Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

nasıl iyi para kazanılır

Misafir isfırsatı

Önerilen İletiler

para olmadan huzur sadece masallarda olur gerçekçi olalım lütfen

Bak buna katılıyorum.

Günümüz insanları fazla mateyalist oluyorlar.Hele şimdiki kızlar alimallah ev araba yat kat istiyorlar :P

Adam maymuna benzesin ama arabası olunca bredim pitim gibi oluyor yalanmı.Bakın hemcinslerim bana saldırmaya kalkmayın tabiki içmizde tenzi ettiklerimde yok değil ama hakikaten böyle oluyor.

Gerçekler acıdır acıtır kızlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 52
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bak buna katılıyorum.

Günümüz insanları fazla mateyalist oluyorlar.Hele şimdiki kızlar alimallah ev araba yat kat istiyorlar :P

Adam maymuna benzesin ama arabası olunca bredim pitim gibi oluyor yalanmı.Bakın hemcinslerim bana saldırmaya kalkmayın tabiki içmizde tenzi ettiklerimde yok değil ama hakikaten böyle oluyor.

Gerçekler acıdır acıtır kızlar...

yok değil var hemde çok ama yine genelleme yapılıyor.ki bende bazen iletilerimde genelleme yapabiliyorum ama az buçuk iletilerim gözünüze ilişmişse benim nasıl biri oldugum ortaya çıkar birazda olsa. -_-

asıl para olupta huzurum var diyorsa değerli arkadaşımız (blackcim sen değilsin yukarda iletisine cevap verdiğin arkadaş)o zaman senin hayat damarlarından biri kopmuş demektir ve zaten benim yazdıklarım,düşüncelerim sana vızzz gelir tırstt gider. :clover:

herkesin yolu farklıdır.yolun açık olsun içindeki huzuru bol bol yeşil kağıtlarla doldurman dileğiyle :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Para eğer kazanamıyorsan, yani parasızsan gerçekten en önemli şey hayatta ; amaç oluyor.

Kazandıktan sonra veya paran zaten varsa o zaman değersizleşiyor araca dönüşüyor.

Ben artık paraya önem vermiyorum, zaten çok varr :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok değil var hemde çok ama yine genelleme yapılıyor.ki bende bazen iletilerimde genelleme yapabiliyorum ama az buçuk iletilerim gözünüze ilişmişse benim nasıl biri oldugum ortaya çıkar birazda olsa. -_-

asıl para olupta huzurum var diyorsa değerli arkadaşımız (blackcim sen değilsin yukarda iletisine cevap verdiğin arkadaş)o zaman senin hayat damarlarından biri kopmuş demektir ve zaten benim yazdıklarım,düşüncelerim sana vızzz gelir tırstt gider. :clover:

herkesin yolu farklıdır.yolun açık olsun içindeki huzuru bol bol yeşil kağıtlarla doldurman dileğiyle :lol:

Canım benim sen üzeine alma alması gerekenler okur alır :D ayrıca madem bana değil kime yazdıysan bir zahmet nickini yaz canım sende tömet altında koma beni ama dimi :)

Para eğer kazanamıyorsan, yani parasızsan gerçekten en önemli şey hayatta ; amaç oluyor.

Kazandıktan sonra veya paran zaten varsa o zaman değersizleşiyor araca dönüşüyor.

Ben artık paraya önem vermiyorum, zaten çok varr :D:D:D

Vay reklamıda yapmış parası çokmuş kızlar :D

Ne aip hesap cuzdanının fotokopisinide koysaydın barim ahhh bu yeni nesil nelerle övünç duyar olmuşlar :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şunu unutmaki içimdeki_deniz paraya en çok değer veren erkek en az değer veren bayandan daha az değer verir (biraz ************* oldu ama ne demek istediğimi anlamışsındır) yani en azından ben öyleyim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şunu unutmaki içimdeki_deniz paraya en çok değer veren erkek en az değer veren bayandan daha az değer verir (biraz ************* oldu ama ne demek istediğimi anlamışsındır) yani en azından ben öyleyim ;)

yani siz bayanların içinden geçeni söyleyemediğiniz için acı geldiği için biz yerinize önemini bildiriyoruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Black White,

Mirasyedi olmadıktan sonra, o parayı kazandıracak altyapıya sahip olmak iyi bi durum açıkçası :D

Çünkü çok "cırmalamak" ve çalışmak gerekiyor.

Tabi en kötüsü de, donanımlı bir çok insanın, hakettiği parayı kazanamamasıdır. Şaka bi yana

çok parası olmasa da, insanın rahat yaşayabilmesi için gerekli parayı kazanması ii bişey..

Ben çalışkan ve azimli insanların daima kazanacağına inanıyorum.

B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Black White,

Mirasyedi olmadıktan sonra, o parayı kazandıracak altyapıya sahip olmak iyi bi durum açıkçası :D

Çünkü çok "cırmalamak" ve çalışmak gerekiyor.

