Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Son zamanlarda yaygınlaşan internet üzerinden alışveriş ile siz dışarı çıkmadan birçok ürün ayağınıza geliyor. Peki doğru alışveriş için hangi site kullanılmalı ?

Araştırdım ve yakaladınyakaladın, bitenekadar gibi sitelerde aynı ürünlerin çok daha ucuza satan bir site var 300-500

Bariz fiyat farklarını var gerçekten aynı kaliteyi daha ucuza almak için size 300-500 u tavsiye ediyorum ve diğerlerine göre daha ucuz ve hızlı kargosuyla, garanti ve ups gibi firmalarla çalışması da güvenilir olduğunu gösteriyor. 3 ve 5 TL ye hayatınızı kolaylaştıracak ürünler var bu sitede.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu söylediğiniz siteyi ilkkez duydum ve ilk kez duymanın verdiği güvensizlikle buradan alışveriş yapmam-yapamam.Alışveriş sitelerinden alışveriş yapabilmek için o sitenin büyük reklamlar üzerinden halka açılmalı.Güven duyulan bir kaynaktan haberini duyurursanız reklamı yapılan site veya herneyse ona olan da güven de artar.Örek vereyim ;Aynı ürünüTürkiyenin başı çeken bir tv kanalından yapılan reklamlarıyla yerel bir kanaldan yaplan reklamı bir olmaz.Tabii şuda bir gerçektir ki aracıya duyulan güven ürüne de her zaman duyulacak anlamı içermemeli. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

aferin aferin yakında

sadece oturabileceksiniz

sonra da zılamayın neo yok

yok öle biri

sizi kurtaracak

"sonra da zılamayın neo yok"

Valla abidik bey kardeşim ben sizi anlayamadım..Ne demek ki bu?sad.png

Küfür mü ettiniz, iyi birşey mi söylediniz acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya şimdi bunnar daima internette ya

demem odurki

neo varya yaaa metrixdeki

hah işte o film di

gercek dil

bu bilgisaraylar sizi ham edicek demeye çalışıyodum

Ham etmiş zaten edeceği kadar..Sana mı düştü onları ikaz etmek..Bak işine evladım.. Bu forumun "neo"su sen misin yoksa?huh.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

hocam ben pek severim niternetten araştırıp alışveriş yapmayı şimdiye kadar gördüğüm en tutarlı site www.sporjinal.com geçen kız arkaşıma lacoste brier çizme aldım hediye olarak.

birçok site araştırdım kimisi farklı ürün gönderiyormuş kimisi çakma ürün kargoluyormuş felan. ucuza alacam diye paramı da sokağa atmam hocam ben gördüğüm en iyi sporjinal.com zaten adamlar adidas bölge bayisiymiş.

orjinal Samoa aldım 92 liraya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

SİZCE HANGİ ALIŞVERİŞ SİTELERİ GÜVENLİ HANGİLERİ UCUZ HANGİLERİNİ KULLANIYORSUNUZ?

avmada 250 binden fazla ürün çeşidi var. Fiyatlar uygun. Ancak indirimli fiyatlar bölümündeki ürünlerde fiyatlar piyasada en ucuzu. Bazı ürünlerde ek olarak günlük süper indirimler de yapıyor. Kapıda ödeme sistemiyle cep telefonu ve elektronikte bile taksitlendirme imkanı mevcut.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Güvenilir alışverişin yeni adresi bolbolmarka en moda replika marka saat, replika marka çanta ve replika marka ayakkabı ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğiyle güvenilir alışveriş imkanını sunan sitemiz, son trendleri en uygun fiyata kapınıza kadar getiriyor. Replika marka çanta denildiğinde kalitesiyle gözünüzü kamaştıracak ürünler kapıda ödeme güvencesiyle ayağınıza kadar geliyor. Replika marka ayakkabı ürünleri rahatlığıyla ön plana çıkan kalitesiyle herkesin beğenisini kazanan ve uygun fiyatlarıyla sizi şaşırtan cinsten. Online alışveriş sitelerinde yaşanan en büyük problem güven problemi iken, replika marka saat ürünlerini kapıda ödeme imkanıyla size sunması tercih edilmesindeki en büyük etken. Sizler de bu ürünlere rahatlıkla sahip olabilir güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Kendisini kanıtlamış siteler hiç bir şekilde bunu riske atmaz. Örneğin bir gittigidiyor, markafoni, hepsiburada gibi siteler hiç bir şekilde imajlarını zedelemez. Ayrıca ürünlerin .com.tr olan resmi web sitesi özelliği taşıyan siteler de yine güvenli olduğunu düşünmekteyim. Alışveriş yapılırken mağdur olmamak için bu hususlara dikkat ederek yapmak her zaman iyi sonuçlar doğurabilir diye umuyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.