Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

adamın tavan arsında ne işi var anlamadım

kahin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 68
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

efferim benim sıra arkadaşıma... :grin:

benim de beynim döndü yaf...ne bu curcuna... :blink:

şş..Sercan...nen..ne yapıyon orda sen...?? sıraya girr çabukkkk.... :angry: off off!!!

aaa...Burcu kızım...bırak şimdi aşkı meşki.....daha sonra da tutarsın aşkının elini...!!aa....töbe tübe...derhal sıraya bakemm!! :getlost:

bakk bakk...şu afacana bakk..kim o ben burdan seçemediim... :unsure: aaa...Oğuz...!!!bakk keretaya sennn.... :angry:

ne yapıyon nen orda.... :lol: ayy...kızlar yazık size fallahi... :w00t: çık bakem sen ordan...şu sağ tarafa FıSıLtI'nın yanına...marş marşş....!! :devil:

heehh....birazz toparlandı sankii....ya da ben kendimi kandırıyorum...istifa edicemm yakında...ne buu yaa??....off kafayı yiceğim...sonra bir de şiş....istifaa istifa.... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senn öyle sannn... :w00t: bak şu yanlardan başlamış sakalların çıkmaya... :angry: sonra ver elini şiş odasıı...!!

yarınn görmeyeyim onlarıı...!! aa ne onlar öyle?? karıncalar dans ediyor....görmicem yarın... :getlost:

ben memnunum hem halimden..kıskanma.... -_- ben nelerle başa çıktım... :P

yoksa senin gözün benim tahtımda mı????? :o:getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet...iyi fikir...ama bizim okulda bölümü yok...ve ben gidiyorum... :)

dersimi almam gerek benim.... :grin: hocamın şişlerini özliycem..herşeyi geçtim de.. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.