Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

....::SeRbEsT kÜrSü::....

Önerilen İletiler

tesekkur ederim. hosbuldum..

sigaranın dostluğundan demedim ben.. yapılan herhangi birşeyden sonra sigara içmek rahatlatıcı bişer ( içenler için ) .. ondan dedim .. öle yani..

anladım ben seni... :) iyi ne güzel...rahatlatıyo mu bari...ama denemem...denemem de...bana başka bi çözüm bulmak lazım...ama sanırım bu çekilmeden sindirilmeyen bişey gibi... hııı ? :unsure: bu geçmiş özlemi yani...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 984
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sindire sindire yasadığın zaman.. çikilmiş olanı o an sindirip.. üstüne sigara yakıosun :lol:

hmm....sen böle diyosun da..sanki çok cigara yakmış gibisin.... :unsure: aman aman inşallah yanılıyorumdur...!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok sigara içtiim dorudur.. seni yanılttığım için özür dilerim.. ama hepsi geçmişe deil :stuart:

hmm....iyi o zaman al sana bu şiir armağan olsun....

her şey bitmiş gibiydi

ayrılığa çeyrek vardı

oysa en koyu tarafsızıydık ayrılığın

eksik bir şeyler vardı

belliydi

neydi

belli değildi

yeri yurdu

dini imanı olmayan bir hüzün vardı

bizimle birlik

bize sadık

terk etmeyen bir hüzün vardı

bir sigara içelim ve kalkalımla başladı

eskiyen yanları konuşmak

birlikteliğe bahaneydi sigara

belliydi

sonra bir sigara daha

bir daha

bir daha

konuştukça azalıyordu

görkemli yalnızlıklarımız

acılarımız

konuştukça ısınıyorduk

sonra

bir sigara daha

sigaraya ben de başladım

kar kuşlarının konuk olduğu o masada

birkaç dakika da benden olsun

birlikteliğimize

içtikçe azalıyordu

nazlanan yanlarımız

sigara bahaneydi

belliydi

durmadan öksürüyorduk

sigara içmesini bilmiyorduk

gizlemiyorduk

ama bitmesin diye paket

bazen dua

bazen isyan ediyorduk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim :original:

şiir çok güzel...

rica ederim... ;)

bu da kürsüme hediye olsun benden....

Bilirmisin?

Bir umuttur özlem

Beklediğine sarılmak için

Zamanı durdurmak

Akreple yelkovana rest çekmektir özlem

Bir umuttur özlem

Uzak yürekleri

Bir birine tutturmak

Sıkı sıkı sarılmak

Kopmadan kalbe yapışmak

Bir umuttur anlık zamanda

Sevdiğini elini tutmaya çalışmaktır özlem

Özlem yürekten üşümüş

Dudakların çarpışması

Özlem, terminal hatlarında

Kaybolan duyguları bağlamktır yürekten

Uzatıp elini yüreğine

Bırakmaksızın sarılmak

Yıkılmadan kopmadan

Trenin raylara sarılması gibi

Benim seni yüreğime

Hapsetmemdir özlem

Özlem hiç kopmaksızın

Benim yanımda olmandır

Tükenmeden ayaz gecelerde

Senin geleceğini bilerek

Beklemektir sabahı

Gün doğana kadar

Ve seni yanımda olduğunu görmektir özlem

Ve seni içime çekmektiğim andır özlem

Sevgili oğlum..

Özlem sensindir...

:(:clover:bir baaba işte.... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum ama.. bende kendi yazdığım bir şiiri yazmak istedim :blushing:

Unutmak ne güzel seni

Düşünmemek gecelerce

Sensiz dakikalar ne güzel

Akıp giden zamanlarca

Mutlu olmak ne güzel

Sensizken hemde

Kaybolmak ne güzel

Bir yokluğun içinde

Silmek ne güzel geçmişi

Hatırsız anlarla

Yazmamak seni bir köşeye

Unutmak senelerce…..

20.02.2007 / 01:00 / Salı

Mustafa Büyükçelebi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum ama.. bende kendi yazdığım bir şiiri yazmak istedim :blushing:

Unutmak ne güzel seni

Düşünmemek gecelerce

Akıp giden zamanlarca

Mutlu olmak ne güzel

Sensizken hemde

Kaybolmak ne güzel

Bir yokluğun içinde

Silmek ne güzel geçmişi

Hatırsız anlarla

Yazmamak seni bir köşeye

Unutmak senelerce…..

Mustafa Büyükçelebi

birşey söylemek istiyorum gitmeden önce...gerçekten şiirin çok hoş arkadaşım çok teşekkürler....kürsüme yazabilirsin ve hepsine seve seve yorum getiririm..ve şimdi uykum var...gidiyorum...yarın gelirsem bu güzel şiire güzel bir yorumm ekliycem...hem burda konu yok...serbest kürsü...bi şiir..sonra bi öykü..sonra bi söz...fotoğraf...soru...farketmez...yorumu yarın yazıcam..şu an uykulu gözlerimle yazamam... :clover:

ama şimdilik tek bi söz..süpersin....desene sen yaşamış da yaşamışsın....şiirler...yazmak...kağıda paylaşmak yüreğini..yaşamayan insan yapamaz böylesini....

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Unutmak ne güzel seni

Düşünmemek gecelerce

Akıp giden zamanlarca

Mutlu olmak ne güzel

Sensizken hemde

Kaybolmak ne güzel

Bir yokluğun içinde

Silmek ne güzel geçmişi

Hatırsız anlarla

Yazmamak seni bir köşeye

Unutmak senelerce…..

