Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BAYAN ve ERKEK dost olabılırler mi?

afilli

Önerilen İletiler

sevgili sardunyam, amacım ne sizi, nede bir başkasını kırmak. kırdıysam özürdilerim kırılanlardan.

sevgili naturals kırılmıştım çünkü yanlış anladınız sizi eleştirmedim, yaşadıklarınızı da eleştirmedim... söyledim ya bende benzeri şeyleri yaşadım... ama pek çok hanım arkadaşımdan da farklı zararlar gördüm, mutlaka sizde görmüşsünüzdür... o yüzden erkek/kadın ayırmıyorum, eğer anlaşabileceğim ve karakterime benzer özellikle taşıyorsa arkadaş ya da dost olmam için cinsiyet seçmem...

neyse teşekkür ederim inceliğiniz için :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fark burada işte farklı olmamda..

:D :D

Farklıyız sonuçta; mesela ben, son derece sıradan olmayı seviyorum...

Bakınız, sizin söylediğinizden doğru ya da yanlış şöyle bir anlam çıkardım:

"Dost olan karşıt cinsler, Cinsel ilişkiye girebilir."

Yani;

Kokusunu algıladığınız, aynı zamanda dışarıda her şeyinizi açıkça paylaşabileceğiniz en büyük dostunuz olan kişidir.O zaman cinsenlikte ayıp bir şey değil, yaşanması gereken bir ihtiyaçtır.

İlişkilerdeki tam doyuma ulaşmak, ancak böyle dostlukla mümkün olur.

Ama söylemeye çabaladığınız şey şu muydu:

"Çok iyi dost olan karşı cinsteki insanlar, çok iyi de sevgili olabilirler."

Eğer bu ise yani bu anlamı çıkarmamız gerekiyorsa, o zaman haklısınız.

Ancak söyleminiz böyle bir anlam çıkarmıyor pek ve zira çok esnek bir cümle kurmuşsunuz.

İlk anlamı içermekte ise söyleminiz, o onulmaz "Farklılığınızla" bu kavramları yeniden ele almanız gerekmektedir...

Bana sorarsan ben her sevdiğim bayana aşık olmam

Aşk'ın ne olduğunu iyi bildiğimi düşünüyorum.

"Sevmek" ile "Aşık Olmak" arasındaki farkı da biliyorum ve sevdiğim her bayana aşık olmuyorum.

Bu söylediğiniz çok mantıklı bir şey...

Lakin

veya tersi her aşık olduğum bayanı sevmem.?

Bu ne demek?

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsan dostu ile cinsel ilişkiye girermi? böyle bir düşüncenin varlığı beni şaşırttı.

İnsan sevgilisi, eşi veya arzuladığı kişi ile cinsel ilişki yaşar. Dostluk kavramının içinde cinsellik düşünülebilir mi?

insanlar o zaman dost olmaya devam edemez "dostumla seviştim" ve hala dostuz !!! böylemi olacak?

iki farklı cinsten insanlar elbette dost ve arkadaş olabilirler ha bu arkadaşlık esnasında bu yakınlık aşka dönüşürse o başka bir güzellik olur. o zaman iyi anlaştığın ve sevdiğin insana aşık olursun ve hem cinsellik hem dostluk yaşayabilirsin.

ancak bu nadiren olur üstelik ben bütün kız arkadaşlarıma aşık olma meyli taşıyamam kendimce bir seçiciliğim var.

aklı, duruşu, bakışı, sıcaklığı, enerjisi, fikirsel paylaşımı, tensel uyumu ile kendi beğenime yakın olmalı. bu insan önce arkadaşımda olabilir eğer bütün bunları ondan alıyorsam ve ona veriyorsam o artık sevgilim olmuştur. tabi bu ikimizin vereceği ortak karar olmalı. bir sevgilim varken ve ona aşıkken başka arkadaşlarımla cinsellik yaşamam.

medeni erkekler ve egolarını tatmin etmişler, her hanıma başka niyetle yaşlaşmazlar. dostluklarda cinsiyet ikinci plandadır.

erkekliğinden şüphe etmemek için her erkeğin her kadını arzulaması mı gerekir?

salt farklı olayım, farklı durayım, karizma yapayım demek için bunları yapmak gerekmez. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen şimdi kafanda bir varsayım oluşturmuşsun.!

