Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ÜÇBUÇUK ATACAKSINIZ..!

PAŞ@_M

Önerilen İletiler

Hafize teyzemiz suheda'yı

Külyutmaz Aysum'u

Tulum AÇA'yıda bekleriz... :)

Hafize ana tiplemesi bence en çok Sardunyama yakışır o hepimizin sevgi dolu annesi

Ben olsam,olsam okula yeni atanmış idealist,güzel öğretmen olurdum :w00t:

Şimdi birileri çıkıp bana mööö şaban demeden

Bende Damat Ferit Paşa rölünü alayım.....

Yok şaban rolünü ben siyahx'e uygun gördüm hatta Ayşen Guruda rolünüde Frozene veriyorum sahi Ayşen Gurudanın canlandırdığı karakterin adı neydi ki filmde.

Birde tabi benden eğitimi hocamız var (Şener Şen) onada uygun birini düşünüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende okula gittiğim yıllarda çok revaşta olan Yıldız dergisi aldım ve belimde gizledim.

Öğle paydosu bittikten sonra derse az geç kaldım koridordan sınıfa koşarken öğretmen beni görünce

kapının üstünde bekledi sınıfa girerken belime dokunarak geç evladım dedi.

Derginin hışırtı sesini duyan öğretmen soru sormadan ne elliyorsun hocam dedim.

Hoca şaşkın vaziyette bakarken sınıf gülmekten kırılıyor..

Dersin bitiminden sonra arkadaşlar ne olduğunu söyleyince bende öğretmenim

Vahşi cazibeme kapılmış dedim...... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hafize ana tiplemesi bence en çok Sardunyama yakışır o hepimizin sevgi dolu annesi

Ben olsam,olsam okula yeni atanmış idealist,güzel öğretmen olurdum :w00t:

Yok şaban rolünü ben siyahx'e uygun gördüm hatta Ayşen Guruda rolünüde Frozene veriyorum sahi Ayşen Gurudanın canlandırdığı karakterin adı neydi ki filmde.

hahahahahahah...şikerim bayıldım rol dağılımına... :grin: Ayşen Gruda sanırım domates güzeliydi tıpkım Frozenim gibi :w00t:

şaban rolüde tam süper olmuş :w00t::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıss de get :huh: ..senden iyi şaban olur ha :shifty::whistling::w00t: benden söylemesi :getlost: ..yönetmen bey :rolleyes: bi hallediverin şu işi :closedeyes: şuheda ısrarla ben şaban olucam diyo :wassat: ..kırmayalım garibi :whistling::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birtanecik müttefikim benim rolüm ne aceba? :rolleyes:

Canım müttefikim sen okula nakil gelmiş güzel çıtır bir talebesin bizim domates güzeli seni görünce hasedinden ikiye ayrılıyor :D siyahx te pardon şabanda sana methiyeler dolu mektuplar yazmakla meşgul :w00t: okulun gözde öğretmeni olarak elime geçicek o mektuplar merak etme deşifre ediceğim hepsini :thumbsup:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.