Tabi en kötüsü de, donanımlı bir çok insanın, hakettiği parayı kazanamamasıdır. Şaka bi yana

çok parası olmasa da, insanın rahat yaşayabilmesi için gerekli parayı kazanması ii bişey..

Ben çalışkan ve azimli insanların daima kazanacağına inanıyorum.

B)

Şimdi sen mirasyedimisin yoksa donanımlı bir altyapı sayesindemi o çok çok çok paralara sahip oldun :P:D

Ve hayatında neler değişti ? :stuart:

yoksul ama emeğinle kazanıp yerken daha mı az mutluydun ? :lol:

Yani ne hava atıyon paran varsa var benimde var param gel hesap cüzdanlarını karşılaştıralım :P

Şaka bir yana çalışkan ve başarılı insanların kazanacağı konusunda bende katılıyorum. Azim çok önemli sanırım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Banka defterlerimi yolladım nasıl sence :D

Fakirken daha mutluydum. (Ne demekse !!!) hehehe

Hala zengin değilim yaw :( bakma sen salladığıma, emekçi sayılırız :devil:

sevgiler,

SaNTo...

Tüh desene içimizden biri kurtuldu diye boşuna sevindim ben :(

Zeytin ekmeğe talim edeceğiz yapacak birşey yok, olsun biz fakir ama onurluyuz :):P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

helal para kazanmaktan söz edıyorsun demi :)

Elbette helal para kazanmaktan bahsediyorum arkadaş bizde yamuk yok.Emeğinin karşılığını alabilmekten ama gerçekten çalışmaktan bahsediyorum.Maaşlı bir işe giripte iş yapsamda yapmasamda bu parayı nasıl olsa alacağım zihniyetinden uzak biraz kendin için nekadar çok çalışırsan o kadar çok kazanmaktan bahsediyorum.Tüm emeğini kendi işine harcamaktan ve karşılığını almaktan kendi işimiz var ama günde onsekiz saat çalışmamıza rağmen hiç birikim yok gelecek kaygısı, çoluk çocuk ne olacak kaygısı hiç kafandan çıkmıyor.Gerçekten çok ama çok çalışacaksın hakkını alcaksın bu var diyorum anlayan anlarexcl.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dimi, dediğim gibi bu tür dolanbdırıcılık organizasuonlarından 100 ytl kazanmış birini görürsem inanırım sana :)

insanların emeğiyle oynamaktan vazgeçin.

Bunu söylemek için öncelikle denemiş olmalısınız siz böyle bir işte çalıştınız ve başarısızmı oldunuzda böylesine kesin ifadelerle insanların emeği ile oynamaktan bahsediyorsunuz ? Kim kimin emeği ile oynuyor sorarım size?İnsanları işe alıp emeklerini kullanıp rantlar yaratıp sonrada değil ailesinin kendi karnını bile doyuramayacağı bir parayı maaş olarak vermekten bahsetmiyoruz sayın cyrano.Maalesef insanımız biraz zor çalışıyor evet gerçekten tembel bir milletiz.Üç kuruş maaş olsun az çalışır az yerim zihniyeti hakim al kardeşim bu iş senin nekadar çalışırsan o kadar çok kazanırsın diyorsun yok yok ben asgari ücrete tavım diyor.çünki çalışmayı sevmiyor,mücadeleyi sevmiyor.evet size şimdiye kadar bu sistemlerde gerçekten iyi paralar kazananların banka dekontlarını sunabiliriz.Bu kazançlar olmasaydı şu an 400 firma Amerikada 250 firma avrupada bu sistemle çalışıyor olmazdı ve şu an 70 firma daha Türkiye pazarına girmeye çalışmazdı.Dünya ticaretinin şekli bu yönde değişiyor bunu görmeyenler şu an eskinin bakkaliyeleri sınıfında kalacaklardır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Abicim, böyle "prototip" bir para kazanma metodu olmaz ki. Herkesin bilgi, yetenek ve eğitimi ayrıdır.

Herkes kendi alanında başarılı olur. Para kazanmak bence zaman, iş deneyimi ve sıkı çalışma gerektirir.

Ben yaptım ondan biliyorum. :D

Ya nerdesin BlackWhite sen beni ii susturyodun !!

Gene abuklaştım !! Gece başıma geçti ! :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet haklısınız zaman,bunu kendi lehinize kullanmayı başarmaya bağlı.İş dünyasına sunduğunuz bir emeğiniz var ve bu emeğin karşılığını yeterince alamıyorsunuz neden bu emeği sadece kendi işiniz içinkullanmayasınız diyorum.denediğinizi söylüyorsunuz bende diyorumki şimdiye kadar tanıdığınız mevcut network sistemlerindeki çalışma koşulları ile bizim sistemimizdeki koşullar karşılaştırıldığında eski networkçüler bu sistemde para kazanmanın çocuk oyuncağı olduğu görüşünde birleşiyorlar.Size sadece çalışmak ama çoooook çalışmak ve iyi para kazanmak kalıyor.........

