Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Türkiyenin en önemli sorunu nedir?

BlackCADY

Önerilen İletiler

• Cevaplar 130
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Çok mu Osmanlı, Türk tarihi etkisindeyim bilemiyorum ama en büyük sorun yok "sorunlar" var. Şöyle ki; 

• Kürt sorunu. (özerklik istekleri)
  • Dış güçlerin, içişlerine olan azımsanamaz etkisi.
  • Halkın ikiye bölünmüş olması.
  • Kapıdaki IŞİD tehlikesi.
  • Eğitim sisteminin düzensizliği.
  • ABD uzayda cirit atarken hala 10 Kasım'da ayağa kalk tartışmaları.
  • Düşünceye saygısızlıklar.
  • Siyasetin aksak yürümesi. Muhalefetin ve iktidarın ayarsız eleştirileri.
  • Ekonominin artıda iken eksiye düşmesi.
  • Avrupa özentiliği.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hepsi güzel hosta bu ilk maddede kürt sorunu ne demek oluyor?kürt sorunu dünkü sark sorunudur.Bunu bilerek mi yoksa gündemde oldugu icin mi o tarz bir tanimlama yaptiniz bilmiyorum ama sark sorunu veya gündemdeki tanimiyla kürt sorunu Türkiye'nin hudutlari ile ilgili bir sorundur.Aslinda Türkiye'de günümüzde kürt sorunu degil ama tam bir Türk sorunu yasaniyor bence Türkiye'nin en önemli davasi budur bir tek devletleri yok onu da sayenizde kurarlar.

Diger bir madde.Amerika uzayda cirit atarken 10 Kasim'da ayaga kalk tartismasidir.Bu da gayet bilincli bir dokundurmadir.Bakin eger 10 Kasim'da vefat eden Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden gidilseydi bugün Amerika degil Türkiye uzayda cirit atardi.10 Kasim'da ayaga kalkmak onurlu insanlarin görevidir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Secim yaklasiyor,AKP'de yine bir telas yine popülizm aldi basini gidiyor.Küba da cami yaptiracak mis cumhurbaskani!

Türkiye'de ki müslümanlar degilde  o müslümanlari gaza getiren yandas medya ve yandas dinci kuruluslar hemen propagandaya basladilar.

"AMERIKA'YI MÜSLÜMANLAR KESFETMIS!"Dünya liderlerinin en büyügü olan zat böyle söyledi toplantida.Yandas medya durur mu hemen oy avciligina ciktilar;Kübada cami yaptiracak cumhurbaskani!

Bu arada Küba Dostluk kurulusundan ve Ispanya medyasindan cok sert yanitlar geldi ama yandas medya bunlari sansürledi.

Secim yaklasiyor:Dün kanli bicakli olan iktidar ve pkk yine kuzu sarmasi oldular.Cünkü ucunda oy var bunun,ölenler sonucta Türklerdir, o kadar da önemsemeye gerek yok,zaten Hüseyin Celik "ÜC TANE MEMET ÖLDÜ DIYE MECLISMI TOPLANSIN"dememismiydi.Simdi yine ayni üc tane asker kallesce öldürüldü,bir subayimiz kallesce öldürüldü,Bingöl Emniyet Müdürü kallesce öldürüldü ama bunlar tabi ki önemli olamaz.Cünkü eger önemli olursa 6,5 ay sonraki secimler tehlikeye girer.

Eskiden bir söz vardi ben eski diyorum cünkü artik durum degisti:Alavere dalavere kürt memmet nöbete denirdi simdi ise alavere dalavere Türk Mehmet ölüme deniyor.Iste Türkiye'nin en önemli sorunlarindan biri budur.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Türkiye'nin sorunu filan yok Nereden çıkartıyorsunuz?
Abartmayın lütfen.
Şurada üç beş kişi kaldık mı bilmiyorum oda yakın bir gelecekte son bulacak.

Sorun biziz.

Düşünce tarzımız.

Yoksa genelinde sorun filan yok.

birkaç tane de yeni yetme sivriler var. Onlarda zamanla törpülenir olurlar dümdüz :)

Herşey tıkır tıkır işliyor.

Takmayın kafanıza

Antidepresanlarınızı içmeye devam edin.

montaigne  denemelerin önsözüne ne güzel yazmış.

"ben bunları siz okuyasınız diye yazmadım ki "

Sonra ,

İnsan bu dünyaya yaşamak için gelir çalışmak için değil"

Biraz daha gidiyorsunuz bize sesleniyor.

"kendinize biraz aptal olma hakkı tanıyın çok seveceksiniz "

Sevgilerimle,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.