Mustafa Büyükçelebi

ve işte geldim her kıta için ayrı bir yoruma...

Unutmak ne güzel seni

Düşünmemek gecelerce

Akıp giden zamanlarca

sanırım benim kolay kolay başaramadığım ve bu yüzden ne güzell ohh bee....diyemediğim bir şeye deyiniyorsun burda..

ama zoor be....geceler düşünmeden geçermi ki sevdiğini..

zamanlar hele...aama acı verdiği anda ne güzel bee....başarana tabiii bi de...

sana dedim...cigaralar bu birinci mısrada yanmaya başladı elinde..gördüğüm budur... :)

Mutlu olmak ne güzel

Sensizken hemde

Kaybolmak ne güzel

Bir yokluğun içinde

ve gerçekten...mutluluk şuracıkta...aslında onunlaykende şuracıkta....da biz göremiyoruz işte...

ve bir yokluğun içinde kaybolmak...o zaman devreye melodiler giriyor...şarkı dinlerken kaybolmayı seviyorum bende..

kaybolurken kaybediyorum onu da..... -_-

Silmek ne güzel geçmişi

Hatırsız anlarla

Yazmamak seni bir köşeye

Unutmak senelerce…..

hep imkansız geldi bu söylemler bana niyeyse...ama bi gün gelip buluyor elbet...!

geçmişi silmekk.....sanırım imkansız..sadece...unutmak mutluluklarda ama tamamen silmek imkansız gibi geldi bana..

ve unutmak senelerce...elbet buluruz unutmamak için seviceğimiz birisini... :wub::)

bi ne güzell diyemedik....ama dedim ki....ne güzel bir şiirrr buu böylee.... :):clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duygusal kelebeğim :wub::clover: ...neler yaşamış..neler biriktirmiş böyle..o küçücük bedene...öyle hassas..aynı zamanda öyle coşkulu bir yürek ki seninki...her duyguyu dorukta yaşıyorsun...bu aynı zamanda çokta yorucudur biliyorsun di mi?...keşke bu kadar hassas olmasan -_- ama elde değil biliyorum...umarım hep mutluluk çıkar karşına da onu yaşarsın doruklarda..canım benim :rolleyes::kiss::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duygusal kelebeğim :wub::clover: ...neler yaşamış..neler biriktirmiş böyle..o küçücük bedene...öyle hassas..aynı zamanda öyle coşkulu bir yürek ki seninki...her duyguyu dorukta yaşıyorsun...bu aynı zamanda çokta yorucudur biliyorsun di mi?...keşke bu kadar hassas olmasan -_- ama elde değil biliyorum...umarım hep mutluluk çıkar karşına da onu yaşarsın doruklarda..canım benim :rolleyes::kiss::clover:

:) ben bunun varlığı yokluğu bir acı veren hallerinii yorucu hallerini o kadar çok yaşadım ki diloşum...güzel gönüllüm... :wub:

okulda arkadaşlarımla hep bi yerden sonra ayrıldım ben bu yüzden...daha hassas ve daha olgunca bakıyordum hayata...hayatı çocuk olarak görüp hoplatıp zıplatmadım ben.... :(

yaptım...yapmadım değill de ama şimdiiii...sorsan sen bana....yüreğim yalnız bi yerlerden sonra....

yok mu hiç..bu yüreği gören...var elbet olmaz mı... :wub: onlarrr ve siz...yetiyorsunuz bana.... :)

ve çok hassasım...ve gerçekten yoruldum artık....ama olmuyor işte...huy gitmiyor ki...

sevgiyi son demlerinde yaşarken bedenim :wub: ...acılarıda son deminde yaşıyor.... :(

vee bazen bazıları konuştukça inanmıyorlar yaşıma....gülerken bu kadar içten...ağlarken bu kadarr içten...

ama alıştım bu bedene...alıştı bu beden yorgunluğa...şu sıralar mutlu ama.... :blushing::wub:

tabii yarın ne göstericek bilemiyorum....ben halime şükredip...seviyorum da seviyorum...sizleri hissetmenin mutluluğunu yaşıyorum... :wub::hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten yazdığım şiiri bu kadar ayrıntılı ben bile büşünmemiştim :)

ama açıklamalarda değinmek istediğim bir nokta var... unutmak tabiki mümkün değil.. ama çaresiz bedeni ayakta tutmak için insan kendi kendine yalanlar söylemeli... yoksa bu ruh bedenime ağır gelir.. taşıyamam bunca yükü yüreğimdeki...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten yazdığım şiiri bu kadar ayrıntılı ben bile büşünmemiştim :)

ama açıklamalarda değinmek istediğim bir nokta var... unutmak tabiki mümkün değil.. ama çaresiz bedeni ayakta tutmak için insan kendi kendine yalanlar söylemeli... yoksa bu ruh bedenime ağır gelir.. taşıyamam bunca yükü yüreğimdeki...

güzel şiir demiştim...elbet yorum yapıcam bu güzel şiiree.... :clover:

hem ben o yalanlardan söylüyorum arada sırada...ama kanmıyor ki kalbim... :blushing::blushing:

bu arada şamaroğlanı olmuşsun tekrardan....bide böyle hoşgeldin diyim bari... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hoşbuldumm :):) sonunda şifremi bulabildim .............. sen beni şamaroglani yken de biliomuydun :o

hayır da....yazmışsın yaa...

:) ne zamandır giremiyorum demişsin...onu okumuştum.... :)

yoksa bilmiyordum valla önceden seni... :blushing:;):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.