Önce söylemiş olduğun dostluk,arkadaşlık ve Sevgili kavramlarını hemcinsinle değerlendir.

Bayanla olan dostluğun farkı erkek olmandır,değilse bende şüphe ederim.

Peki arkadaşım niye aşık olunur,tanıdığın veya ilgi duyduğun vs vs bir bayanı sevmektir.

Bu karşı cinsin dostluğuda aynı,sevmeside aynı,arkadaş olmasıda aynı..

Yahu nasıl olur da,bu kadar güzel ve özellikleri biliyorsunuzda,görmedim diyorsunuz.?

Bana sorarsan ben her sevdiğim bayana aşık olmam veya tersi her aşık olduğum bayanı sevmem.?

Fark burada işte farklı olmamda..Bu bir problem değil..!!

Bu söylediklerimin devamı insanlar arasındaki dostluğu daha ileri götürebilir.

çok acayip bir yorum olmuş erkek olmak neden farklıki

bir arkadaşa ihtiyacımız varsa önce anlaşabileceğimiz biri olmalı

bence kadınla erkek gayet güzel arkadaşlık kurabilir her arkadaşı olduğumuz

sevgilimiz olmaz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biraz gerçekçi olalım beyler bayanlar siz belki olmasını istediğiniz gibi düşünüyor ve konuşuyorsunuz ama olmaz

asıl dostum diyenden korkacaksınız :)

Dosttan zarar gelmez..Dost olmak zaman ister,bu zaman zarfında kişi kendini belli eder ve bizde ''dost'' sıfatını o kişiye veririz.Kendi adıma söyleyebilirim ki,hiçbir dostumdan maddi manevi zarar görmedim..

Ve evet oldukça gerçekçiyim.Ben arkadaşlığımı arkadaşlık,dostluğumu dostluk aşkımı aşk düzeyinde yaşayabiliyor,yaşatabiliyorum.Aksi bir durumla karşılaşırsam uzaklaşıyorum..

Bunca ileti yazdık,baktığımda herkes kendi kafa yapısı ve tecrübelerinden çıkarak bişiler yazmış.Ben ve olumlu yaklaşan arkadaşlarım şanslı olmalıyız ki,bu soruya pozitif cevaplar yazabildik.Umarım negatif yaklaşan arkadaşlarım da fikirlerini değiştirebilecek ilişkiler yaşayabilir.Güvensiz ve kuşkuyla yaşamak zor..

Sevgilerimle..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnsan dostu ile cinsel ilişkiye girermi? böyle bir düşüncenin varlığı beni şaşırttı.

İnsan sevgilisi, eşi veya arzuladığı kişi ile cinsel ilişki yaşar. Dostluk kavramının içinde cinsellik düşünülebilir mi?

insanlar o zaman dost olmaya devam edemez "dostumla seviştim" ve hala dostuz !!! böylemi olacak?

iki farklı cinsten insanlar elbette dost ve arkadaş olabilirler ha bu arkadaşlık esnasında bu yakınlık aşka dönüşürse o başka bir güzellik olur. o zaman iyi anlaştığın ve sevdiğin insana aşık olursun ve hem cinsellik hem dostluk yaşayabilirsin.

ancak bu nadiren olur üstelik ben bütün kız arkadaşlarıma aşık olma meyli taşıyamam kendimce bir seçiciliğim var.

aklı, duruşu, bakışı, sıcaklığı, enerjisi, fikirsel paylaşımı, tensel uyumu ile kendi beğenime yakın olmalı. bu insan önce arkadaşımda olabilir eğer bütün bunları ondan alıyorsam ve ona veriyorsam o artık sevgilim olmuştur. tabi bu ikimizin vereceği ortak karar olmalı. bir sevgilim varken ve ona aşıkken başka arkadaşlarımla cinsellik yaşamam.

medeni erkekler ve egolarını tatmin etmişler, her hanıma başka niyetle yaşlaşmazlar. dostluklarda cinsiyet ikinci plandadır.

erkekliğinden şüphe etmemek için her erkeğin her kadını arzulaması mı gerekir?

salt farklı olayım, farklı durayım, karizma yapayım demek için bunları yapmak gerekmez. :)

Dosttan zarar gelmez..Dost olmak zaman ister,bu zaman zarfında kişi kendini belli eder ve bizde ''dost'' sıfatını o kişiye veririz.Kendi adıma söyleyebilirim ki,hiçbir dostumdan maddi manevi zarar görmedim..

