Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
Misafir kırmızı-anne

Mesele biz kadınlar için çoçuk dunyaya getirmek olsa keşke , asıl mesele çoçuk yapmayı düşünecek o öküzü bulmakta bu duygusunu  anlayan birini bulsaydı bu arkadaş karşılaşabilseydi sizlere mantıksız gelen saçma gelen bu ilanı vermezdi . Bir kadın ne kadınlığından nede Anneliğinden kolay kolay vazgeçmiyor .Aynı sızın Öküzlüğünüzden vazgeçmediğiniz gibi 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Herhangi biriyle yaşamını paylaşmadan çocuk sahibi olmak isteyen, ancak çocuğun yararı bakımından sürekli bir babaya sahip olması gerektiğine inanan 26 yaşında bayan, biyolojik baba .

​.

​.

.

Başvuru adresi : ozel mesaj

merhaba

görüşmek isterim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
Misafir Misafir Kadın

Merhabalar, ben de 29 yaşında bir kadın olarak konu başlığını açan kişiye katılıyor hatta %100 hak veriyorum, evlendim ve boşandım çocuğum yok ve artık duygusal bir birliktelik yaşamak istemiyorum.Boşanalı 5 sene oldu ve yaşım gereği artık çocuk sahibi olmak istiyorum özellikle belirtmeliyim ki Cocuk sahibi olmak için ille de aile birliği olması gerektiğine inanmıyorum yorum yazan arkadaşların endişelerini de anlayabiliyorum tabiki,fakat büyük bir aşkla evlenip boşanan birçok çift var (ben de onlardan biriyim ) ve boşanmak için de hiçbir çiftin evleneceğine inanmıyorum dolayısıyla hiçbir zaman aile birliği içinde çocuk büyüteceğimizin garantisi yok. Benim o arkadaştan Farklı olarak eklemek istediğim bir husus var, ben doğum yaptıktan birkaç ay sonra çocuğumla yurtdışına taşınmayı düşünüyorum bunu kabul edecek biri varsa sayet geri dönüş yaparsa sevinirim.  Buna kötü yorum yapacak arkadaşlara da kimsenin hayatta ne yaşadığını bilmiyorsunuz dolayısıyla o yorumları yazarken Bir gün sizin de basınıza gelebilecek bir durum gibi düşünerek o incelikle yorum yaparsanız çok mutlu olurum demek yerinde olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 01.02.2020 at 15:34 , Misafir Misafir Kadın dedi:

Merhabalar, ben de 29 yaşında bir kadın olarak konu başlığını açan kişiye katılıyor hatta %100 hak veriyorum, evlendim ve boşandım çocuğum yok ve artık duygusal bir birliktelik yaşamak istemiyorum.Boşanalı 5 sene oldu ve yaşım gereği artık çocuk sahibi olmak istiyorum özellikle belirtmeliyim ki Cocuk sahibi olmak için ille de aile birliği olması gerektiğine inanmıyorum yorum yazan arkadaşların endişelerini de anlayabiliyorum tabiki,fakat büyük bir aşkla evlenip boşanan birçok çift var (ben de onlardan biriyim ) ve boşanmak için de hiçbir çiftin evleneceğine inanmıyorum dolayısıyla hiçbir zaman aile birliği içinde çocuk büyüteceğimizin garantisi yok. Benim o arkadaştan Farklı olarak eklemek istediğim bir husus var, ben doğum yaptıktan birkaç ay sonra çocuğumla yurtdışına taşınmayı düşünüyorum bunu kabul edecek biri varsa sayet geri dönüş yaparsa sevinirim.  Buna kötü yorum yapacak arkadaşlara da kimsenin hayatta ne yaşadığını bilmiyorsunuz dolayısıyla o yorumları yazarken Bir gün sizin de basınıza gelebilecek bir durum gibi düşünerek o incelikle yorum yaparsanız çok mutlu olurum demek yerinde olur.

merhaba özelden mesaj atar mısınız?

sevgili admin bu mesajımı silmezsiniz sanırım. özelden konuşmakta bir zarar olmaz diye düşünüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Tarih 01.02.2020 at 06:34 , Misafir Misafir Kadın dedi:

merhabalar ulasırsanız biyolojik baba adayı olarak konusabiliriz. fiziksel ve ruhsal özelliklerimi belirtirim size. yazmanızı beklicem hoscakalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Ben 35 yaş biyolojik baba olmak istiyorum her yaştan bayanlar arayabilir her hangi bir ücret talebinde bulunmaam yeterki karşı insanın mutlu olması 

Tarih: Düzenleyen: Admin
Üye olmadığınız için size ulaşamazlar
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Tarih 01.02.2020 at 06:34 , Misafir Misafir Kadın dedi:

Sanırım aradığınız kişi benim bana ulaşın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tarih 11.01.2007 at 05:58 , Misafir gelincik dedi:

Aslında bu iletiyi görünce şok oldum ve yazsam mı yazmasam mı da direndim durdum.Ama cyrano ve nazanozkan arkadaşımın yazdıklarını görünce bende dayanamadım bir iki kelime edeyim dedim.

Konuyu açan arkadaşım , bu işi bu kadar duygudan uzak bir şeymiş gibi algılamışsınız bunun için bu kadar zahmete gerek yok avrupadaki sperm bankalarından birine başvurursun çocuk sahibi olursun.Babalı büyütmek gereklidir diyorsun peki hiç bir bağ oluşmadan sırf görev edasıyla yapılan bir çocuğa o adamın ne vermesini bekliyorsunuz merak ettim.Bu işte herhangi bir duygusallık söz konusu olmayacaksa eğer niye elin adamı gelsinde durup dururken kendini sıkıntıya sokup çocuk sahibi olsun .Nazanozkan arkadaşımın dediği gibi bunu ilerde çocuğunuza nasıl açıklamayı düşünüyorsunuz babasız olupta çocuğa baban öldü demek daha kolay olurdu.

Neyse daha fazla yazılacak şey var ama kırılabilirsiniz belki yazmamayı tercih ediyorum onları.Lütfen böyle birini bulursanız bizi de haberdar edin.

Bana ulaşın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.