Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

madde değil sanki

kahin

Önerilen İletiler

sözlüyü kaynatmaya calıştıgını farkındayım :devil: ama bana kül yutmaz derler, yutmam ben külleri, bilemiyosan soyle na gore zayıf vercemm :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 140
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ya hojam sözlü olarak söylesem.. :) adı üstünde sözlü...

söylüyorum cevabıı.... :)

insanın elinde olanı değerlendirmesinin,zor koşullara rağmen var olmak için mücadele etmesinin ve bu süreçte kendini irade etmesinin ve bu yüzden sabrın ve emeğin bir simgesi olduğunu söyleyebiliriz.... :unsure:

diyorum benn... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

açık uçlu soru mu sorduk kızım yaaaa, çoktan seçmeli sordum, şık isterim, a mı b mi c mi d mi onu söyle sen bana.... heemmm ne diyon sen öyle bakimmm? ne öyle zor koşullar, mücadele, emek falan, anarşik mi olcan başımızaaaa sen heeee... :chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi ön sayfada... :)

hojamm ben A demek istiyorum..çünkü söyylediğim cümlenin açılış kapısı orası... :stuart:

vee artıkk uyuma zamanı diyorum ve izninizi istiyorum... :grin:

ben A dedim gitti... ;)

bakalım görücez..

hadi sıra arkadaşım görüşmek üzere... :w00t::lol:

ben sorumu yanıtladım gidiyorum... :clover: hoşçakalın... :grin: yoksa okuldan biz gitmeden,yönetim atıcak bizi... :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi ön sayfada... :)

hojamm ben A demek istiyorum..çünkü söyylediğim cümlenin açılış kapısı orası... :stuart:

vee artıkk uyuma zamanı diyorum ve izninizi istiyorum... :grin:

ben A dedim gitti... ;)

bakalım görücez..

hadi sıra arkadaşım görüşmek üzere... :w00t::lol:

ben sorumu yanıtladım gidiyorum... :clover: hoşçakalın... :grin: yoksa okuldan biz gitmeden,yönetim atıcak bizi... :whistling:

tamam a doğru cevap ama söylediğin anarşik sözlerden dolayı sana 35 vercem 65 puan kırıyorum, hadi zil çaldı, evlerinize bakimm, yarın görüşürüzz... :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam a doğru cevap ama söylediğin anarşik sözlerden dolayı sana 35 vercem 65 puan kırıyorum, hadi zil çaldı, evlerinize bakimm, yarın görüşürüzz... :sorcerer:

:crying: nasıll olurr yaa???

itiraz ediyoruumm...itiraz... rüyalarıma girer...gitmem eve...eylem yaparım.... :devil:

ben 100 puan isterimm.... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

demek oyle haaaa... Yaktım çıranızı, hem nerde bakim bu sınıfın geri kalanı, Nerde kahin, Nerde Taurus, onlar yoktuysa siz neye geldnizi ki gelmeseniz de ben de soyle bi kafamı dinlesem diyodum, ama madem geldiniz cıkarın kağıtları sözlü var :unsure: , yok kağıtları cıkarmayın, kalsın onlar yazılı yapacağım sizi...:blink: Ayy gene delirtti bunlar beni... Ne diyom ben yaaa :wacko: hunimi getirin kafama takcam, yedim yine kafayıı... :chris:

sözlü yapıyorum tamammm... Sen estikçe söyle bakimm,

kapmışım 90'ı ne sesimi çıkarıcam. :stuart: düşük not alanlar düşünsün dimi ama? :devil: en büyük hoca gloria hoca :stuart::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:getlost: bakk senn şuna.....senin kanaatinden düşüttürücem.. :w00t:

baksana hocanın yazısının bir bölümünü almamışsın..ayıp ayıpp..

sonra alıntıyı da tam yapamımışsın....ayıppp... :grin:

:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kapmışım 90'ı ne sesimi çıkarıcam. :stuart: düşük not alanlar düşünsün dimi ama? :devil: en büyük hoca gloria hoca :stuart::stuart:

ya cocugummm saat kaçççç? Nerdesin sen bakim? Eve gitme saati geldi, sen okula daha yeni geliyon, yarın annenle babanı görmek istiyorum, okula gelsinler, toplantı yapcam onlarla... :chris:

Sen estikçe, eylem yapıyon demek heee... Sizi meydanlarda görelim :P OKulda ne eylemi bakimmm heeee? sen buraya ders öğrenmeye mi geliyon yoksa eylem yapmaya mı?