Ve evet oldukça gerçekçiyim.Ben arkadaşlığımı arkadaşlık,dostluğumu dostluk aşkımı aşk düzeyinde yaşayabiliyor,yaşatabiliyorum.Aksi bir durumla karşılaşırsam uzaklaşıyorum..

Bunca ileti yazdık,baktığımda herkes kendi kafa yapısı ve tecrübelerinden çıkarak bişiler yazmış.Ben ve olumlu yaklaşan arkadaşlarım şanslı olmalıyız ki,bu soruya pozitif cevaplar yazabildik.Umarım negatif yaklaşan arkadaşlarım da fikirlerini değiştirebilecek ilişkiler yaşayabilir.Güvensiz ve kuşkuyla yaşamak zor..

:clover: :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Süper Kız Çocuğu Özo

[b]Benim düşünceme göre medeni bir bayanın ve erkeğin dost olmaması kaçınılmazdır.düşüncem kırılabilirlik ihtimali taşımamaktadır.. Günümüzde bayan ve erkeğin dost olabilirliği konusundaki örneklerinide pek tabi görebiliriz.. Bayanlar yada erkekler birbirlerini cinsel bi obje olarak gördüklerinden ötürü ikili ilişkilerde bulunuyolar die bi ihtimali de göz ardında bulundurmamak gerekir bana kalırsa..Çok çirkin gerçekten. Erkeklerle çok daha iyi anlaşan bi bayan olarak dile getiriyorum söylemlerimi..[/b]

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dosttan zarar gelmez tabiki ama benim demek istediğimi ve buna hayır diyenlerin demek istediğini anlamamakta ısrar ediyorsunuz ateşle barut yanyana durmaz hadi biz dururuz diyorsunuz tamam ama nasıl durursunuz kendinizi sıkarak aman patlamayalım (patlak vermeyelim) duramayız.

diyorsunuzki dostların içinden öyle şeyler geçmez heee bende inandım doğa kanunlarına aykırı abicim peygamber olsa inanmam kaç kerede canlı örneğine şahit oldum yanılmadığımı gördüm hepsinde yav hepsinide bırak kendimi örnek vereyim şuan dost olarak başladığım biriyle evlenme planları yapıyoruz bu ne demek bizim karakterimiz zayıf demekmi? hayır abicim bu doğanın kanunu demek baştada söylediğim gibi ateşle barut yanyana durabilirse erkek ve kadında dost olabilir

bizim içimiz rahat biz buna inanıyoruz biz harbi dostuz diyorsanız ancak kendinizi kandırırsınız buarada pozitif yaklaşmakta marifet değil gerçekçi olmak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dosttan zarar gelmez tabiki ama benim demek istediğimi ve buna hayır diyenlerin demek istediğini anlamamakta ısrar ediyorsunuz ateşle barut yanyana durmaz hadi biz dururuz diyorsunuz tamam ama nasıl durursunuz kendinizi sıkarak aman patlamayalım (patlak vermeyelim) duramayız.

diyorsunuzki dostların içinden öyle şeyler geçmez heee bende inandım doğa kanunlarına aykırı abicim peygamber olsa inanmam kaç kerede canlı örneğine şahit oldum yanılmadığımı gördüm hepsinde yav hepsinide bırak kendimi örnek vereyim şuan dost olarak başladığım biriyle evlenme planları yapıyoruz bu ne demek bizim karakterimiz zayıf demekmi? hayır abicim bu doğanın kanunu demek baştada söylediğim gibi ateşle barut yanyana durabilirse erkek ve kadında dost olabilir

bizim içimiz rahat biz buna inanıyoruz biz harbi dostuz diyorsanız ancak kendinizi kandırırsınız buarada pozitif yaklaşmakta marifet değil gerçekçi olmak

Ben seni anlıyorum da sen beni anlamıyorsun sevgili arkadaşım..:) Sen kendi düşünce tarzından,kendi kafa yapından hareketle bunları düşünüyorsun.Anlayamadığın herkesin senin gibi düşünmediği.Diyorsun ki yaşadıklarım.Yahu bende bir dolu olumsuzluk yaşadım ama onları ya kendimden uzaklaştırdım ya ben uzaklaştım.Arkadaşlığımız,dostluk seviyesine varmadan bitti anlayacağın..

