Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

dış ticaret

tuna

Önerilen İletiler

• 11 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Ben dış ticaret bölümünden mezun oldum, ingilizcem iyi ama staj haricinde henüz bir deneyimim yok. Piyasa hakkında bilgi edinmek istiyorum. Mağazacılık-tekstil sektöründe markalaşmış büyük kurumsal şirketlerde (LCW,Mudo, Beymen vb..)ithalat uzman yardımcısı olarak işe başlarken ücret beklentim ne olmalıdır? Ya da bu alanda hangi sektöre yönelmek hangi bakımlardan faydalı olacaktır? Bu konularda bilgi sahibi olan deneyim sahibi kişilerin fikirlerini ve bilgilerini sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

merhaba ben üniversite ikinci sınıf öğrencisiyim çin dili ve edebiyatı okuyorum bu bölümü seçmemdeki tek amaç babama işinde dil konusunda yardımcı olmaktı fakat şimdi babam bana kndi işimi kurmamı söylüyor fakat fazla bi bilgim yok fransaya çine gidip gelmem gerekiyormuş bana dış ticaretle ilgili ve dış pazarlarla ilgili bilgileri nereden bulacağım konusunda fikir verebilirmisiniz herkese iyi geceler şimdiden teşekkür ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.