İçeriğe atla


Fotoğraf

ATATÜRK'Ün Dedesinin İsmi nedir?

Mustafa Kemal Atatürk Dedesinin İsmi ATATÜRKÜN SOY AĞACI

Bu başlığa 58 cevap verilmiş

#51 Misafir_Hamza_*

Misafir_Hamza_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 06 Mart 2017 - 04:43

Hani selanikte idi hepiniz sacmalamişsiniz atatürk yunanlidir yunanistan da onbaşı idi ve osmanli yi haince yıktılar hainler ataturku turkiye ye getirdiler ve onun adını kullanarak şaha çıkartırcasına turkiye yi bi nevi sattılar şimdide aynı zihniyet sol kominisler devam ediyor inanmassaniz osmanlının firhislini okuyun tarih den buyana okunmaması bu yüzden yasaktı çünkü millet aslını neslini bilinmesin diye eee i nanmiyorsan say bana 7 tane de den ismini göreyim

#52 gloria

gloria

  Süper Üye

 • Φ Süper Üye
 • 10.594 İleti

Gönderi Tarihi: 06 Mart 2017 - 08:01

Hani selanikte idi hepiniz sacmalamişsiniz atatürk yunanlidir yunanistan da onbaşı idi ve osmanli yi haince yıktılar hainler ataturku turkiye ye getirdiler ve onun adını kullanarak şaha çıkartırcasına turkiye yi bi nevi sattılar şimdide aynı zihniyet sol kominisler devam ediyor inanmassaniz osmanlının firhislini okuyun tarih den buyana okunmaması bu yüzden yasaktı çünkü millet aslını neslini bilinmesin diye eee i nanmiyorsan say bana 7 tane de den ismini göreyim

 :D


Tamam kabul; küçükken mıknatıs yutmuş olabilirim, peki ama bütün salaklar da demir mi yuttu ?

twitter_04.png


#53 Misafir_117,JANDARMA_*

Misafir_117,JANDARMA_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 06 Mart 2017 - 13:02

KOSOVALI BİR PROFESÖR(İSMİNİ SAKLIYOR)TÜRKİYE'DEN EMEKLİ OLDU,ŞU AN KOSOVA DA OTURUYOR.GAZİ MUSTAFA KEMAL'İN BABASININ ARNAVUT BEKİR OLDUĞUNU İDDİA EDİYOR.ZÜBEYDE HANIM 2-3 AYLIK HAMİLEYKEN ARNAVUT BEKİR VEFAT ETMİŞ.DAHA SONRA ZÜBEYDE HANIM ALİ RIZA EFENDİ İLE EVLENMİŞ.GAZİ MUSTAFA KEMAL ALİ RIZA EFENDİNİN NÜFUSUNDA DOĞMUŞ.

ARTIK ARAŞTIRMAK SİZLERE DÜŞER.#54 Misafir_vatandaş_*

Misafir_vatandaş_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 15 Mart 2017 - 12:39

Atatürk'ün babasını zar zor buldular birde dedesini nasıl bulsunlar..

sizin derdiniz bulunanlara inanmamak...#55 Misafir_Fatih Sultan mehmet_*

Misafir_Fatih Sultan mehmet_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 26 Mart 2017 - 11:39

Bu kadar hikayeyi nasıl bulmuşlar hayret
Biraz daha abartmışlar ilah yapacakmış
Dedesi de yok babası öldükten 17 sonra dünyaya gelen biri
Bu kadar saçma yazı hangi akıla yazmış

#56 Misafir_LaikBey_*

Misafir_LaikBey_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 27 Mart 2017 - 12:46

Kendisinin soy ağacı hakkında yeterli açıklamalar zaten kaynaklarıyla verilmiş, ona ekleyecek bir şey yok, buradaki akp trollerine bir kaç kelam edelim.

 

Atatürk, dünya tarihinin gördüğü en zeki ve başarılı komutanlardan birisiydi, bir askeri dehaydı. Ona çamur atmak için " ingilizlerle işbirliği yaptı, osmanlı'yı yıktı " vs. zırvalayan troller bilmez, belki de işlerine gelmez. ingiltere'de Atatürk'e yenildikten sonra hükümet istifa etmiştir.