Senin dost dediğin kişiyle evlilik planları yapmanda hiçbir abes yok,aksine çokta güzel bir ilişkiniz olacağına inanıyorum.Peki şimdi sana sorayım;Tek arkadaşın o kişimi.Eğer değilse diğerlerine de o gözle mi bakıyorsun.Oldu ya başbaşa kalsanız,ateşle barut mu olacaksınız..?Buna cevabın evetse problem sende arkadaşım..:closedeyes:

İnsanlar değişik arzular beslerler elbette.Ama bunun için sevgili sıfatında bir partner bulunmalıdır veya eş olunmalıdır.,Yoksa her arkadaşımızı hayallerimize alırsak,bunun adı azgınlık olur.Hani ''hayvanlarla seks'' cinsel sapkınlığına ait birinin,bir köpek alıp,onla gezmesine benzer durum.Oysa ki köpekler insanların iyi dostudur..;)

Saygı ve sevgilerimle Yağmur Yürekli..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yağmur yürekli

kendini kandırmak dost ya da arkadaş gördüklerinin hepsinden etkileneceğini sanmaktır... bütün insanlar ateşle barut değil... elbette herkesin bir ahlaki yapısı, bir karakteri ve bir fikri var... insan bütün ilişkilerini kontrollü yaşamalı, ailesi ile olan, çevresi ile olan, arkadaşları ile olan, eşi ile olan bütün ilişkilerini... bu kendini sıkmak değil, tutmak değil bu kendini bilmektir... yanyana geldiğimizde bütün arkadaşlarımızdan etkilenirmiyiz? bence mümkün değil...

bir kaç defa olumsuz deneyimler yaşadık diye herkese önyargı ile bakmamamız gerek... Aşk başka, arkadaşlık başkadır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben seni anlıyorum da sen beni anlamıyorsun sevgili arkadaşım..:) Sen kendi düşünce tarzından,kendi kafa yapından hareketle bunları düşünüyorsun.Anlayamadığın herkesin senin gibi düşünmediği.Diyorsun ki yaşadıklarım.Yahu bende bir dolu olumsuzluk yaşadım ama onları ya kendimden uzaklaştırdım ya ben uzaklaştım.Arkadaşlığımız,dostluk seviyesine varmadan bitti anlayacağın..

Senin dost dediğin kişiyle evlilik planları yapmanda hiçbir abes yok,aksine çokta güzel bir ilişkiniz olacağına inanıyorum.Peki şimdi sana sorayım;Tek arkadaşın o kişimi.Eğer değilse diğerlerine de o gözle mi bakıyorsun.Oldu ya başbaşa kalsanız,ateşle barut mu olacaksınız..?Buna cevabın evetse problem sende arkadaşım..:closedeyes:

İnsanlar değişik arzular beslerler elbette.Ama bunun için sevgili sıfatında bir partner bulunmalıdır veya eş olunmalıdır.,Yoksa her arkadaşımızı hayallerimize alırsak,bunun adı azgınlık olur.Hani ''hayvanlarla seks'' cinsel sapkınlığına ait birinin,bir köpek alıp,onla gezmesine benzer durum.Oysa ki köpekler insanların iyi dostudur..;)

