Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

UYDUDAN TÜM DÜNYAYI İZLEME

Misafir CYRANO

Önerilen İletiler

programın adı Google Earth dünyanın her noktasının uydudan çekilen fotoğraflarını yüz metreye kadar yaklaşarak izleyebiliyorsunuz.

kullanımı harika karşınıza çıkna dünya haritasında isterseniz "Local Search" bölümüne aradığınız şehrin veyai lçenin adını yazıp sitersenizde haritanın her hangi bir notkasına zoom yaparak bölgeyi izleyebiliyorsunuz. ben kendi evimi, sokağımı, evimin önündeki arabaları biel gördüm. Türkiyeden sadece İstanbul ve Ankara çok net ama dieğr ülkelere göre biraz daha az yakşalabiliyorsunuz 100 metre falan, ama özellikle amerika ingiltere gibi ülkelerde sokakta yürüyen insanları görecek kadar yaklaşabiliyorsunuz.

programı ilk kullandığımda gerçekten inanılmaz bir şey diye düşündüm, Çin dek i herhangi bir mahalle, Gazze şeridi. Vatikan san pietro bazilikası, kudus, kabe dünyanın her yerini yüz metreden seyredebilmek harika.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hadi programı indirdim nasıl kullanacağımı bilmiyorum he birde bizim yan binada zeynep teyze var valla bu tam ona göre bütün işi mahalleyi kesmek zaten, bana öğrette kadına yardım edeyim yaşlıda zaten evden çıkamıyor teknolojiden faydalansın bak yemin ederim yalan değil :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kullanması hiç zor değilki, programı çalıştırınca karşına dünyanın uzaydan çekilmiş bir resmi çıkacak gerçek şekliyle, o görüntüde istediğin notkaya şehre yada ülkenin üstüne gelip zoom yapınca yüzmetreye kadar yaklaşabileceksin. yada sodlaki local search hanesine şehirlerin ismini yazıp onların üstüne ulaşacaksın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hadi programı indirdim nasıl kullanacağımı bilmiyorum he birde bizim yan binada zeynep teyze var valla bu tam ona göre bütün işi mahalleyi kesmek zaten, bana öğrette kadına yardım edeyim yaşlıda zaten evden çıkamıyor teknolojiden faydalansın bak yemin ederim yalan değil :D

google earht den bahsediyorsunuz ya allah bilir ne zamanın görüntüleri. artı türkiyede istanbul ve ankaranın dısında herhangi bir yeri doğru dürüst göstermiyor fazla şey beklemeyin. hayal kırıklığına uğrarsınız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

haklısın mohican bende bir aralar o programı kurmuştum görüntülerin hangi sene çekildiği belli bile değil ve görüntü en iyi denilen istanbul ve ankarada bile çok kötü diğer yerler yok zaten ama bu işle uğraşanlar varsa ve parasına güvenen varsa parasını bastırsın canlı seyretsin pek seyrettim canlı olarak çok güzel ama fiyatı biraz tuzlu ilgilenenlere duyrulur ama diyosanız hiç yoktan iyidir siz bilirsiniz kolay gelsin :shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

programın adı Google Earth dünyanın her noktasının uydudan çekilen fotoğraflarını yüz metreye kadar yaklaşarak izleyebiliyorsunuz.

kullanımı harika karşınıza çıkna dünya haritasında isterseniz "Local Search" bölümüne aradığınız şehrin veyai lçenin adını yazıp sitersenizde haritanın her hangi bir notkasına zoom yaparak bölgeyi izleyebiliyorsunuz. ben kendi evimi, sokağımı, evimin önündeki arabaları biel gördüm. Türkiyeden sadece İstanbul ve Ankara çok net ama dieğr ülkelere göre biraz daha az yakşalabiliyorsunuz 100 metre falan, ama özellikle amerika ingiltere gibi ülkelerde sokakta yürüyen insanları görecek kadar yaklaşabiliyorsunuz.

programı ilk kullandığımda gerçekten inanılmaz bir şey diye düşündüm, Çin dek i herhangi bir mahalle, Gazze şeridi. Vatikan san pietro bazilikası, kudus, kabe dünyanın her yerini yüz metreden seyredebilmek harika.

http://www.inndir.com/inndir.php?id=30033

ben fazla yaplaşamıyorum görüntüler net değil

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 10 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

inşallah güzel bi programdır bosuna indirmeyiz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.