Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sizce Hangi Marka Cep Telefonu Daha Kullanışlı.. ?

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sony ericsson da düşme veya darbelere karşı çok dayanıklı tarafımdan test edilmiştir :P

Fakat en gelişmiş modeller ve özellikler nokiada!

turkıye pazarını dusunursenız hem parcasını bulmak hem de arızalanma konusunda hemen yapılabılme gıbı artıları var.

Bu yönden de avantajlı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...
  • 3 hafta sonra...

nokia için kullanışlı diyemem çok sağlam derim ancak....

şuan için bende lg derim.. çünkü lg optimus black kullanıyorum.. çok araştırdım smartphone almak için ve optimus'a karar verdim...

nova ekranı, hızı, tasarımı ve 2 mp ön kamerası ben çok etkiledi.. google market'ten ücretsiz oyun ve uygulama indirmekte + puan oldu benim için...

araştırırsanız lg şuan piyasada 3. sırada... ilk 2 zaten çok pahalı...

lg, kalitesi ve uygun fiyatı ile ideal bir marka...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nokia için kullanışlı diyemem çok sağlam derim ancak....

şuan için bende lg derim.. çünkü lg optimus black kullanıyorum.. çok araştırdım smartphone almak için ve optimus'a karar verdim...

nova ekranı, hızı, tasarımı ve 2 mp ön kamerası ben çok etkiledi.. google market'ten ücretsiz oyun ve uygulama indirmekte + puan oldu benim için...

araştırırsanız lg şuan piyasada 3. sırada... ilk 2 zaten çok pahalı...

lg, kalitesi ve uygun fiyatı ile ideal bir marka...

nokia benim efsanem ilk göz ağrım ama şunu belirtmeliyim ki marka takıntısı olan biri olarak arkadaşlarımın ısrarı üzerine lg aldım. iyi ki almışım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum optimus black'i... çok memnunum en sevdiğim özelliği nova display ekranı... kullanımı çok rahat şarjı gayet iyi gidiyor...google marketten bir sürü oyun uygulama indirdim hızı gayet iyi takılma yapmıyor kesinlikle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hemen hemen her markayı kullandım. Eğer telefon gibi telefon olsun öyle yüksek çözünürlüklü kameraya veya çok ekstrem özelliklere gerek yok diyorsanız kesinlikle nokia yı tercih edin derim. hem sony ericson, hem de samsung a göre daha dayanıklı, türkiye de alabileceğiniz yardım servisi organizasyonları daha iyi ve güvenilir. zaten pek fazlada problem çıkaran bir marka değil. belli başlı modellerde zaman zaman problem olduğunu duymuştum. biraz araştırma yaparsanız onunla da karşılaşmazsınız. kısacası ekonomik sınıf telefonlar içerisinde en iyi fiyat-kalite yi sunan nokia bana kalırsa. ha ama para sorun değil, telefonumda da beni her türlü oyalayacak gerekli-gereksiz özelliklerimde olsun derseniz, eğer telefona da gözünüz gibi bakıyorsanız iphone modellerinden tercih edin derim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.