Saygı ve sevgilerimle Yağmur Yürekli..:clover:

ateşle barut meselesini biraz abartmışsınız sanırım hayaller kurmak ne demek yani ben gerçekçi olalım demek istedim abartarak başka yerlere çekerek cevaplar veriyorsunuz gerçekçi olmak olaya dışardan bakıp doğrusunu keşfetmektir

haklı çıkma çabası değil senin benden bir fazlan yok senin gibi bende gayet süslü laflarla tabiki olur diyebilirim hatta kulağa hoş gelende olur demek ama her kulağa hoş gelen doğru demek değil

birde şu açıdan düşünün evlisiniz ve eşinizin karşı cinsten bir dostu var ve onunla dertleşiyor sırlarını paylaşıyor günün belli saatlerini onunla yalnız geçiriyor ozamanda diyebilirmisinizki olur? ben şahsen diyemem bu hemen ateşle barutun patlaması değildir dimi ateş devamlı kıvılcımlar saçar bu ateşin elinde değil ne demek istediğimi gayet iyi anlıyorsunuzda şakasınamı uzatıyorsunuz abicim ya :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yağmur yürekli

kendini kandırmak dost ya da arkadaş gördüklerinin hepsinden etkileneceğini sanmaktır... bütün insanlar ateşle barut değil... elbette herkesin bir ahlaki yapısı, bir karakteri ve bir fikri var... insan bütün ilişkilerini kontrollü yaşamalı, ailesi ile olan, çevresi ile olan, arkadaşları ile olan, eşi ile olan bütün ilişkilerini... bu kendini sıkmak değil, tutmak değil bu kendini bilmektir... yanyana geldiğimizde bütün arkadaşlarımızdan etkilenirmiyiz? bence mümkün değil...

bir kaç defa olumsuz deneyimler yaşadık diye herkese önyargı ile bakmamamız gerek... Aşk başka, arkadaşlık başkadır...

bunları düşünmeniz için benim şöyle birşey yazmam gerekirdi bir erkekle bir bayan dost olarak yanyana geldiklerinde elektriklenme başlar ve dayanamazlar sonra hadi otele derler gider gelirler veya şöyle biraz muhabbet ederler sonra birden azıtırlar biri azıtmamış olsa bile birinin azıtması rezalet çıkmasına yeterlidir ne olur bunlarada azıtırlar bilinmez yani durduk yerde birbirinin üstüne çıkmıştırlar eee insan oğlu bu duramazki yerinde insanlar azgın canlılardır iki karşı cinsin bırak yanyana oturmalarını birbirlerini hiç görmemeleri lazım bir bakış bir bir kıvılcım kendilerini yatakta bulmalarına neden olur

evet şimdi birde önceki mesajımı okuyun tekrar arasındaki farkları görün sizin cevabınız bu anlatıma dır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ateşle barut meselesini biraz abartmışsınız sanırım hayaller kurmak ne demek yani ben gerçekçi olalım demek istedim abartarak başka yerlere çekerek cevaplar veriyorsunuz gerçekçi olmak olaya dışardan bakıp doğrusunu keşfetmektir

haklı çıkma çabası değil senin benden bir fazlan yok senin gibi bende gayet süslü laflarla tabiki olur diyebilirim hatta kulağa hoş gelende olur demek ama her kulağa hoş gelen doğru demek değil

birde şu açıdan düşünün evlisiniz ve eşinizin karşı cinsten bir dostu var ve onunla dertleşiyor sırlarını paylaşıyor günün belli saatlerini onunla yalnız geçiriyor ozamanda diyebilirmisinizki olur? ben şahsen diyemem bu hemen ateşle barutun patlaması değildir dimi ateş devamlı kıvılcımlar saçar bu ateşin elinde değil ne demek istediğimi gayet iyi anlıyorsunuzda şakasınamı uzatıyorsunuz abicim ya :)

İzin verde eşimin dostu benimde dostum olsun he..;) Dertleşmelerinde ve yalnız kalmalarında sakınca göreceğim biri,ben eşimle beraberken de yanımızda olamaz arkadaşım.Zihniyetlerimiz oldukça farklı.Hadi bende sana bir soru sorayım:

Evlisin yada değilsen de öyle olduğunu farzet;Bu düşünce yapınla tüm dostlarını eşin için potansiyel tehlike olarak mı göreceksin/görüyorsun,eşine hiç mi güven miyorsun..

Öyleyse vah! arkadaşım..:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İzin verde eşimin dostu benimde dostum olsun he..;)Dertleşmelerinde ve yalnız kalmalarında sakınca göreceğim biri,ben eşimle beraberken de yanımızda olamaz arkadaşım.Zihniyetlerimiz oldukça farklı.Hadi bende sana bir soru sorayım:

Evlisin yada değilsen de öyle olduğunu farzet;Bu düşünce yapınla tüm dostlarını eşin için potansiyel tehlike olarak mı göreceksin/görüyorsun,eşine hiç mi güven miyorsun..

