Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

....::SeRbEsT kÜrSü::....

Önerilen İletiler

saol ama eve gitmek gelmiyo içimden....uyuyamıyorum çok kotu bişi yaw....

inan bana...... :(

:)

efet mannak biliyorum... :)

ben de karıştım kardeşim inan senin giibi...

ama benimde sana sölediğim gibi... ;) takma sen böle şeyleri kafana emi...yaşamaya bak ANını.... :clover:

zamanla sıyrılıcaksın bu karışıklıktan çünkü..buna eminim... :)

:clover: :clover:

( Bi tanesi benden, bitanesi mıkşa'dan ..:):P )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 984
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:clover: :clover:

( Bi tanesi benden, bitanesi mıkşa'dan ..:):P )

aldım yüreğinizden akan duyguyla kokmuş yoncaları.... :)

o zaman bu da biri mikşa için...biri de senin için... :)

opucuk2gyfp4or2.gif gerçi bu bbebek durmadan öpücük atıyo ama.... idare edin artık.. :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uyandim... susmuyorum artik beni geren bisey oldugunda söylüyorum...

Anlayacagin uyumuyorum... Uyandim... canimi yakanlarin canini yakmiyorum artik... "Cani Cehenneme" lafi yetiyor.. aliyor sinirlerimi...

Ha bide eskisi kadar küfür de etmiyorum... yani o bikac gün önceki degilim... daha mutluyum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uyandim... susmuyorum artik beni geren bisey oldugunda söylüyorum...

Anlayacagin uyumuyorum... Uyandim... canimi yakanlarin canini yakmiyorum artik... "Cani Cehenneme" lafi yetiyor.. aliyor sinirlerimi...

Ha bide eskisi kadar küfür de etmiyorum... yani o bikac gün önceki degilim... daha mutluyum...

canım benim... :hug: mutlu olmamak için sebep yok sanırım....tam gidicekken bunu okumak beni de mutlu etti... :)

neyse ben ilgilenicem sonra...şimdi zamanım yok ama sadece mutluluğun mutlu etti... :):clover:

ayıcığın selamı var...melül melül bakıyo..sanırım o da mutlu.. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

opucuk2gyfp4or2.gif gerçi bu bbebek durmadan öpücük atıyo ama.... idare edin artık.. :):clover:

Biri bebeği durdursuuun..:lol::w00t:

Bizde öperiz onu tontiş yanaklardan mıkşa ile.. :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Biri bebeği durdursuuun..:lol::w00t:

Bizde öperiz onu tontiş yanaklardan mıkşa ile.. :stuart:

:D durmuyor kereta...kimi örnek alıyosa artık anlamadım kii.... :)

timam aldı öpücüğünüzü emin ol...bu velet zaten alma mı baksana sen şuna.... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover: Kardeşim ben bu yavruyu severek ağlatsam kızan olurmu saygılar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir ßL@D€-RUNN€R
:D durmuyor kereta...kimi örnek alıyosa artık anlamadım kii.... :)

timam aldı öpücüğünüzü emin ol...bu velet zaten alma mı baksana sen şuna.... :)

kimi örnek aldığıı napcan pee :P

bu arada geldiğine sevindim :) (buradada solim :) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover: Kardeşim ben bu yavruyu severek ağlatsam kızan olurmu saygılar :clover:

sevilmicek gibi değil kii.... :) baksana şuna çok tatlı çöpçatan olcak belli... :D sen sev kardeşimm.... :clover:

kimi örnek aldığıı napcan pee :P

bu arada geldiğine sevindim :) (buradada solim :) )

mannağım..bende gelmeme sevindim...bunu sölemene daha çok sevindim.... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

heyy...kürsüsü güzel...hani naralar..feryat figanlar..tutulmuş nutkun sessiz esintisimidir...attırırsınızda bebeğe öpücük...heeeyyyy tirtir hanım...bak yazıyorum haaa...hemde serbestçenek...atıyorumda... :stuart: ...

