Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En cok utandiginiz an...

sometimes BlaCk

Önerilen İletiler

Bugün basima geldi... Ben büyük bi binada oturuyorum... Büyük deyince akliniza rahmetli ikiz kuleler gibi bisey gelmesin... 4 katli bi bina.. ama modern ya illa ki koyuyorlar bi asansör... Eee bende hep kolay yolu secen biri olduguma göre hep asansöre binerim... Bugün de tam havamdaydim.. ve asansöre biner binmez basladim deli gibi dans etmeye ve tabi ki hala ara sira kulagima takilan Yillar önce MIRKELAMin söyledigi ASKIMSIN sarkisi buna sebep oldu... Neyse ücüncü kat ikinci kat falan derken hokus pokus kapi acildi ve karsimda daha 20 yaslarinda bi erkek duruyordu... DONDUM birden... ne oldu ne bitti diye düsünmeden selam verdim kacidim olay yerinden...

Peki ya sizin Utanc dolu anilariniz var mi????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

utanç dolu bi anım benimde asansörde gerçekleşti derse geç lamıştım ve makyajımı asansörde yapıyodumki apartmanda inanılmaz hoşlandığım kişiyle katların birinde karşılaştım!düşünsenize tek gözde makyaj var elde göz kalemi faln......hiç bu kadar utandığımı hatırlamıyorum... : :wub::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yanlışlıkla arkadakinin arkadaşım olduğunu sanıp pat diye arkamı dönüp sırıtınca çok utanmıştım...

Dönüp kadına bak çok komik dedim tanımadığım insana sonra da pardon demeyi unuttum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Camping yapiyorduk arkadaslarla,agaclarin arasina girmem gerekmisti ve tam derin bir ohhh cekmistim ki tam karsida bir kedi gördüm saskin saskin bana bakiyordu,ay bi utandim kipkirmizi oldum,hic unutamiyorum nasilda gözlerini acmisti.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sünnet olduğumda.... 11 yaşında oldum ben sünneti de o yüzden..

babam emekliliğine denk getirmek istemişti, öyle istemiş :clover: daha sonra emekli oldu işte vesaire..

sünnet zamanı geldi çattı, yaşıtlarımın hepsi zaten sünnet olmuştu, herkes evde dayım kirve yakaladı beni sünnetçi geldi olum biraz daha bekleseydin askerde olurdun die bende çok utanmıştım akrabalar, arkadaşlar falan :huh::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

çok afedersiniz ama birara etrafta kimse yok diye bi ağacındibinde bevlederken karşıma orta yaşlı biriçıktı ne yapcağımı şaşırdım ama bişeyde yapamazdım fermuarımı çekip ufak ufak kaçtım ama yüzüm biber gibi yandı...dikkatli olun....veya her bulduğunuz yere bevletmeyin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir kleopatra.07

karşımda bir gurup insan var ayaktayım birşeyle anlatıyorum....konuşmam bitti oturayım dedim.. :wacko: birde baktım ayaklar havada sırtüstü yatıyom.. :crying: sandalyemi çekmişler...... :lol: allahtan o insanları bir daha görmek zorunda kalmadım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün basima geldi... Ben büyük bi binada oturuyorum... Büyük deyince akliniza rahmetli ikiz kuleler gibi bisey gelmesin... 4 katli bi bina.. ama modern ya illa ki koyuyorlar bi asansör... Eee bende hep kolay yolu secen biri olduguma göre hep asansöre binerim... Bugün de tam havamdaydim.. ve asansöre biner binmez basladim deli gibi dans etmeye ve tabi ki hala ara sira kulagima takilan Yillar önce MIRKELAMin söyledigi ASKIMSIN sarkisi buna sebep oldu... Neyse ücüncü kat ikinci kat falan derken hokus pokus kapi acildi ve karsimda daha 20 yaslarinda bi erkek duruyordu... DONDUM birden... ne oldu ne bitti diye düsünmeden selam verdim kacidim olay yerinden...

Peki ya sizin Utanc dolu anilariniz var mi????

benn tiyatroda yanlışlık la kızlar wc sine girdiğimde çok utanmıştım.. :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Süper Kız Çocuğu Özo
niye ki..

kötü bişimi yapmış oldunn. ..

Kötü bişey olduğundan diil canım :stuart:

Karşımdaki sevdiğim olunca Bakamıyorum işte ne yapıym :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında doğrusun, bende hatırlıyorum o ilk zamanki bakışmalarımızı..(yani kaçamak olanlar).

o anda insan içi ürperiyor bir anda utanıyorsun bir fırsat bulup tekrar göz göze gelmeye çalışıyorsun..

