Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Fethullah Gülen "nurculuk" Dinini ilan Etti

İSTİHBARAT

Önerilen İletiler

• Cevaplar 194
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Arkadaslar hosbulduk ya DELETERİOUS Stv`ye ödül süs icin verilmemistir herhalde?? vardir bir bildiklerii...

stv nin aldıgı ödülü yeni duydum, hiç bir fikrim yok...objektiflik konusunda ise; stv nin fethullah gülen, cemaat ve cemaat okulları hakkında tarafsız bir yayın yapmasını beklemek...........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sorumacevap verebilen olursa gülen hakkında.

neden islam kelimesininin teröristler eş anlamlı kullanıldığı amerika da. amerikan hükümeti Türkiye de aranan bir müslüman cemaat liderinin ülkesinde saklanmasına göz yumar.

neden fettulah gülenin okullarının olduğu ortaasya ülkeleri cianın en yoğun faaliyet yürüttüüğü orta asya ülekeleridir.

neyin davasıdır bu?

Karşılıklı çıkar ilşkisi olabilir...

İki tarafta birbirini kullanıyor olabilir...

Zamanla anlaşılır...

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne nurcuyum ne şucu ne bucu..

Doğrunun, hakkın hakikatin yanındayım...

Kuran'ı Kerim geldiği gün gibi sapa sağlam duruyor..

Son zamanların medya hocalarının hiç birine tenezzül etmem.

Kaynak bellidir..

Gerisi angarya..

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Peki Diyelim FETHULLah GüLen ABD İLE anlaştı we biiz yıkmak için çalişiyor eywallah...

YA DURSUN KARATAŞ'a ne demeLi Onu Koruyan AB ülkeleri Topluluğuna Girmek için CAn atarsınız Dursun KArataŞ TERORİST değil mi yada DHKPC teroristsel faaliyet göstermiyormu bu üLkede...

(12 yıldır AB ülkelerinde saklanıyor buyur burdan yak bakalım)

FEhriye Erdalıda Koruyan AB Ülkeleri düşünün artık...

FETHULLAH GÜLEN amerikan uşaği ise eğer bu Ülke idarecileri bu güne kadar gelmiş geçmiş çoğu amerikan uşaği nasıl olcak BY X MEN...

boğazımıza kadar IMF ye batıran Kim bizleri FETHULLAH mı?

he BY X MEN!!!!!!!

CYRANO ABD özğürlükler Ülkesi ya İnsan HAklarını temsil ediyor ya ondan olmasın sakın...

ABD weya AB üLkelerinde tek saklanan FETHULLAh mıdır CYRANo neden hep islami kesimden olan insanları örnek weriyorsun....

Neden mi ORTA ASYA CYRANO en Çok misyoner hareketlerin yoğun olduğu bölge olduğu için...

NAsıl Ki Dünyayı HRistiyanlaştımak için Misyonerler hareket ediyorlarsa...

GüLende Bu HAreketa karşi olarak okullar açarak İSLAmı yayıyor... siz İSLAm adına olumlu işler yapanları neden hep DÜŞMAN İLan edersiniz Ki..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saçmalam johny git sende dursun karataş diye topic aç o zaman. açtında seni durudran mı oldu. elini tutan mı oldu. Gülen'İn islam adına olumlu işler yaptığını sen söylüyorsun. Ne zamandan beri vaazlarında Türkiyedeki rejimi değiştirmek islam devleti kurmak hedefleri islam adına olumlu işler yapmak oldu.

ne güzel iş adam vaazşlar versin bu rejimi yıkıcaz şöyle taktik kullanıcaz. iki adım ielr ibir adım geri yapıcaz. yerine şöyle bir islam devleti kuracaz diye. ondan sonra açığa çıkınca bunlar amerikaya kaçsın.

bu adamı teşhir etmekde islama karşı çıkmak olsun. :) yanen böyle devam edin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ECEWİTide sürün Ülkeden FEthuLLAh Gülenin yakın dostudur CYRANO...

Amerikada Mülk edinipte yarın bu Ülkede allah korusun swaş felen olcagında kaçmak için hazırlık yapanlardanda örnek wer...

CYRANo islam dewleti kurulması neden seni bu kadar korkutuyor ya ben korkmuyorum mesela...

Psikolojik bi sorunun war islamla senin galiba...

Çizgi kahraman seni...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin rahatsızo lmaman normal :)

zira ben rahatsız olurum ben cumhuriyetçiyim , laikim. heh ondan sonra demiyeceksin bize nyie cumhuriyet düşmanı laiklik düşmanı diyorlar diye.

