Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ve buyrun nejat işler :D

EmiLY_pandora

Önerilen İletiler

yaaaa o adam harbi yakısıklı herif heee zevkliymişiniz tebrik ederim sizi ben de kız olsam asık olurdum heralde ama nice guzel kızlar var bize bakmazlar ve aptal olurlar ya bu adaletsizlik ne demiş atilla ilhan "Ne kadınlar sevdim, zaten yoktular!" cok guzel soz ya ben galiba mukemmeli aklımda kurdum kızları birlestirdim ve onu sevdim!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

ya kızlar ben ne diyim size bakın adamın yanındakine şevval :P

yani kendi tercihi ben napıyım :P

kgkirlangic ve TANİA HAYDE bu durumda sanırım yapacak bişey yok resim herşeyi anlatıyor değil mi :wub:

umut dünyası dedikleri bu olsa gerek... şevvalim bacım bak o taaaa nezamandı biliyorsun değilmi? geçti artık... dost acı söyler bitti uyan artık... alooooo...

(bu arada karçiçeği sende az değilsin yani)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Temel bilim adamı iken bir arkeoloji araştırmaları konferansına davet edilir.Amerikalılar anlatmaya başlar :

-Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 25 metre aşağı indik ve telefon kabloları bulduk.Öyleyse bizim atalarımız

asırlar önce telefon kullanmışlardır.

Sıra Türkiyeye gelir ve Temel başlar anlatmaya:

-Biz ülkemizde yaptığımız kazılarda 50 metre aşağı indik ama birşey bulamadık.Öyleyse atalarımız telsiz telefon kullanmışlardır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

walla cerenimoo ben onun en sadık fanlarından biriyim

nişantaşında kitap sattığı zamanlarıda biliyorum hatta kuzenlerimle beraber çokda kitap almışızdır

kendisinden

biz kendisini sevmeye devam edelim sevilmek ona çok yakışıyor :)

bu arada yanındaki Şevval Sam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

keşif eskiye dayanıyor sizin desene... :)

evet yanındaki şevval sam da...sadece şevval değil... :P

şaka bir yana gülbeyazdaki karakteriyle,oyunculuğuyla ve dizininde gözümdeki torpilinden olsa gerek çok sevmiştim nejat işleri.... :)sevmekteyim ve sevmeye de devam edeceğim gibi görünüyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.