞAK, HEM ORASI ÜCRETSİZMİŞ, KİRA DA VERMEYİZZZZ :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:devil:

geldim geldimm... Ya şu kira meselesini bi halletmeye calıştım ama sağdan soldan para istedim vermediler... Admine' mi bi sorsak acepp? :unsure: ne dersiniz... Yok yok o kızar şimdi bize.. Ama Safiye kız, senin şu ateş toplarından birinci tiple halledebilr miyiz ki bu işi... hani ne bilem, belki ajandır kendisi, konustururuz da o zaman? Ne diyonuz... :unsure::online2long:

AAAAA FİKRİMMM GELDİİ... EN İYİSİ BİZ ÖZEL MESAJLARDAN KONUŞAK, HEM ORASI ÜCRETSİZMİŞ, KİRA DA VERMEYİZZZZ :w00t:

ne gadder zekisin..... :devil: böylece man lerle uğraşmamış oluruz ........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evi mi boşaltalım yanii..ama bu kadar kullanmışız,eskitmişiz ne işe yarar ki sonra,kim oturur yani..ama özel mesaj da iyi fikir de bu Admin'den korkmam yeni bir neden teşkil ediyor,o kadar topic var niye öm yi işgal ediyorsunuuzzz diye ateş saçarsa... :o:wacko:

evet hadiyecim,birinci tipi isabet ettirmeye çalişirim ayaklarına hemde ,ajan değilse napcaz bir de sonra napcaz yaralı yaralı..temizliycez mi.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne gadder zekisin..... böylece man lerle uğraşmamış oluruz ........

hehehhe :w00t: iyi fikir de mi? o zaman dur ben sana bi öm atimmmm mademmm... :w00t: Yalnız öm den konferans yapamayık dimi? :unsure: Admine disek de bize bi konferans öm hazırlıyıverse... Ahh ahh ben biliyodum bu işe baş koymadan once ne çilelerle karşılaşacağımızı da biz daha başlamadan karşılaştık yawww... Bunların hepsi bence büyücünün işleri.... Kesin... Adamlarını yolluyo bize işte, tek tek... O da anladı, kendisi için ne kadar tehlikleli oldugumuzu...

evi mi boşaltalım yanii..ama bu kadar kullanmışız,eskitmişiz ne işe yarar ki sonra,kim oturur yani..ama özel mesaj da iyi fikir de bu Admin'den korkmam yeni bir neden teşkil ediyor,o kadar topic var niye öm yi işgal ediyorsunuuzzz diye ateş saçarsa...

evet hadiyecim,birinci tipi isabet ettirmeye çalişirim ayaklarına hemde ,ajan değilse napcaz bir de sonra napcaz yaralı yaralı..temizliycez mi..

Ya bişi diycimmm... Acaba Admin TM'ye mi gitsek, sanki acaba bize yardımcı olabiler gibime geliyo... Ne bilem gecenlerde bi yerde yazmıştı... Biz bazı kişileri yasaklıyabiliyoz yazmıştı... Yasaklatsak da mı saklasak acaba biz bunları... Yoksa yasaklatmasak da mı saklasak... Ne de olsa Admin onların da lideri, bizim gibi... Dostuz biz de miiiii? :unsure::sweatingbullets::shuriken:

karargahı boşaltma mevzuna gelince, yazdık çizdik şimdi her yerini olmaz tabeeee... yağlıboya bile kapatmaz bunu haklısın... gelsin anlaşalım... Neyse konuşalım, birazcık kirada kolaylık yapsın... biz de kalalım işte burda.. ya da ne bilem işte satsın bize topici....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hehehhe :w00t: iyi fikir de mi? o zaman dur ben sana bi öm atimmmm mademmm... :w00t: Yalnız öm den konferans yapamayık dimi? :unsure: Admine disek de bize bi konferans öm hazırlıyıverse... Ahh ahh ben biliyodum bu işe baş koymadan once ne çilelerle karşılaşacağımızı da biz daha başlamadan karşılaştık yawww... Bunların hepsi bence büyücünün işleri.... Kesinnnnnn :shuriken: Adamlarını yolluyo bize işte, tek tek... O da anladı, kendisi için ne kadar tehlikleli oldugumuzu...

Ya bişi diycimmm... Acaba Admin TM'ye mi gitsek, sanki acaba bize yardımcı olabiler gibime geliyo... Ne bilem gecenlerde bi yerde yazmıştı... Biz bazı kişileri yasaklıyabiliyoz yazmıştı... Yasaklatsak da mı saklasak acaba biz bunları... Yoksa yasaklatmasak da mı saklasak... Ne de olsa Admin onların da lideri, bizim gibi... Dostuz biz de miiiii? :unsure::sweatingbullets::shuriken:

at şu mö yüde bizde görelim.... ;)

ben sana soru sormak gafletinde bulunmucam........ :w00t: soru sorunca başıma ne işler geliyi biliymi sen.......admin konusunu da sana bırakıyorum.....o konudaki düşüncelerimi biliyorsun..... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

attım geldi mi? de bi sorun var, ben sna bi öm gönderdim ya arkasından bi fatura geldi adresime, kandırmış bizi, yalan demiş bize.. Meğer ücretliymiş ÖM, özel oldugu için, özel işlerinizi buradan halledemezsiniz, hadi hallettiniz diyelim, o zaman parasını vermek zorundasınız dedi... Bi enteresan geldi bana bu durum... hem niye özelleştiriyorlar bu mesajları falan ben anlamadım... Herşey özelleşiyo anam herşey... Özelleştirmeye haaaayııırrrrrr... özelleştirmeyeeee hayırrrrr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kısım sende möö leri dikkatli kullan ..bak şinci mö parası ödeyeceğiz birde........ :P sanırım benim elmalarda gözü var bunların......amaç onu alabilmek sanırım dikkatli ol..... :D

haklı olabilirsin herhalde galiba sanırsam kiiii :unsure: bana da mantıklı geldi... Koyduk oraya o güzelim elmaları, gözleri kaldı tabiii... Yok öyle yağma, ben onları alabilmek için taaaa amasyalara gittim, bissürü benzin harcadım sihirli süpürgeme... hahayttt virmeyizzzz elmaları sen korkma Kleo, sen git iksirden bi yudum daha iç :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.