Fettullah güleni kisme sürmemiştir. Verdiği vaazlarda ordunun içine nasıl sızılacağını,i rejimin nasıl çökertileceğini analtırkenki görüntüleri basına ve savcıya ulaşınca kendisi kaçtı. Ama duvara konuşuyorum. Adam cumhuriyet karşıtı faliyetleri açığa çıkıcna Amerikaya kaçsın. ondan sonra sabitler onu savunsun. güzel iş ne diyeyim. sonrada bu kimseler sorucna Atatürk'çü laik, cumhuriyetçiyiz desinler. Bukalemunun bile bir sınırı vardır be. o bile bu akdar koaly renk değiştirmez. :)

sonra bir de der ki bu tip. bunalrın yaptığını niye islama mal ediyorsunuz. işte onu yapan sensin. bezirganalra laf söyleyenince. islama söylenmiş kabul ediyorsun. allahtan bu memlekette doğru dürüst aklı başında müslümanlar varda. millet sizin gibi tiplere bakıp dininden soğumuyor.

dediğim gibi açık oalcaksın işte böyle. ne gerek takiyeye yorar insanı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hapsuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

sağlıklı yaşa :clover:

CYRANo islam dewleti kurulması neden seni bu kadar korkutuyor ya ben korkmuyorum mesela...

türkiyede islam devleti bir hayal bile değildir bunu birkere beyninizden çıkarın.

bu ülkeyi hiçbir kuvvet geriye götüremeyecek..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ne fikri olucak ya. karşısındaki ne yazmışsa onun zıttı olucak şeyleri fikrim diye yazan adam. bir topicte laik geçinir. burada islam devletini savunur. başka yerde başka bir şey. iş fikir değil ki. amaç karşısındakine saldırmak nasıl olursa olsun. sıkışınca da hakaret.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

CYRANo adam ol bakim kendi sıfatlarını bana yükleme... Senin cümLelerinin içinde kaç hakaret sakLı biLmiyorsun gaLiba...

Ben Hiç yoktan iki kısmada özğürlük istiyorum..

Siizn gini ÜLkemin bazı insanlarını görmezden geLmiyorum...

İdeolojik hesaplarım için...

Bu şekiLde düşündüğüm İçin senin Gözünde we hawarilerinin gözünde LAKİKLİK düşmanı olacaksam buyur hodri meydan sahne senin olsun BEN LAİKLİk düşmanı olim...

AMA sende İnsanLık düşmanısın....

BY X MEN geLeLim sana ORHAn PAMUKLA FETHULLAH GÜLENİ bir tutacak kadar ******** ****** bir yapıya sahipsin...FETHULLAH Dünya arenasında bizi kötüleyecek karalayacak ne yapmiş...

AMA ORHAN PAMUK denen şahıs Bütün DÜnyada ERMENİ SOYKırımını yapmış gösterip Bütün ÜLke İnsanını atalarını dedelerini SuçLuyor ...

sen şimdi birine hain dediğim için fETHULLAha demediğim için beni yargılıyorsun he...

ŞAşiriyorum ya sizLere...

iYi Okuyun beLki anLarsınız....

He MOHİCAn bu ÜLKEYi geri kimseye götüremez diyorsunda Ne kadar İlerlemişiz ATATÜRKTEn bu yana he bide onu düşünün...

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ECEWİTide sürün Ülkeden FEthuLLAh Gülenin yakın dostudur CYRANO...

Amerikada Mülk edinipte yarın bu Ülkede allah korusun swaş felen olcagında kaçmak için hazırlık yapanlardanda örnek wer...

Çizgi kahraman seni...

sanısın ki. üç beş mesaj önce bunları bu yazmadı

mric falan mı sandın sen burayı. yazdıkalrın ekranda akıp gitmiyor. aynen dediğim gibi sonra da niye beni laiklik düşmanı diye itham ediyorsunuz der :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

CYRANO ben başi örtülü kızların haklarını sawunduğum için sen İLk Bu şekilde beni cümleler içinde tanımladın LAİKLİk düşmanı olduğumu söledin...

Bende sana sölüyorum İŞte sen İnsanlIk düşmanısın istersen hakaret de ne dersen de...

BAk bak Mircte bilirmiş aydın İnsan seni modern sanal karekter *******.....

Tarih: Düzenleyen: Admin
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

johny tekrar ediyorum, burası mirc değil hepimizin yazdığı şeyler burada. öyle bir iddan varsa yaparsın alıntını. yalana gerek yok. sana laiklik karşıtı dedim çünkü yuakrıdaki yazdığın şeyi istinaden yine söylerim. islam devleti rüyası görenler laiklik düşmanıdır 2*2=4

hakaret hiç bir zaman seni haklı çıkarmaz. sadece küçük düşürür. kaliteni ortaya koyar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.