heyyy..ahali...önümüzdeki yeni başbakanlık seçimine olmuşumdur adayın adayı...partimin adı..oyum sana feda olsun partisi.. :) hem verin bana oyu...mutlu ederim sizi gün boyu...hem sözümdür..sağlık ve eğitim öğretimi yapacağımdır..doğuştan kazanılmış bir hak..yapmayacağım fırsatta eşitsizlik...siz verin bana..verin..oyu.......hehu...heheu...nasıl..kürsüde de serbestçe atmak güzel oluyo be anacım... :stuart: ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

heyy...kürsüsü güzel...hani naralar..feryat figanlar..tutulmuş nutkun sessiz esintisimidir...attırırsınızda bebeğe öpücük...heeeyyyy tirtir hanım...bak yazıyorum haaa...hemde serbestçenek...atıyorumda... :stuart: ...

heyyy..ahali...önümüzdeki yeni başbakanlık seçimine olmuşumdur adayın adayı...partimin adı..oyum sana feda olsun partisi.. :) hem verin bana oyu...mutlu ederim sizi gün boyu...hem sözümdür..sağlık ve eğitim öğretimi yapacağımdır..doğuştan kazanılmış bir hak..yapmayacağım fırsatta eşitsizlik...siz verin bana..verin..oyu.......hehu...heheu...nasıl..kürsüde de serbestçe atmak güzel oluyo be anacım... :stuart: ....

bak yaa....al bitane daha.... :D gülüyorum sayenizde yaa....tirtirin iyi seni burada görüp böleeee serbestçe naralar atıncada çok muhterem oluyor...ama o nasıl oluyor o da bilmiyor.. :) yaaa öle iştee...ama şimdi oylar kişiye feda olmuyo be aanacım...oylar sanki biraz da gıcıklığına olsun bi yarış için veriliyor hakedene gitmiyor ne yazık ki...falla ben bunu görüyorum...senin parti sanmam kazansın...hakedene feda olsun ama onuda milletimiz yapıyor mu dersin...!sanmam... :) ama benm oyum sana...zaten burda ayrılıyoruz ya...hem adımı da üstüne yazarım kocaman..tirtir diye...kazanmayız belki ama en büyük biziz boşverseene anacım sen... ;):D

ben de üye olmak isterdim amma velakin sayısalcıları beğenmiyonuz siz..gerçi şindilerde beğenilmek mi kalmış.... :)

aman iyice serbestleştik biz...amacına ulaşıyor baksana... :D

hem benim haylaza laf yok...öpücük isteyene şap şupluyo kereta boşver serbest değil mi sankii.. :lol:

tirtirin gülüyorr...heheheytt...heyt... :D :D :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SENİN OLMADIĞIN YERDE

Adına aşk koyduğun o büyük boşluğa

ben koca bir hayat sığdırdım...

Beni sevmemene isyan edip kaçmak,

sende aradıklarımı hayatla doldurmaya çalışmak,

ruhumun en büyük yanılgısıydı...

Hayat bana en acımasız yüzünü

sevgini inkar ettiğim zamanlarda gösterdi...

Ve şimdi asıl olmam gereken yerde,

hayata başladığım yerde,

kalbindeyim...

Vazgeçilmez oluşunun sırrı bu işte:

Senin olmadığın yerde ne olduğunu biliyorum...

Cezmi ERSÖZ

..............................................................................................büyük bir haykırış daha........... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak yaa....al bitane daha.... :D gülüyorum sayenizde yaa....tirtirin iyi seni burada görüp böleeee serbestçe naralar atıncada çok muhterem oluyor...ama o nasıl oluyor o da bilmiyor.. :) yaaa öle iştee...ama şimdi oylar kişiye feda olmuyo be aanacım...oylar sanki biraz da gıcıklığına olsun bi yarış için veriliyor hakedene gitmiyor ne yazık ki...falla ben bunu görüyorum...senin parti sanmam kazansın...hakedene feda olsun ama onuda milletimiz yapıyor mu dersin...!sanmam... :) ama benm oyum sana...zaten burda ayrılıyoruz ya...hem adımı da üstüne yazarım kocaman..tirtir diye...kazanmayız belki ama en büyük biziz boşverseene anacım sen... ;):D

