Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Necati Şaşmaz

Gece Yağmuru

Önerilen İletiler

O benim diyorumk anlamıyor musun? :angry::angry: Yeter ya nedir benim sizlerden ve sizin gibilerden çektiğim?!!!!!!! :angry: Beni sinir etmek zok mu zevkli? Yeter yaaaaa!!!!!!!!!! :angry::angry:

NECATİ'M AŞKIMMMM Bİ'TANEMMM BEBEĞİM BENİM GÜÜLÜMM! VAZGEÇİLMEZİM!!!! KİMSELEREE YAR ETMEM SENİ!!!!!!!! :wub::wub::wub:

Ağır ol molla desinler...Hayranlık başka aşırı fanatiklik başka <_< :Kullandığın cümlelere dikkat et....Anladık manyak derecede hayranlığın var ama sınırları aşma....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ağır ol molla desinler...Hayranlık başka aşırı fanatiklik başka <_< :Kullandığın cümlelere dikkat et....Anladık manyak derecede hayranlığın var ama sınırları aşma....

Atıl kurt.. :lol: :lol: :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Abdulkadir Şaşmaz'ın oğlu olan 1971'de Elazığ'da doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı.

Amerika'da 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerikada yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekincesi ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekden vazgeçti.

Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan , Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbulda Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan , özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara'da ismimle çağırıyorlar, İstanbul'da herkez Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.

Amcası, eski MHP milletvekili Tahir Şaşmaz, olan Necati'nin Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.

benim bildiğim ise ilk önce kenan imirzalıoğluna teklif götürülüyor o zamanlar acı hayat dizisi projesi olduğundan K.i kabul etmiyor.. necati şaşmaz havaalanından amerikaya giderken senarist kardeşi arıyor ve N.Ş geri dönüyor.. yani Necati şaşmaz şöhretini birazda Kenan İ. borçlu..aslında verilen rol öyle bi rol ki beni bile koysalar pek sırıtmazdım açıkçası :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 yıl sonra...

Kendisi son açıklamalarıyla Biber Gazı etkisi yaratmıştır:

"  Bizlere sunulması gerekiyor çünkü onlar bizim tabirle biz bu gece karanlığındaki kedi gözleri gibi onları izlememiz gerekiyor. Ama o gözler de ancak bizim ışığımızla görünebilen bir şey. O gördüklerimiz de fosforlu olan o kedi gözleri bize yol gösterici yani bizim bu sosyologlarımız, toplumsal araştırma yapan insanlar bize bu yolu gösterirlerse biz de ışık yani o da benim algıladığım, benim düşüncem ışıkta bizim doğru anlayışımız olsa gerek. "

original.gif 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Kendisi son açıklamalarıyla Biber Gazı etkisi yaratmıştır:

"  Bizlere sunulması gerekiyor çünkü onlar bizim tabirle biz bu gece karanlığındaki kedi gözleri gibi onları izlememiz gerekiyor. Ama o gözler de ancak bizim ışığımızla görünebilen bir şey. O gördüklerimiz de fosforlu olan o kedi gözleri bize yol gösterici yani bizim bu sosyologlarımız, toplumsal araştırma yapan insanlar bize bu yolu gösterirlerse biz de ışık yani o da benim algıladığım, benim düşüncem ışıkta bizim doğru anlayışımız olsa gerek. "

original.gif 

o görüntüden böyle bir zeka çıkacağını sanırım kimse kestiremezdi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.