Ama bir yandan takdir ettim seni ne yalan söylim, hakkını araman hoşuma gitti, gerçi bunu bi defalık yapcemm, bi daha da boyle bişi asla yapmam... Aramızda kalcek ama tamam mı? Şimci, bodrumlu bu saatte okula geldigine gore, sözlüyü kaçırdı ya biz onu sözlü yaptık sayalım ve onun 90 puanını ben sana verimm olur mu? senin 35 de Bodrumluya gitsin, hem yarın annesi ile babası gelince onlara oglunuz pek tembel diycem, bunu kanıtlamam gerek, o nedenle de bi zayıf nota ihtiyacımız vardı, degerlendirelim bari :devil: hadi git şimdi sen estikçe, git de güzel güzel uyu, yarın cok zor bi gun sizi bekliyo, deneme sınavı yapcem sizi :devil:

fısıltı karnın acıktıysa, beslenme cantanda haşlanmış yumurta vardı, onu ye... ee bütün gün koşuyosunuz, yedikleriniz durmuyo ki midenizde, şöyle sakin sakin dolaşsanıza,sizde yan sınıfın öğrencileri gibi uslu uslu otursanıza... :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen estikçe, eylem yapıyon demek heee... Sizi meydanlarda görelim :P OKulda ne eylemi bakimmm heeee? sen buraya ders öğrenmeye mi geliyon yoksa eylem yapmaya mı?

Ama bir yandan takdir ettim seni ne yalan söylim, hakkını araman hoşuma gitti, gerçi bunu bi defalık yapcemm, bi daha da boyle bişi asla yapmam... Aramızda kalcek ama tamam mı? Şimci, bodrumlu bu saatte okula geldigine gore, sözlüyü kaçırdı ya biz onu sözlü yaptık sayalım ve onun 90 puanını ben sana verimm olur mu? senin 35 de Bodrumluya gitsin, hem yarın annesi ile babası gelince onlara oglunuz pek tembel diycem, bunu kanıtlamam gerek, o nedenle de bi zayıf nota ihtiyacımız vardı, degerlendirelim bari.... hadi git şimdi sen estikçe, git de güzel güzel uyu, yarın cok zor bi gun sizi bekliyo, deneme sınavı yapcem sizi :devil:

pekkii öğretmenim... :wub: bundan sonra okulda eyleme son!...sorulara tam cevapp... :clover:

ee öğreniyorum işte... :rolleyes: 90 aldım yaşasın..... :stuart:

bir derse girmedim şu olanlara bak

başkan nerede yaw. ders neydi ya yanıma ders proğramını almamışımda.

buyrunnnn!!birşey mi vardıı???? başkanınız benim... :w00t: (kendi kendimi seçtim) :grin:

aaa...ders programını unutmuş..... -_- hepp böle yapıyosunuz..derss yok bugün...deneme sınavı olucaz... :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya cocugummm saat kaçççç? Nerdesin sen bakim? Eve gitme saati geldi, sen okula daha yeni geliyon, yarın annenle babanı görmek istiyorum, okula gelsinler, toplantı yapcam onlarla... :chris:

Ama bir yandan takdir ettim seni ne yalan söylim, hakkını araman hoşuma gitti, gerçi bunu bi defalık yapcemm, bi daha da boyle bişi asla yapmam... Aramızda kalcek ama tamam mı? Şimci, bodrumlu bu saatte okula geldigine gore, sözlüyü kaçırdı ya biz onu sözlü yaptık sayalım ve onun 90 puanını ben sana verimm olur mu? senin 35 de Bodrumluya gitsin, hem yarın annesi ile babası gelince onlara oglunuz pek tembel diycem, bunu kanıtlamam gerek, o nedenle de bi zayıf nota ihtiyacımız vardı, degerlendirelim bari :devil: hadi git şimdi sen estikçe, git de güzel güzel uyu, yarın cok zor bi gun sizi bekliyo, deneme sınavı yapcem sizi :devil:

fısıltı karnın acıktıysa, beslenme cantanda haşlanmış yumurta vardı, onu ye... ee bütün gün koşuyosunuz, yedikleriniz durmuyo ki midenizde, şöyle sakin sakin dolaşsanıza,sizde yan sınıfın öğrencileri gibi uslu uslu otursanıza... :online2long:

örtmenim dedim bağrıma bastım. sınıfın en uslusuna fırça olurmu. :( ben bunu anneme söylemessem... :angry::crying::crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.