ben de üye olmak isterdim amma velakin sayısalcıları beğenmiyonuz siz..gerçi şindilerde beğenilmek mi kalmış.... :)

aman iyice serbestleştik biz...amacına ulaşıyor baksana... :D

hem benim haylaza laf yok...öpücük isteyene şap şupluyo kereta boşver serbest değil mi sankii.. :lol:

tirtirin gülüyorr...heheheytt...heyt... :D :D :)

aaaaaaaaaa... :unsure: neden sevmeyeyim ki sayısalcılaRI..hem ts ci olupta sayısal bölüm okuyanlardanım ben..ahh..ne ahmaklık..ama iyiydim yine..integral..türev..ilk defa üniversitede duymuştum..haa bide tasarı geometri verdı..cisimlerin uzaydaki geometrik açıları falan..hesapları..izdüşümleri..nasıl acımıştı beynim..ama üstesinden geldim..hem sözelci..hemde sayısalcı oldum.. :stuart: ...ya tirtir..merak ettim..hani hep sorarlar ya..o çok bilmiş büyüklerimiz..büyüyünce ne olucan sen... :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aaaaaaaaaa... :unsure: neden sevmeyeyim ki sayısalcılaRI..hem ts ci olupta sayısal bölüm okuyanlardanım ben..ahh..ne ahmaklık..ama iyiydim yine..integral..türev..ilk defa üniversitede duymuştum..haa bide tasarı geometri verdı..cisimlerin uzaydaki geometrik açıları falan..hesapları..izdüşümleri..nasıl acımıştı beynim..ama üstesinden geldim..hem sözelci..hemde sayısalcı oldum.. :stuart: ...ya tirtir..merak ettim..hani hep sorarlar ya..o çok bilmiş büyüklerimiz..büyüyünce ne olucan sen... :lol:

ben de bilmiyorum ki...şu an kafam pek iyi değil psikoloğum figgarom...bulanık görüyorum...kafam bulanık.... :online2long:

garipleştim.... :stuart: hmm....geleceğim adına artık susuyorum biliyo musun...ne söylesem zınkk tersine hopp iniveriyoo....

yaaaaaaaaaaa........bu arada ben de burda itiraf ediyim mi bölük komutanınla aynıyız demek...beni rahatlatıyo söylediklerin... :):stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GİZLİCE SEVİYORUM SENİ

Gizlice seviyorum seni

Görmeden

Arkan dönük

Saçların dağınık

Gözlerimi kapıyorum, kapıların ardına saklanıyorum

Barikatlarını yıkıyorum sularını tutan içimin nehirlerinin

Dünyadaki tüm karaları kat edip

Okyanusa dökülüyorum

Büyük sularda saklanıyor zerrelerim

Sen kıyılarımda

Benimle olduğunu bilmeden

Ateşler yakıyorsun

Çıplak ayaklarınla üzerime basıyor

Maviliklerimde yıkanıyorsun

Limana yaklaşan gemilerde umutlarını aradığını hissediyorum.

Sana dokunup

Ben olduğumu anlatamamak

Bana dokunduğunda ben olduğumu bilmemen

Boşlukta bağırmak gibi bir şey...

Başkaldırıyor hayatımda ne varsa

Benim başımda hala kavak yelleri esiyor

İsyanlara teslim olmak yok

Sahipsiz dağılsa da duygularım

En kuytularda fırtınalar yaşanıyor

Çocukluğum

Gençliğim

Ve yorgunluğum

Yelkenim olmuş direniyor.

İşte bu manasız satırlarda

Dalgalarla boğuşur gibiyim

Rota yok

Pusula yok

Islanmışım donuyorum

Ateş yok

Işık yok

Kayboldum

Beni gören varsa haberim olsun.