Öyleyse vah! arkadaşım..:(

Sayın TaurusMutis...

Altını çizdiğim alıntınıza katılıyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tengerin boşiq arkadaşın altını çizdiği yerlere bende katılıyorum :) eğriye eğri doğruya doğru benim bir eşim yok ama olacak ve bu kişiye kendimden çok güveniyorum ama karşı cinsi olan biz erkek milletine güvenemiyorum sanırım zorla güven olmaz ben ne beyefendiler gördüm içinde adam olmayan nasıl güveneyimki? senin güvenin varsa abicim sen sanırım gün yüzü görmemişsin yada elbebek gül bebek büyütülmüşsün :) kızdırmak için değil yanlış anlamada tahminim öyle ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tengerin boşiq arkadaşın altını çizdiği yerlere bende katılıyorum :) eğriye eğri doğruya doğru benim bir eşim yok ama olacak ve bu kişiye kendimden çok güveniyorum ama karşı cinsi olan biz erkek milletine güvenemiyorum sanırım zorla güven olmaz ben ne beyefendiler gördüm içinde adam olmayan nasıl güveneyimki? senin güvenin varsa abicim sen sanırım gün yüzü görmemişsin yada elbebek gül bebek büyütülmüşsün :) kızdırmak için değil yanlış anlamada tahminim öyle ;)

Sevgili Yağmur Yüreklim..

bu konuyla ilgili yorumlarınızın tamamını okudum..öncelikle dürüstlüğünüz için teşekkür etmek istiyorum...bu konunun erkeklerle ilgili kısmıyla ilgili yorumlarınız, bazı düşüncelerimi destekliyor....ancak yanıldığınız tek bir nokta var..genelleme yapıyorsunuz...sanmam ki bütün erkekler böyle olsunlar...açıkcası beni ilgilendiren yada söz konusu dostluğa ortak edeceğim kişilikler zaten diğer grupta kalacak erkekler olacaktır..az yada çok...önemli değil..önemli olan böyle kişilerin varolduğunu bilmem..ve evet, varlar!!!daha doğrusu Allaha şükür ki varlar..aksi takdirde sosyal yaşamda imkansız hale gelirdi bir düşünsenize...bütün erkeklerin karşı cinsin tamamına bu gözle baktığı bir dünyada yaşanılabilirmiydi...?Tengerin Boşig arkadaşımız bunun olabileceğini ama insanların dürtülerini terbiye etmeleri gerektiği şeklinde yaklaşmış olaya..valla kadın beynim bu durumu bir türlü kabullenemiyor...önceki yorumumdada belirtiğim gibi farklıyız biz..ve ben bu farkılığı farkedeli çook uzun zaman oluyor :lol: ...farkettim ama kabullenemedim diyelim kısacası...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok arkadaşım sana kızmıyorum..

Sana şöyle anlatayım yağmur yüreklim;Adam gibi adam dostlarım var ki ben güvenebiliyorum.Arkadaş seçimim de oldukça seçici davrandığım için,yanlışını gördüğümü uyarır,düzelmeyeni kendimden uzaklaştırırım.Bu hanım arkadaşlarım içinde geçerli,niyet uzun süre saklanmaz,ortaya çıktığındaki davranış şekliyse senin tercihine kalmıştır.Karşılık veriyor,fırsat değerlendirme yolunu seçiyorsan o kişiden hiçbir farkın yoktur.Kendini de sorgulamalısın arkadaşım..

Sen bulamamışsın,ben buldum.Aksini iddia etmek senin bileceğin iş..;)Ha bu arada tahmininde yanlış,9 yaşımda annemi,16 yaşında babamı kaybettim12 yaşında çalışmaya başladım (Yaz tatillerinde).Neyse hayatımı anlatmayayım,yani elbebek gülbebek yorumuna bunlar uyuyorsa ok,uymuyorsa yanlışsın..;)

Saygı ve sevgilerimle..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence olabilir hem neden olmasınki???

bana göre bi kızın çok yakın bi erkek arkadaşı olmalı başı sıkıştığında arıycak yardıma ihtiyacı olduğunda faln

çünkü her zamn kızların tek başlarına ya da kız kıza üstesinden gelemeyecekleri olaylar olabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok arkadaşım sana kızmıyorum..

