Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kadınlara bişey sorucam

nomak

Önerilen İletiler

açık yazcam kusura bakmayın. benim bir sevgilim var ve benle yatmak istiyor. sorun şu ben bakirim ama sevgilim bakire değil. hep kendimi evleneceğim kadına saklamayı düşünüyodum ama ortalıkta hiç bakire kız kalmadığını görünce bu fikrimden vazgeçtim. şimdi benim merak ettiğim konu şu. yani acaba ben sevgilimle sevişirsem önceki sevgilisiyle kıyaslanırmıyım?. ya adam benden daha güçlüyse ne olacak aşağılanmış mı olacağım?. beni bu durumda terkeder mi veya gözden düşer miyim?. cinsel güç ve tecrübe ne kadar önemlidir?. kadınların ilk yattıkları erkeği unutamadıkları doğrumudur?. başka erkekleri hayal etmesini nasıl engelleyebilirim? sizce sevgilimle yatmalımıyım yoksa kendimi evleneceğim kadına saklama kosunda ısrar etmelimiyim? benim hiç cinsel tecrübem yok, yani bir kızla daha önce ne el ele tutuştum ne öpüştüm bırakın yatmayı filan, bu durumda sevgilim beni sevmez mi? kadınlar yatakta tecrübeli erkek mi severler? bakir olmazsam evleneceğim kadın beni sevmez mi? kadınlar bakir erkek severler mi? kadınlar cevap verirse sevinirim. erkeklerin fikirleri beni pek ilgilendirmiyor açıkçası. sevgilerle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Cevaplar 57
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

selam kardesim,

senin yaziyi dün okudum ancak üye degildim diye cevap yazamadim. tesadüfen bu sayfaya gecmistim. gece aklimdan cikmadi ve google den bu yaziyi aramaya basladim. nedenine gelince:

sen sen ol kendini bi cilveye kaptirma! benim ciktigim aslinda aramizda sözlendigim biri var. bu konuyu hic konusmadigimiz icin onun bakir oldugunu zannediyordum. ama yanilmisim. ne yazikki öyle degil. bana yapabilecegi en büyük hediye olabilirdi. ama bu hediyeyi hic bir zaman veremiyecek. kendi icin ihtiyac meselesiydi. ama bir erkegin ihtiyaci varsa bir kizin/kadininda vardir. ama allah (c.c) insanlara sabir vermis.

allah sanada sabir versin ve senin gibi bakirle evlenen kiza ne mutlu!

kendini hic bir cilveye kaptirma. bu zevkler bir anliktir gelip gecicidir ayni bunu senden evlilik disi isteyen kizlar gibi! kimseye firsat verme seni kullanmasinlar.

insaallah bu konuda yardimci olabilmisimdir ve gec kalmamisimdir;)

keske benim sözlümde zamaninda senin gibi düsünseydi! simdi onun yaptiklarinin acisini ben cekiyorum.

selametle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Kardeş kusura bakma ama işallah daha yapmamıssındır bısı :lol: yapmaaa

cunku bnm erkek arkadasım var o da aynı sekıl sen gıbı ama bak ben de temızım cıkıyrouz yıllar oldu hala cıkıyoruz ama bız de yapmadık ılerde evlenırsek yaparız daha guzel dımı ? hem mesela ben oldukca guzel bır kızım o da yakısıklı bı erkek sen dıosun ya kız yokbu devırde

sana rast gelmemıs

yapma yapmadıysan baskasını ıstegıne göre

sen kız bulursun arayan bulur benım cevrem de cok guzel hem de bakıre kızlar var ama bır okadar da mal tabır edılen kızlar var .. Yapmadıysan gec kalmadıysak yazıya yapma bırsey :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

canım yaaaaaaaa

çok tatlısın!!!! umarım okursun cevabımı, ben şimdi gördüm mesajını...keşke zamanında görseydim...

yardımı olur mu bilmiyorum ama bu hayatta öğrendiğim en önemli şeylerden biri şudur ki : sakın bir başkasının ne düşündüğüne önem vererek yaşama...anlaşılan sen bu kızdan epey bi hoşlanıyorsun ve anlaşılan senin için değerli...

bekaret bence insanın değil toplum kurallarının dayatması...

sex bi içgüdüdür ve öğrenilmez...sen ne yapılması gerektiğini nasıl davranılması gerektiğini öğrenemezsin dolayısıyla bir öncekiyle ya da bir sonrakiyle karşılaştırılman veya kendini karşılaştırman gerekmez...bence ne istiyorsan onu yap...

bir de ne yaparsan yap...istersen don juan ol karşındakinin neyi ya da kimi düşündüğünü ya da düşlediğini tahmin edemezsin keza başka biri varsa da aklında onu düşünmesine de engel olamazsın...bu senin için de geçerli değil mi?

ewet biriyle sewişmek çok önemlidir ama neye ve kime saklayacaksın ki? ya yarın ölürsen? ya o ölürse? ewlilik sadece resmi bir sewişme izni olmaktan başka neye yarıyacak o zaman?''belediye başkanının bana verdiği yetkiye dayanarak bu akşam rahat rahat sewişebilmenizi ilan ediyorum...'' war mı böle bi şey?