Sana dokunuyorum yine

Sen kimin yüreği sandın

Da bana bakmadın ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya.. :unsure: ..ya bak..yapma böyle..kimi seviyon sen gizli..gizli.. :stuart: ..hangi kuytuluklarda kopartırsın figan da duyulmaz..ne estirir seni..hangi hayırsızdır o, duymaz serzenişini..heey sen..tir tir..kalbin olmuş pır..pır..süzülürde gözyaşın..boşunamıdır akmışlığı..karalar bağlattın figgaroya..ve hınç..hayırsızına... -_-

....ve seni sevmeyen kel olsun... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya.. :unsure: ..ya bak..yapma böyle..kimi seviyon sen gizli..gizli.. :stuart: ..hangi kuytuluklarda kopartırsın figan da duyulmaz..ne estirir seni..hangi hayırsızdır o, duymaz serzenişini..heey sen..tir tir..kalbin olmuş pır..pır..süzülürde gözyaşın..boşunamıdır akmışlığı..karalar bağlattın figgaroya..ve hınç..hayırsızına... -_-

....ve seni sevmeyen kel olsun... :)

civ civ ötmek istemiyo sanırım....gülüyor aslında...mutluyum şu sıralar figgarom...ama bi garip özlem de var açıkçası konuşmadım seninle vaktim olmadı..ilk fırsatımda anlatıcam...o zaman anlıcaksın beni.... :)

sen ne zaman böyle gelsen yamacıma...yanıma...içim bi garip oluyor...duruluyor yalnızlığım...ben yalnızım diyemem ama anlatamayınca insanlara...bir kelimenden anlamayınca insanlar aklıma sen geliyorsun....hislerini biliyorum...ve kelimelerimi çözebilmeni seviyorum açıkçası...çektiğim yalnızlıktı bu zaten ya.... :stuart: bu sakinliğe delilik deliliğime de sakinlik yakışmıyor....muş....!! anladım artık...ama ben buyum deli dumrul... :stuart: yani sakinliğinde deliyim ben....deliliğinde sakin....ve sanırım beni sevmeeeyen değilde anlamayan kel olmalı...en çok onlar sıkıyor çünkü...

artık senin dediğini dinliyorum...sevilmek demiştin pek önemli değil....aynen öyle..anlasınlar ama beni... :) ve teşekkür ederim sana ne yazsam anladığın için ne yazsam geldiğin için yüreğime...bu ziyaretlerini seviyorum....farklı bi güven inan ki.... :clover:

ve anlatınca anla hayırsızımı...aama karalar bağlama figgarom tamam mı...karalar bağlarsın kapanır sana anlattıklarım...oysa senn gelmen lazım..anlatman... :clover::):wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevilmek demiştin pek önemli değil.......hayır bunu kastetmedim..zor olanın sevilmek olduğunu söylemiştim..sevilmenin verdiği sorumluluk..bizim gibiler için sevmek sorun değil... :) ...

***ve tir tir hanım..şu cümleyide tecrübelerimden aktarmak isterim ki..en çok sevilmeyenler..en çok sevenlerdir..zor bir dengedir..enerjilerin aynı frekansta ayyuka çıkması..birazda aşmışlık gerektirir...ve açıklığı gönül gözünün..ve unutulmaması ölümlü oluşumuzun..ve gün be gün...artmışlığı çizgilerin yüzümüzde..ve kendini önemseme çabasından kaf dağı ardında aranılan mutluluk harmonileri..ama artık bilinmeli..öldürdük o güzelim kuşu..anka kuşunu..oysaki o habercisiydi..mutluluğun.. -_- ...ve benim işim bunu bilenlerledir..yani matem tutanlarla... :) ....üzme sen kendini..bişekilde su akar..yatağını bulur.. :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevilmek demiştin pek önemli değil.......hayır bunu kastetmedim..zor olanın sevilmek olduğunu söylemiştim..sevilmenin verdiği sorumluluk..bizim gibiler için sevmek sorun değil... :) ...

