Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YERE TÜKÜREN BİR BAYAN GÖRDÜNÜZMÜ?

berfomx

Önerilen İletiler

Nasıl başlıycağımıda bilemiyorum aslında,direk giriyim konuya neyse...Anlatıcağım şey ********* ama birinin buna parmak basması gerekiyor.Erkek arkadaşlar LÜTFEN YERLERE TÜKÜRMEYİN YAA.Erkek arkadaşlar diyorum çünki ben hiç bir bayanı bu işlemi yaparken yakalamadım bunu yapan erkek vatandaşlarımız malesef.Yürüken yere bakmamak için aptal aptal sağa sola bakmak zorunda kalan,yada yürürken basmamak için ilginç hareketler yapıp zikzaklar cizen,yada en kötüsü bu olayı bir adım önünüzde yada arkanızda gerçekleştiğine şahid olan arkadaşlar susmayın .Daha ne diyim yani....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Nasıl başlıycağımıda bilemiyorum aslında,direk giriyim konuya neyse...Anlatıcağım şey ********* ama birinin buna parmak basması gerekiyor.Erkek arkadaşlar LÜTFEN YERLERE TÜKÜRMEYİN YAA.Erkek arkadaşlar diyorum çünki ben hiç bir bayanı bu işlemi yaparken yakalamadım bunu yapan erkek vatandaşlarımız malesef.Yürüken yere bakmamak için aptal aptal sağa sola bakmak zorunda kalan,yada yürürken basmamak için ilginç hareketler yapıp zikzaklar cizen,yada en kötüsü bu olayı bir adım önünüzde yada arkanızda gerçekleştiğine şahid olan arkadaşlar susmayın .Daha ne diyim yani....

2148[/snapback]

<<<<<<<<<<<<<<<<<

berfomx Sana katilmamak mümkün deyil gercekten bu belki feminist gibi gösterecek beni ama bayanlarin böyle bir igrenclik yaptigina bende sahit olmadim aslinda düsünülürse yere tükürmek cok hafif kalir bazi erkeklerin bazi davranislari yaninda sözüm meclisten taaa iceri :) Ahhh erkekler ahhh

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

MAALESEF...

Berlin de ana caddede güzeller güzeli bir Türk kizinin yere sap diye tükürdügünü görünce inanamadim, hiddetle gözlerine baktim. ne diyebilirdim ki.

Dayak var isin somunda:-)

Ne dese inanirsiniz.

"bana bak ulaan, senin anani seaparim alahima"

dondum kaldim. Utanc icinde evime gittim. Böylesine güzel ceylan gözlü boylu poslu bir kizin böylesine bozulmuslugu günlerce rahatsiz etti beni.

Yine bir güzel örnek daha:

U bahnda, yani metroda tertemiz giyimli nefis bir Türk kizi oturuyor; elinde bir tutam sari kagit.

Dikkat ettim bir de ne göreyim, telefon kulübelerindeki sari sayfa kitaplarindan yirttigi bit tutam sari telefon yapragini koymus dizlerine, is ariyor, ve elindeki ceple ha bir telfon ediyor. Vagondaki tüm almanlarin gözü onda. Tinmiyor leylak kiz. Bu nasil terbiye diyerek gercekten anasina ve babasina icimden öyle bir okkali küfür ettim ki mutlaka kalbine dogmus, o gece uyuyamamistir saniyorum:-)

Inecegi duraga gelince de yere atip gittiiiiiii.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.