Zıplanacak içerik

24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Milletleri kurtaranlar; yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet; henüz millet adını almak kabiliyetini kazanmamıştır.

Mustafa Kemal Atatürk 

olcayatay

askerliğim nereye düşer sizce ?

Önerilen İletiler

arkadaşlar kafama takılan bi soru var ne zamandır düşünüp duruyorum ben edirne doğumluyum tüm akrabalarım askerliğini g.doğuda yaptı benim de o bölgeye düşme şansım sizce yüksekmidir

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
arkadaşlar kafama takılan bi soru var ne zamandır düşünüp duruyorum ben edirne doğumluyum tüm akrabalarım askerliğini g.doğuda yaptı benim de o bölgeye düşme şansım sizce yüksekmidir

Valla eskiden olsa dediğin doğruydu ama şimdi pek kütüğe bakılmıyor.Ben erzincanda yaptım arkadaşlarımın çoğu doğu kütüklü olmasına rağmen askerliklerini yine bir doğu ili olan erzincanda yaptılar.Sen bi araştır bakalım şuben acemi birliği olarak nereye gönderiyormuş genelde.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Osmaniye'de (Adana) askerlik yaptım. Tertiplerim Giresun, Bursa, İzmir, Ankara, Maraş, İstanbul, Bingöl, Adana, Rize'liydi. Bağlantı kurabilen varsa söylesin. Nerde olursan ol, gideceğin yer tamamen tesadüf. Benim şubem de Tokat :) Buyrun.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir taunus

askerliğinizin nereye çıkacağından çok statünüz ve görev yapacağınız yerdeki ortam çok önemlidir.yedek subay çıkarsa hiç tartışmasız kısa döneme göre çok daha rahat yaparsınız.alacağınız maaş da 1300 civarıdır.

jandarma er olursanız , hakkariye bile çıksa kantinde çaycı olabilrisiniz ve hakkaride bile rahat edebilirsiniz.

ya da istanbulda denizci olup da ferah bir askerlik şubesine düşebilriisniz.

verildiğiniz odada başınıza ruh sağlığı bozuk bir başçavuş denk gelirse istanbul 15 ay size kabus olabilir.

askerlik böyledir.en zor yerde rahat edebilir,en rahat yerde canınıza okuyabilirler. hiç bişey belli değildir.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir melek

arkadaslar size bir soru soracagim yardimci olursaniz sevinirim ?Benim sevgilim izmirde yasiyor askerligi sizce nereye cikar doguya karadenize mi acaba smdiden tesekkurler

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Misafiirr

S.aleyküm Arkadaşlar Benim Doğum Yerimde İstanbul Bağcılar Kütüğümde İstanbul Bakırköy Nereye Düşerim Sizceee ? :) 

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Misafir

arkadaslar size bir soru soracagim yardimci olursaniz sevinirim ?Benim sevgilim izmirde yasiyor askerligi sizce nereye cikar doguya karadenize mi acaba smdiden tesekkurler

hiç belli olmuyor tamamen sansınıza kalmiş birseyy

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir tofask cı

Valla arkadaslar askerlik bu. Nere gondercegi belli olmaz :-) mantigin bittigi yerde askerlik baslar ;-)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir özge ışık

nişanlımın acemi birliği istanbul maltepe çıktı.. usta birliği nereye çıkar?

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Ayşegül

Acemi birliği kayseri dağ komando hava indirme . Usta birliği nereye çıkar tahminen

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.