***ve tir tir hanım..şu cümleyide tecrübelerimden aktarmak isterim ki..en çok sevilmeyenler..en çok sevenlerdir..zor bir dengedir..enerjilerin aynı frekansta ayyuka çıkması..birazda aşmışlık gerektirir...ve açıklığı gönül gözünün..ve unutulmaması ölümlü oluşumuzun..ve gün be gün...artmışlığı çizgilerin yüzümüzde..ve kendini önemseme çabasından kaf dağı ardında aranılan mutluluk harmonileri..ama artık bilinmeli..öldürdük o güzelim kuşu..anka kuşunu..oysaki o habercisiydi..mutluluğun.. -_- ...ve benim işim bunu bilenlerledir..yani matem tutanlarla... :) ....üzme sen kendini..bişekilde su akar..yatağını bulur.. :clover::clover:

tir tir yine tirtir oldu bak....

bu yazdıkların inan o kadar doğrular ki...ve beni o kadar rahatlatıyo ki yazdıkların... :clover:

teşekkür etmek de haksız mıyım be figgarom... :wub:

bak geldin yine...buldun beni....!! ve hep bul sen...kelebeğin uçması gerek... :) bunun içinde bana bunlar gerek..sevmek güzel..inan sevilmek de..ama gerçekten şöle bişey var...sevdiğim kadar sevilmiyorum doğrusun... :) olsun ben hala seviyorum.... :wub:

ama sevilmediklerim açıkçası biliyorum onların sebepleri ney sevmemek adına..bu kadar sevgiyi sahte görmeleri..kıskançlık birazda..

ben öyle yorup kendimi sıyrılıyorum bu işten.. ama sevenlerde var elbet..ve ben onların değerini biliyorum... :)

:stuart: tirtir böle de figgarom nasıl peki.... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vah..vah..topiğini kurcalarsan eğer..beni orada bulursun..neleri demek istediğimide.. :clover:

hemen uçuyorum o zaman...seni bulmak benim için zor değil...zaten okuyorum her yazdığında..bilirsin seni okumayı seviyorum...ama son yazını okumadım ve sen ordasındır bende oraya uçuyorum... :stuart::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok su verince ölür ya çiçekler.

çok ağlarım, çürür gözlerim gidersen eğer.

ben senin gülbahçende oyunlarıyla mutlu

ve affedilmeyi çok seven yaramaz bir çocuğum.

sen ne güzel güldün solmuyordun.

sen çok seviyordun hem beni yormuyordun.

çiçekler....

çiçekler sevildikçe büyür.

gitme diyorum sana gitme!

....çiçeklerim benimle ölür.

buralardan gitme.

buralar gitsin, sen gitme.

gitmek çözecekse...

ve biri gidecekse...

buralar gitsin, sen gitme...

....sen gitme!

maviho8zr7.jpg

dokunduğum en sıcak ağustos akşamısın

gezindiğim avare bir deniz kıyısı

en güzel mehtap sensin denize dost

aradığım bulunmuyan haykırdığım duyulmayan

sen asla dün olmayan bir yaşanmamış an

saclarin ruzgarsa gozlerin nerede

sesin şarkılarda nerede

yüreğin

ellerimde sevdanın yanık kokusu

ey adı sevda nerede

ellerin

aradığım bulunmuyan haykırdığım duyulmayan

sen asla dün olmayan bir yaşanmamış an

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kaybolan yılların ardından üzülme.. hatta üstüne yak bi sigara.. :huh:

bi cigara mı dersin kaybolan yılları geçirir....

denemem...dostum etmem cigarayı kendime...düşman da etmem ciğerime.... :clover:

bakarsın sabır..bakarsın gözyaşları bi gün diner...

kaybolan yıllara üzülmemem mümkün değil.....!ama sindirmek gerek....sindirip yıkmak.....

sonrasında neler olur bilemem...An'ımı yaşıyorum ya ben.... :wub:

anı yaşa...anı yaşa...ama ne geçmişini unut...ne de geleceğini göz ardı et...demi... :)

bu arada hoşgeldin.... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.