nasıl istiyorsan ve kiminle istiyorsan yap...sakın korkma...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

bir insani ne kadar cok seversen sev arkadasim ama iradene herzaman sayip cikmalisin bence herseyin ilki cok guzeldir ben yerinde olsam hic süphesiz kendimi esime saklardim belki o bakire olmayacak olacak fark etmez diyelim herkez icin ayridir onun yorumu ama aslinda ne kadar guzel benim esimin kendisini bana saklamasi ilk kokladigi cicegin benim olmam yerinde olsam sakin ama sakin herkesin bi arzusu falan vardir bu konuda ama EL DEYMEMIS KAL BENCE AMA BENCE DIYORUM SENCEYI BILMEM................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

EĞER NEFSİNE HAKİM OLABİLİYORSAN SEN ÖZGÜRSÜN DEMEKTİR......

SEN DOĞRU YOLUNDAN SAPMA AMA SORUN ÇIKARACAKTIR. SEX EVLİLİĞİN YARISIDIR KADINLARDA GENELDE PASİFLERDİR. EĞER AKTİFLİĞE YETERİNCE SAHİP DEĞİLSEN SORUN ÇIKARACAKTIR. SEX DENEYİMİ İLLA BİRÇOK İNSANLA BERABER OLARAK SAĞLANMAZ.

AKSİNE BU EVLİLİK SONRASI SORUN ÇIKARIR BİRÇOK EVLİLİK BU YÜZDEN SONA ERMEKTEDİR. ELMANIN TADINA BAKIYORSUN ŞEFTALİNİN TADINA BAKIYORSUN MUZUN TADINA ARMUDUN TADINA SONRA EVLENDİKTEN SONRA SIRF ŞEFTALİ YİYECEKSİN DENİLİYOR. TABİİ DOĞAL OLARAK GÜNÜN BİRİNDE TATDIĞIN DİĞER MEYVALARIDA CANIN İSTEYECEKTİR. KEŞKE SENİN YERİNDE OLABİLSEYDİM. ŞİMDİ MUTLU BİR EVLİLİĞİM OLURDU. İLİŞKİLERİMDE HEP ALDATTIM. ÇÜNKÜ NEFSİM BAŞKA TATTIKLARIMIDA ÇEKİYORDU... AMA BİR DAHA NEFSİMİN ESERİ OLMAYACAĞIM.....ÖZGÜR OLACAĞIM.......... EVLENENEDEK BAŞKA BİRİ YOK BİR NEVİ ORUÇ. BU ARADA BU İNSAN SENİ SEVİYORSA BELKİ BU İLİŞKİ YÜRÜYEBİLİR.

BELKİ SENİ İLGİLENDİREBİLİR DİYE SÖYLÜYORUM. ALLAH KADIN OLSUN ERKEK OLSUN FARKETMEZ ŞUNU ÖNGÖRÜR. BAKİR OLANA BAKİR OLAN BAKİR OLMAYANA BAKİR OLMAYAN...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sorum herkese:

Nefsine sahip olabilmek neden bu kadar iyi gözle bakılıyor? Sebebi nedir acaba?

8586[/snapback]

İNSANI HAYVANDAN AYIRAN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİ NEFİS. NEFSİN İSTİYOR DİYE ÇALAMAZSIN NEFSİN İSTİYOR DİYE HAYVANLAR GİBİ SOKAĞA İŞEYEMEZSİN NEFSİN İSTİYOR DİYE ZORLA BİR İNSANLA BERABER OLAMAZSIN. NEFSİNİ KONTROL EDEN TEK VARLIK İNSANDIR. BİZİ İNSAN YAPAN ÖZELLİK. İNSAN NEFSİNİN ESERİ OLMAMALIDIR..... NEFSİNİN ESİRİ OLMAYAN ÖZGÜR BİR İNSANDIR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

chromakey sevgili arkadasim birazdaka acik konussan yukarda yazdiklarini daha cok bilgilenmis olacaktim ama neyse ben yine ayni dusuncemdeyim erkek armut falan yemisse bana ne ben bekliyorum meyve yemiyeni cunku ben ona butun meyveleri tattiracagim belki benim oldugum gibi ESIMDE EL DEYMEMIS OLSUN ISTERIM AMA KADERDE NE YAZILMISTIR BILMEM BELKI BIRI CIKAR KARSIMA BIR COK KISI ILE OLMUSKEN BUNU BENDE BILE BILE ONUNLA EVLENMEYI KABUL EDERIM NUTKUM TUTULUR BUNLARI KIMSE BILEMEMZ BEN SADECE ARZUMU YAZDIM ...............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevdiğiniz bir insanla beraber olmak sizce nefsine sahip olamamak demek midir? Bu durum bizi hayvanlara yaklaştırmakta mıdır?

