Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NASIL BİR EVDE VE NEREDE YAŞAMAK İSTERDİNİZ?

sardunyam

Önerilen İletiler

etrafı ormanlık..sahile yakın..ahşap bir evde yaşamak isterdim..iki ağaç arasına hamak bağlar yatardım..dalgalar sesiyle..küçükte bir teknem olsa fena olmazdı hani..etrafta küçükte olsa adacıklar...ne.. ne dedin..bir cuma-mmı eksik :lol: ..aşk olsun robinson cruso mu yaptın beni..olsun yaa.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben kullanırım traktörü kıs bacım, sen tarlayı süreceğin zaman bir ıslık çal yeter ben karşıki dağdan koşar gelirim :rolleyes::wub:

patikaya bayılırsın inanırım, artık inanırım yawww... ne güzel yürürdük seninle değil mi, orada olsaydık... ^_^ uzanırdık çimenlere kimin elinde çim var oynardık... çim kalanı yokuştan yuvarlardık :lol:

frozen cadısı karlarını küresin dursun orda, kapıdan almazsa damdan gireriz kıss, ayıpsın :shifty::grin:

bencilmiyim, yok değilim canım denizin dibindeki evi almışım lodos tehlikesi var, tsunamisi var dimi ama, sizi tehlikeye atarmıyım :P:rolleyes::w00t:

kabiliyetli sarmaşığım benim :hug: ..dimek traktörde kullanabiliyosun ha :rolleyes: yok yok sende :wub::lol: yalnız ufak bir problem var şikerim bu kabiliyet düşmanı iğde dalın, ıslık çalmayı bilmiyo :w00t::blushing::lol:

çimenlerin üzerinden çocuklar kimin bayır aşağı yuvarlansaydık..ilk aşağı varan diğerlerine ceza verseydi :P

Frozen bizi evine almıyo fekat nasıl oluyosa biz o dağ evine yerleşivermişiz :grin: ..hatta Frozeni yatağından etmişiz :blink: ..temizlik ve yemek husularında da çok yeterli bulmayıp eleştiriyoruz :shifty: ..Frozen yemeğimize fare zehiri katıyo ama yine de ölmüyoruz :w00t:

tabii canım bizi tehlikeye atmamak için derme çatma evleri bize kakalayıp, bir saraya yerleştiğini ben şıp deyin anlamıştım zati.. :w00t: canım benim :hug::wassat::lol:

:wacko::blink::huh::o evim nereye gitti...ne gülüyon de get... <_< evet görünmez bir ev hayalimdeki :blush: göremediğiniz gibi :whistling::w00t:

göremediğim kadarıyla çok güzel gözüküyo :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wacko::blink::huh::o evim nereye gitti...ne gülüyon de get... <_< evet görünmez bir ev hayalimdeki :blush: göremediğiniz gibi :whistling::w00t:

evinde senin gibi görünmez ama göremediğim kadarıyla fevkaladenin fevkindesiniz :):P:wub:

kabiliyetli sarmaşığım benim :hug: ..dimek traktörde kullanabiliyosun ha :rolleyes: yok yok sende :wub::lol: yalnız ufak bir problem var şikerim bu kabiliyet düşmanı iğde dalın, ıslık çalmayı bilmiyo :w00t::blushing::lol:

çimenlerin üzerinden çocuklar kimin bayır aşağı yuvarlansaydık..ilk aşağı varan diğerlerine ceza verseydi :P

Frozen bizi evine almıyo fekat nasıl oluyosa biz o dağ evine yerleşivermişiz :grin: ..hatta Frozeni yatağından etmişiz :blink: ..temizlik ve yemek husularında da çok yeterli bulmayıp eleştiriyoruz :shifty: ..Frozen yemeğimize fare zehiri katıyo ama yine de ölmüyoruz :w00t:

tabii canım bizi tehlikeye atmamak için derme çatma evleri bize kakalayıp, bir saraya yerleştiğini ben şıp deyin anlamıştım zati.. :w00t: canım benim :hug::wassat::lol:

göremediğim kadarıyla çok güzel gözüküyo :w00t:

anam sen ıslıkta mı çalamıyon, :lol: (bende çalamıyom) :P neyse sana bir düdük alırız... düdük çalabilirsin dimi diloşum :lol::wub:

tabiki canım sizi tsunami tehlikesi olmayan dağ başlarına yerleştirdim, ne kadarda özveriliyim canım -_-:P:lol:

yahu nasil da biliyorsun,hurma agaci da var :rolleyes: artik temizligine yardimci,bahceye de bahcivan isterim,emlakci olaraktan boyle ekstra hizmetleriniz yok mu :P:wub::flowers:

sen estikçem oranın bir müze olduğunu söylemiş, müze olduğunu biliyorum ama eski bir konak orası... sen konaklarda yaşamaya layıksın leylacım... :wub: temizliğe ve bahçeye eleman tedarik ederiz, şirket olduk vay bee :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen estikçem oranın bir müze olduğunu söylemiş, müze olduğunu biliyorum ama eski bir konak orası... sen konaklarda yaşamaya layıksın leylacım... temizliğe ve bahçeye eleman tedarik ederiz, şirket olduk vay bee

:wub::hug: bak bunu ben bilmiyordum ama... :blush: benn yardım ederim temizliğee.... :clover: şöyle kanatlarımla iki çırpıda..bi yararım dokunur size inşallah....canımsınız siz benim... :hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub::hug: bak bunu ben bilmiyordum ama... :blush: benn yardım ederim temizliğee.... :clover: şöyle kanatlarımla iki çırpıda..bi yararım dokunur size inşallah....canımsınız siz benim... :hug::clover:

evet meleğim tarihi bir konak orası... :)

temizliğe eleman göndericez meleğim senin kanatların çok narin onlar uçmaya layık... sen özgürce uç... :wub:

elemanlardan komisyon alıcez, leyla sultandan :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet meleğim tarihi bir konak orası... :)

temizliğe eleman göndericez meleğim senin kanatların çok narin onlar uçmaya layık... sen özgürce uç... :wub:

elemanlardan komisyon alıcez, leyla sultandan :P

tamam o zaman.... :blush::wub: temizlesin elemanlar ben de uçmaya gelirim özgürce...o olur demi.... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam kelebeğim sen uç benim başımın üstünde... hiç gitme uzaklara olur mu? :hug:

celebhouse9hs3.jpg

sedelina kıss bunuda sana aldım yanındakide bedava geldi :whistling::w00t::laughing::hug:

tipim değil :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

helloony6ky9ze1.gif

sen ateşi yak balıklar geliyo abla :D

gerçekten diyorum bu ev harika keşke buna benzer bir evim olsaydı kapıdan koş cup suya atla, at oltanı balık tut, yak ateşi pişir balıkları dostlar gelsin eğlenelim, ne güzel olurdu? :wub::flowers:

canım kardeşim siyahx ve egzorsist balıkları tutardı, :stuart: frozenim onları temizlerdi, :P leylam salatayı yapardı, :P diloşum sofrayı hazılardı, :P yumotem, sofrayı kaldırırdı, :P bende laptopumla laf yetiştirirdim :lol: sağa sola :whistling::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.