Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yedek Subay Olabilirmiyim?

Önerilen İletiler

Slm arkadaşlar,ünv.den mezun olunca yedek subay olmayı düşünüyorum,fakat bir kolumda façalar(kesikler) var.bunlar yedek subay olmaya engel mi?Bir bilen varsa yardım etsin Allah rızası için...

bir de dövmeli olanlar yedek subaylık yapabiliryormu?

olamazsın 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

ben adana ceyhan da görev yapmakta olan bir üsteğmenim öyle bir dünya yok dövme mövme olamazsın koçumm asteğmenliğe gelince sınavsız devlet yerleştiriyor fakat açık öğretim mezunları milyonda 1 oda torpille morpille artık  bu işler bu kadar kolay olmuyor yani anlıyon mu adam olaydınızda o okulu okuyacağınıza kaynakçı berber çırağı falan olaydınız züürtler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 10 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sözleşmeli subay başvurusuna diş hekimi olarak müracat etmek istiyorum ancak şöyle de bir durum var ki dövmeler hakkında kimisi doktor olduğun için çok sıkıntı olmaz kimisi de direk red verirler denmekte. Yardımcı olabilecek birileri var sa çok sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Arkadaslar beden eğitimi mezunuyum yüzme, fitness, cankurtaranlık,ilkyardım, masaj sertifikalarım var ve 5 yıllık antrenörlük deneyımım var. subay olarak askerde kalmayı cok ıstıyorum. Sırtımda ve kolumda 2 dövmem var. Sildirip öyle basvurucam yalnız merak ettiğim dövme silinince kalan kucuk bır ız oluyor bu muayenede sıkıntı olur mu? Aynı zamanda tuncelı dogumluyum günümüz sartlarında terör olaylarından on yargılı olabılırler mı buda cok buyuk soru ısareti kafamda. Fızıken bı zorluk cekmeyecegım ıcın ne kadar brove varsa takıp elit bi subay olmak istiyorum. Tecrübeli arkadaslar varsa yardımcı olurlarsa sevınırım bu arada yas 25.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...
Misafir 2SENELİKÜSTEĞMEN

Askeriyede en sıkıntı şey façadır 

Yedek subay olarak çıkarsa  gidersin ama sözleşme yapamassın. 12 ayın sonunda Albay faça yüzünden Asteğmen olamaz kararını verir.

Sildirmek çare değil silicem edecem diyenlere paranızı kaptırmayın. faça izini az da olsa siliyor geriye yara izi kalıyor o da aynı kapıya çıkıyor

dövme konusuna gelince kafada olan dövme zaten direk elenme sebebi

diğerleri ebat konusunda tabii görünmeyen yerlerdeki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.