Benim merak ettiğim, insanlar bu yukarıda yazıklarımı göz önünde bulundurduklarında neden nefse sahip olmayı iyi bir şey olarak görmektedirler?

8596[/snapback]

NEFSINE SAYIP OLMAK KADAR GUZEL BIR SEY YOKTUR GENELDE NEFISLIK OLAYLAR KOTUDUR BUNLARDAN KENDINI GERI ALABILIYORSAN NE MUTLU SANA.SEVDIGIN LE EVLENMEDEN BERABER OLMAN NEFSINE SÖZ GECIREMEMEN DEMEKTIR ARKADASIM

ESSEN KAL

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

NEFSINE SAYIP OLMAK KADAR GUZEL BIR SEY YOKTUR GENELDE NEFISLIK OLAYLAR KOTUDUR...

Sevdiğiniz bir insanla beraber olmanın kötü tarafı nedir? Ne olabilir?

8598[/snapback]

segili arkadasim ozaman bende senin bu soruna soru ile cevap vereyim ozaman neden evleniyoruz ? herkes ona buna ait bir belge yok falan erkeginin soyadini nasil tasimadan onunla birlikte olursun ?

kotu tarafi zina olmus oluyor..............................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

segili arkadasim ozaman bende senin bu soruna soru ile cevap vereyim ozaman neden evleniyoruz ?

Benim gözümde evlilik, olası çocuklar üzerinde "zorunlu sorumluluk ve bakım" görevini taşımanın yasal bir yoludur. Sizi o çocuklara bakmak için zorunlu hale getirir. Ayrıca öldüğünüzde mirasınızı çocuklara bırakırsınız falan filan gibi şeyler için de gereklidir. Zaten çocuk yoksa, evlilik kağıtlardan başka da bir şey değildir.

herkes ona buna ait bir belge yok falan erkeginin soyadini nasil tasimadan onunla birlikte olursun ?

Ben evlilik öncesi birlikteliğe karşı değilim. Tabi iş "ihtiyaç" malzemesi adı altında gönül eğlendirmekten öteye geçen bir şey değilse.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

chromakey sevgili arkadasim birazdaka acik konussan yukarda yazdiklarini daha cok bilgilenmis olacaktim ama neyse ben yine ayni dusuncemdeyim erkek armut falan yemisse bana ne ben bekliyorum meyve yemiyeni cunku ben ona butun meyveleri tattiracagim belki benim oldugum gibi ESIMDE EL DEYMEMIS OLSUN ISTERIM AMA KADERDE NE YAZILMISTIR BILMEM BELKI BIRI CIKAR KARSIMA  BIR COK KISI ILE OLMUSKEN BUNU BENDE BILE BILE ONUNLA EVLENMEYI KABUL EDERIM NUTKUM TUTULUR BUNLARI KIMSE BILEMEMZ BEN SADECE ARZUMU YAZDIM ...............

8595[/snapback]

tatdıramazsın sen muzsun bunu anlayamazsın ne elmayı ne armutu ne şeftalıyi. ama hata olduğunu kabul ediyorum. tövbe ettim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben evlilik öncesi birlikteliğe karşı değilim. Tabi iş "ihtiyaç" malzemesi adı altında gönül eğlendirmekten öteye geçen bir şey olmadığı sürece.

8601[/snapback]

tabi gonul eglendirmedigi nerden belli ??????????????????????????????????????????????????????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

chromakey sevgili arkadasim birazdaka acik konussan yukarda yazdiklarini daha cok bilgilenmis olacaktim ama neyse ben yine ayni dusuncemdeyim erkek armut falan yemisse bana ne ben bekliyorum meyve yemiyeni cunku ben ona butun meyveleri tattiracagim belki benim oldugum gibi ESIMDE EL DEYMEMIS OLSUN ISTERIM AMA KADERDE NE YAZILMISTIR BILMEM BELKI BIRI CIKAR KARSIMA  BIR COK KISI ILE OLMUSKEN BUNU BENDE BILE BILE ONUNLA EVLENMEYI KABUL EDERIM NUTKUM TUTULUR BUNLARI KIMSE BILEMEMZ BEN SADECE ARZUMU YAZDIM ...............

8595[/snapback]

tatdıramazsın sen muzsun bunu anlayamazsın ne elmayı ne armutu ne şeftalıyi. ama hata olduğunu kabul ediyorum. tövbe ettim.

8602[/snapback]

muz sensin baskalari ile birlikte olmasaydin bir elmas degerinde olurdun bence ama senceyi bilmem ben oyle ogruyorum bir elmes olmakmi guzel yoksa muzmu canim arkadasim :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabi gonul eglendirmedigi nerden belli ??????????????????????????????????????????????????????

Bu kişiliye bağlı bir şeydir. Kişilerin hareketlerinden ne olup olmadığı anlayabilmenizle ilgilidir. Zaten bunu anlayabilecek durumda değilseniz, eşiniz ister bakir olsun ister olmasın sizin zaten bu olayı kontrol etme yeteneğiniz yoktur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.