Sana şöyle anlatayım yağmur yüreklim;Adam gibi adam dostlarım var ki ben güvenebiliyorum.Arkadaş seçimim de oldukça seçici davrandığım için,yanlışını gördüğümü uyarır,düzelmeyeni kendimden uzaklaştırırım.Bu hanım arkadaşlarım içinde geçerli,niyet uzun süre saklanmaz,ortaya çıktığındaki davranış şekliyse senin tercihine kalmıştır.Karşılık veriyor,fırsat değerlendirme yolunu seçiyorsan o kişiden hiçbir farkın yoktur.Kendini de sorgulamalısın arkadaşım..

Sen bulamamışsın,ben buldum.Aksini iddia etmek senin bileceğin iş..;)Ha bu arada tahmininde yanlış,9 yaşımda annemi,16 yaşında babamı kaybettim12 yaşında çalışmaya başladım (Yaz tatillerinde).Neyse hayatımı anlatmayayım,yani elbebek gülbebek yorumuna bunlar uyuyorsa ok,uymuyorsa yanlışsın..;)

Saygı ve sevgilerimle..:clover:

bu senin düşüncen benim düşüncem ise ne işim olur başkasının karısıyla kızıyla? kendi eşimle kız arkadaşımla paylaşamayacağım neyi paylaşacağım o dostla ha benim hiçmi dostum yok var ama kurallarımız var bizim birinin karısı birinin kocasıyla dost olamaz biraraya gelecekseler bitanesinin evine gidilir misafir olarak oda eşiyle birlikte gidilir sizin dediğiniz şekilde olmaz yok yanlış yapanı uyarmak uzaklaştırmak neden uğraşacaksınki abicim biliyorsunki bunlar sürekli olacak şeyler dertsiz başını neden derde sokacaksın? amaç ne dost edinmek :)

çene çalmak bir ihtiyaçsa dostta bir ihtiyaçtır boşboş konuşur geyik yaparsınız

yeşil olarak belirttiğim yazınıda birdaha oku sayın abicim biz böyle laflardan uzak durmak için lafının bile edilmemesi için başkalarının karısından kızından uzak duruyoruz ağzımız ve kulaklarımız alışmamış böyle sözlere ! bu başlıkta neyin mücadelesini veriyoruz neyi anlatmaya çalışıyoruz haala anlamamışsın ! kusura bakmayın ama siz işinize geleni savunuyorsunuz doğruyu değil

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu senin düşüncen benim düşüncem ise ne işim olur başkasının karısıyla kızıyla? kendi eşimle kız arkadaşımla paylaşamayacağım neyi paylaşacağım o dostla ha benim hiçmi dostum yok var ama kurallarımız var bizim birinin karısı birinin kocasıyla dost olamaz biraraya gelecekseler bitanesinin evine gidilir misafir olarak oda eşiyle birlikte gidilir sizin dediğiniz şekilde olmaz yok yanlış yapanı uyarmak uzaklaştırmak neden uğraşacaksınki abicim biliyorsunki bunlar sürekli olacak şeyler dertsiz başını neden derde sokacaksın? amaç ne dost edinmek :)

yeşil olarak belirttiğim yazınıda birdaha oku sayın abicim biz böyle laflardan uzak durmak için lafının bile edilmemesi için başkalarının karısından kızından uzak duruyoruz ağzımız ve kulaklarımız alışmamış böyle sözlere ! bu başlıkta neyin mücadelesini veriyoruz neyi anlatmaya çalışıyoruz haala anlamamışsın ! kusura bakmayın ama siz işinize geleni savunuyorsunuz doğruyu değil

Tamam,sen öyle yap ben böyle yapayım..Anlaştık mı..:)

Sevgiler..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kardesım düşüncelerinle bu forumda yalnız olmadıgımı ve benım gıbı dusunen saglam ınsanlar oldugunu gordum.tsk ederım ınan bızım dusuncelerımız dogru olanlar.gerısı sadece bırbırlerını kandırıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.