:wub::wub:

AH AH Aşık olmak gerçekten güsel bi duygu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

keşke sadece aşık olmasak birileri bize de aşık olsa işte o zaman duygu tam güzel olacak..

karşılıklı olduğu sürece güseldir aşk

karşılıklı olmadığı zaman aşkın yerini ızdırap alıyo ne yzık ki

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilk araba kullandığım gün,Topkapı sarayının kemerli kapısından girerken yaşlıca bir turiste çarpmıştım. zavallı adam ön kaputun üzerine sırtüstü uzandı,hanımı da bana anlamadığım bir dille bağırıp elini kolunu sallıyordu. nedense beni gülme krizi tuttu ,başımı direksiyonun altına soktum güldüğüm görülmesin diye...aklıma geldikçe hala çok utanıyorum. : :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

karşılıklı olduğu sürece güseldir aşk

karşılıklı olmadığı zaman aşkın yerini ızdırap alıyo ne yzık ki

ÜMİTSİZ AŞKLAR İÇİN

Ben ümitsiz aşklar için yaratılmışım

Ayrılıklar için, sonsuz kederler için

Ne zaman ta derinden sevsem birini

Ezilmeli yeni açmış gülleri kalbimin

En güçlü zehir olmalı aşk dediğin

Alkol gibi damarlarıma yürümeli

Sarmalı her yanımı gece olunca

İçimde bir çıbancasına büyümeli

İnsan sevince her gün bir kez ölmeli

Her gün bir başka yerine saplanmalı o kurşun

Yollara düşmeli, perişan deli divane

Erimeli potasında o garip var ölüşün

Artık uzakbir anıdır huzur ve sükun

O büyük yangın başlamışsa yürekte

Bir gün gelir de bu çaresizliğin

Aranır bütün tesellisi ölmekte

O yerde sevilmek de yalan sevmekte

Nereye baksan dizboyu karanlık

Boşuna bir ışık arama göklerde

Her şeyinle aşkın içindesin artık

Böyle gitgide derinlere çeker o bataklık

Orada ölümsüz olur nice kara sevdalı

Sevmek, hiç sevilmeden; korkunç güzel

Aşk dediğin karşılıksız olmalı

ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN

:clover:

Ümit Yaşar Oğuzcanın çok sevdiğim bir şiiridir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...

milenyumun ılk yılıydı..bır ıs arkadasımızın nısanlısı vefaat etmıstı,halıyle cok uzulup iş cıkısı taziyeye gıtmeye karar verdık.üç arkadas.moraller bozuk bır sekılde tazıye evıne gıttık..evın ıcı full ve her koseden hıckırıklar geleıyor.neyse bızde arkadasımıza moral vermeye calısıyoruz.buraya kadar her sey olması gerektıgı gıbı.(nısanlısını kaybeden arkadasımız 27 yasında).derken arkadas kaybettıgı nısanlısının fotografını getırdı bıze gostermeye odada derın bır sesızlıkk.foto yu once dıger arkadaslar gordu.ılk goren yakup tu foto ya baktı.sonrada bana dondu garıp gaarıp bakıyor.anlamadım.ben hala arkadası ve aılesıne moral vermeye calısıyorum.sonra tayfun fotoya baktı..ondada bır garıplık olustu ..o da dumur oldu..sonra bana geldı.......foto ya baktım mavı onluklu bır kız cağız..arkadasa sordum eskı fotografmı dedım hayır dedı gecen hafta cektırdık..o ha lan sapıkmısın sen dedım..bırden..ceneza evınde bırden bır sessızlık..bızım yakup dayanamadı bırden kahkahayı bestı..tayfunda peşinden.nasıl guluyorlar..kendılerını tutmaya calıstıkca daha garıp sesler cıkarıyorlar..bende dayanıamadım gozelerımızde yaslar gelıyor..cocugun annesı babası akrabaları sokta aval aval bakıyorlar ..bır an once odadan cıkmaya calısıyoruz ama cıkısı buladık..her acılılan kapıda karsımıza agalayan ınsanlar cıkıyor.bır yandanda eyvah dıyorum tazıyeye geldık ,her kes aglıyor bız guluyoruz kesın lınc edecekler bızı dıye.ısın garıp tarafı sapık arkadsım hala ne oldugunu anlamaya calısıp soru soruyor..ben de kardes kusura bakma yolda gelırken bır olay oldu ona guluyoruz..sınırlerımız cok bozuk diyoruz..derken bızı bır odaya soktu..ben yakup tayfun karnımıza krap gırıyor.sonra bızm sapıkta gulmeye basladı..o da neye guluyorsa ..o gulduk ce bız daha beter olduk..bırazdan kendımıze geldık...kardes dedık bız gıdelım..ananene babana cok ayıp oldu..sapık bızı bıraakmıyor..ya bende rahatladım sınırlerım cok bozuktu..ıyı geldı falan..kendımızı dısarı zor attık...arabaya bındık koseyı donduk..yıne dayanamadık...cok zor bır durumdu..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.