 

Kurtuluş Savaşı'nı başlatmak için Samsun'a gittiği görevinin aslı, osmanlı tarafından oradaki ayaklanmaları bastırmakla görevli olmasıydı ve ingilizler'den alınan vize ile seyahat etmek zorundaydı. Niye ? Çünkü o ayılıp bayıldığınız, " Atatürk yıktı" dediğiniz osmanlı'nın başkenti istanbul, zaten ingiliz işgali altındaydı.

 

Atatürk, osmanlı'yı falan yıkmadı, osmanlı, 1699 yılındaki Karlofça Anlaşması'ndan itibaren toprak kaybetmeye başlamış, gerileme ve dağılma sürecine girmiştir. Her devletin ömrünün olduğu gibi, osmanlı'nın da bir ömrü vardı ve bitti. Atatürk doğmadan zaten parçalanma sürecine girmiş bir devlet idi osmanlı. Atatürk, bu ülkeyi küllerinden kaldırdı ve cumhuriyet'i kurdu.

 

Tarihte başka hiçbir millet yoktur ki, kurucusundan ve kurtarıcısından bu kadar nefret etsin, bunca kanı bozuk ne zaman doluştu bu ülkeye, bazen inanmakta zorlanıyorum.

 

Dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde, venezuallası'ndan avustralyası'na kadar kendisine saygı gösterilmiş, caddelere ismi verilmiş, sözleri duvarlara yazılmış bir lidere, kendi kurtardığı topraklarda bunca nefreti hiç bir yabancıya açıklayamazsınız, olsa olsa kanı bozukluktur bu, başka bir şey değil.

 

Atatürk'ü sevmeyenin bu ülkeye zerre hayrı dokunmaz, 15 senedir de ülkenin içine edenler bunun en yakın tarihli ispatıdır zaten.#57 Misafir_Er_*

Misafir_Er_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 12 Haziran 2017 - 20:32

Çanakkale savaşı yaptilar da neden ataturk un dedesinin ismi geçmiyor

#58 Misafir_Dddd_*

Misafir_Dddd_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 08 Ağustos 2017 - 10:51

Ataturkun dedesi hicbir zaman bulunumamadi hayatlari yalan olan insanlar gene burdada uydurmus kardes. Neden araturkun hayatini arastirmiyolar arastirdilar ama sonu iyi biyere cikmiyor ustunu kapattilar...

#59 politika

politika

  Süper Üye

 • Φ Süper Üye -
 • 11.085 İleti

Gönderi Tarihi: 09 Ağustos 2017 - 20:51

Bu sahifede Atatürk'e karsi hakaret dolu yazi yazanlarin akil hocalari denilen pacavrayi cikaran Islam ve Türk düsmanlaridir.Resmi olarak aciklandigi ve tescillendigi halde ve burada defalarca yazilip anlatildigi halde inatla Atatürk'e hakaret etme kampanyasii yürütenler 1.Müslüman degil,2.Türk degildir.

 

Türk devletine ezelden beri kin kusan cevreler Türk devletini yikmak icin önce onun kurucusuna saldiriyorlar. Halbuki Türk Devleti son 15 yilda satilmis peskes cekilmistir.

 

Bu gerceklerle ilgili yorum yapamayan meczuplar Atatürk'e hakaret ederek kendilerini tatmin ettiklerini saniyorlar halbuki komik ve gülünc oluyorlar.Atatürk'e kimse leke süremez hele de 15 yildir bu ülkeyi yönetip devleti yikmak icin Fetullah Gülen ile isbirligi yaparak Ergenekon ve Balyoz kumpaslarini kuran AKP;PKK ile pazarlik ederek secime kadar terör yapmayin secimden sonra garda olalim diyen AKP,PKK hendek ve tünel kazarken valilere talimat vererek sakin PKK'ya operasyon yapilmasin diyen AKP iste Atatürke saldiranlar hakaret edenler bunlardir yani AKTROLLAR.Bunlar ihanette tarihe gececeklerdir.

 

saygilarla

SESINI DEGIL, SÖZÜNÜ YÜKSELT,
YAGMURLARDIR BÜYÜTEN BASAKLARI, GÖK GÜRÜLTÜLERI DEGIL...
BIR LAFA BAKARIM LAF MI DIYE,
BIRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DIYE..
EN BÜYÜK ÖZÜR SEVGISIZLIKTIR...

Cevap ekle