Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

liseyi bitirdikten sonra ne yapmayı planlıyorsunuz?

aspire.s

Önerilen İletiler

Bende bu sene mezun olacağım. Öss ye hazırlanıyorum. Stresli bişey ya. Seneye en kötü ihtimal 2 senelik ünvst. gideceğim. Bilgisayar okuyorum.

Lütfen bana geleceğinizle ilgili planlarınız anlatın. Ne nasıl bir yok izliyorsunuz benim gibi bir çok arkadaş var. Bu yoldan daha önce geçenler bize ne tavsiye edersiniz??? Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum Kendinize ii bakın.

İçinizden ne geliyorsa yazın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€

ben elektronik okuyorum arkadaşım.gayatte başarılıyım.

ünüversiteye bu sene deil daha çok gelecek sene hazırlanmayı düşünüyorum.aslında kimse sevmemiş galiba konuyu yazmamışlar ama bence hiçte fena deil. ;)

amacım %1000 4 yıllık kazanmak seneye ondan sonra ünüversitede profluğa kadar çıkıp orada prof olarak kalmayı düşünüyorum... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.