Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

madde değil sanki

kahin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 140
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

tamam bildiniz, hepiniz sınıfı geçtiniz :w00t: ama notlarınızı azcık farklı vercem:

Taurus sana 100 veriyorum aferin, otur yerine... Rica ederim (teşekkür ettiğini düşündüğümden yani)

Bodrumlu, sana da benden 90, sen de otur yerine (itiraz edersin sen şimdi Taurus'a neden 100 verdin de bana 90 verdin diye, ee o senden once cevapladı, sen kopya cekmiş oluyon bi yandan da ondan)

Kahin sana da 80 veriyorum, sen de otur yerine... ayrıca sakın itiraz etme :w00t:

TEBRİKLER TEBRİKLER TEBRİKLER TEBRİKLER TEBRİKLER

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

altın :w00t: 70 de ıyıdır :whistling::P

tamam sen de bildin :) sana da 70 veriyorum... otur yerine Leyla, bir dahakine derslerine iyi çalış bakim :angry: veririm sıfırı kalırsın sınıfta bak :w00t: Bodrumlu ve Kahin, aynı şeyler sizin için de geçerli ona göre, oturun bakimmmm yerinizee... Taurus senin için geçerli değil, sen çalışmışsın, hakkınla aldın 100 puanı :P sen oturma, kalk senn :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tüüh....60 mı alıcam şimdi... :grin: -altın-

ya hocammm inanın kopya çekmedim... :w00t: yani kopya çeksem niye 60 alıyım ki...demi ama... :shifty:

:crying: yandık yaff...bu hocanın sınavlarından geçmesi çok zor...ne yapıcaz şimdi...60 aldık... :(

:grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakalım kim alıcakk ???.... :unsure:

ama dalga geçmeyelim arkadaşımızla tamam mıı :lol::grin:

şimdi kırılır falan...bakarsın diğer yazılılardan da biz çakarız...

ahh hocam ahh... :wub: yaktın bizi... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure::w00t:

şşş.....FISILTII....hopps... :shifty:

kim kopya çekmiş...aa kattiyyen yalann... :w00t:

hocam sizde bir fısıltı duydunuz mu...inanmayın sakın... :huh:

aa...ayıpp..hojamm....o da benim kağıdımdan baktı bütün sorulara..şimdi benden 10 puan düşük aldı..kendi suçunu üstüme atıyor... :whistling: (ohh ohh..canıma deysiin... :grin: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure::w00t:

şşş.....FISILTII....hopps... :shifty:

kim kopya çekmiş...aa kattiyyen yalann... :w00t:

hocam sizde bir fısıltı duydunuz mu...inanmayın sakın... :huh:

aa...ayıpp..hojamm....o da benim kağıdımdan baktı bütün sorulara..şimdi benden 10 puan düşük aldı..kendi suçunu üstüme atıyor... :whistling: (ohh ohh..canıma deysiin... :grin: )

Nabim ALTIN yazcagim yerde altin yazdim :sweatingbullets: "i" harfi yuzunden 10 puan eksik aldim :stuart: sucmu yani :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işte hojam itiraf etti kopya çektiğini.. :w00t:

şimdi bi 10 puan daha düşürsün de hoca gör sen..

hem o kadar yardım ediyoruz...kopya veriyoruz...hem de sitem ediyor...arkadaşa bakk...hıh...yok bi daha kopya sana... :P :P

hojamm....50'ydi..40 olsun..itiraf etti çünkü... :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:( :( timam küstüm işte...yok bundan sonra sana kopya falan.... :P

görürsün sen... -_- kopya istersin bundan sonra..

bakalım sınavlarda da sen böle surat yapabilcen mi bana... :unsure: hıhh...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hıh.... :P küstüm bi kere ben.... :getlost:

baakk yaff...bi kopya için hemen şaka yaptım diyor...kötü arkadaş seni...!!

hojaamm kanaat kullanmayın bu arkadaşımaa....arkadaşlarıyla iyi geçinemiyor çünkü... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

80 puanda güzel

teşekkürler puanın için.

şimdi öncelikle kahin sana verdiğim 80 puanı geri alıyorum, Neden diye sorarsan... Sordun mu "neden" diye... He tamam sorduysan cevaplimmm o zaman, geri alıyorum cunku sen masamdan sınav sorusunu çalmışsın. Ahan da kanıtı...

bir madde düşünün bu maddeyi düzleştirmek oldukça kolay.kiprit kutusu büyüklüğünde parçayı bir tenis sahasını kaplayacak kadar büyütebilirsiniz.

nedir bu

Kaç kere dediydim sınav soruları calınmayacakkk diyee... Bir daha tekrar ederse bu davranışınız (hepinize söylüyorum haaa) size senenin sonuna kadar sürekli sınav yaparım ona göre haaa.... :angry:

Gelelim Sen Estikçe sanaaa... Sana ben 60 mı vermiştim, tamam o zaman Kahin'e verdiğim 80'i ondan alıp sana veriyorum, sana verdiğim 60'ı da senden alıp Fısıltıya veriyorum... Kahin, sana da 50 verdim... Yok yok 40 veriyorum... :wacko::blink:

Tamam notlarınızı tekrar okuyorum: ;)

Taurus 100

Bodrumlu 90

Sen Estikçe 80

Leyla 70

Fısıltı 60

Kahin 40

Tamam şimdi ses istemiyorum artık, başım çatladı valla vıdı vıdınızdan, açın hayat bilgisi kitaplarınızın 53. sayfasını sessiz sessiz okuyun, yarın sınav olacaksınız -_-<_<:ermm:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.