Abicim, böyle "prototip" bir para kazanma metodu olmaz ki. Herkesin bilgi, yetenek ve eğitimi ayrıdır.

Herkes kendi alanında başarılı olur. Para kazanmak bence zaman, iş deneyimi ve sıkı çalışma gerektirir.

Ben yaptım ondan biliyorum.
:D

Ya nerdesin BlackWhite sen beni ii susturyodun !!

Gene abuklaştım !! Gece başıma geçti !
:blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
ilk önce bir şirket tercihen anonim şirket kurulur. yada kapasite raporu bulunan şirket devralınır ( şiddetle tavsiye edilir) bu şirketin yaklaşık iki yıl piyasada kağıt üstündede olsa faliyet göstermesi, çek defterleri alıp zamanında ödemelerini yapamsı sağlanır.

iki yılın sonunda şirketin ihracatçı kimliği alabilmesi için itkib den dahilde işlem için izin belgesi çıkarılır. ardından ihraç kayıtlı alım için yurt dışından kumaş yedek parçca vs.. ithal edilir. siz dahildei lem izin belgesinde ihracat taahütü verdiğiniz için ihraç kayıtlı oalrak yurt dışından yarı mamul statüsünde getirdiğini bu ürünlere gümrük konulmaz devlet tarafından. aynı ürünü satış veya yurt içi pazarına sürülecek ürünlerin hamaddesi olarak ithal edenlere aynı ürün 10 liraya geliyorsa size mesela altı liraya gelir. Siz bunu piyasaya 10 liraya sürerseniz kisme sizinle rekabet edemez zira siz onlar ithal ettiği fiyata parakende veya toptan satışa sunuyorsunuz.

ha diyeceksiniz ki devlet sormazmı hani bu ürünlerin çıkışı nerde. sen bunları ihraç kaydıyla yarı mamul oarlak aldın iç pazara sunamazsın sunmak için gümrüğünü ödemelisin derse. işte orada devreye türkiye gerçekleri girer. serbest bölgedeki depona ona benzer bir ürünü bir haftalığına giriş çıkış yaptırır ve başka şirketin ihrac edeceği ürünleri senin şirketin üzerinden gönderirsin. tabiki gerekli rüşveti ödedikten sonra. bu karışık sürecin sonunda şu anki piyasa şartların da 200 bin metre kumaştan edilinen kar. 1 trilyon dur. bir partide yani.

tabiki kaçakçılıktır bu ama adi kaçakçılık değil. mal devletin gözünün önünde gümrükten içeri girer. hemde devletin mühürüyle. ihracatı teşvik uygulamasında düzenleme yapılmadıkça bu da sürecektir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Paraya giden yol:

Son günlerde pek çok yerde, “yüksek gelir”, “para kazanmanın kolay yolu”, “oturduğunuz yerden para kazanın” mesajlarına muhatap olmuşuzdur hemen hepimiz. Gerek iletişim kanallarının gelişmesi, gerekse reklam ve pazarlama tekniklerinin yaygın bir biçimde kullanılır olması, böylesi bir akımı getiriyor beraberinde.

Bütün bu karmaşanın içinde unutulan bir nokta var oysa ki; “para”, bir değişim aracıdır sadece. Ortada paranızla alabileceğiniz bir ürün yoksa hiçbir işinize yaramayacaktır elinizdeki banknot desteleri. Herkesin kolay para kazanmanın yolunu aradığı bugünlerde, asıl mucize işte burada:

Para kazanmanın birinci kuralı; ortaya birşeyler koyun, kayda değer, paraya değer, birilerinin “evet ben buna bu parayı vermeliyim” diyebileceği birşeyler. Kaliteli çalışmalar yapın,reel ya da hizmet sektörü olsun. Birşeyler yapmalı, mutlaka birşeyler. Ama kalite kokan, ama değerli, ama özel, ama etkileyici birşeyler. “şunu bir an önce bitirip şu kadar para kazanayım” kokmayan, altında emek, zeka, enerji, sevgi olan birşeyler.

Yaptığı işi önemseyen, işine saygı duyan, ürettiği malın muhtemel sahiplerini, yerine getirdiği hizmetin olası kullanıcılarını o ürünü, o hizmeti kullanırken hayal edebilen insan, hakkettiği karşılığı alır mutlaka. Hayattan birşeyler istemeye hakkı olabilmesi için insanın, hayata birşeyler katabilmesi, kendinden birşeyler vermesi gerek, yaşamın, doğanın dengesi için.

Hiç ama hiç unutmamak gerek, “para” sadece bir değişim aracıdır, ortada paraya değen birşeyler yoksa, elinizdeki banknot desteleri ne açlığınızı, ne susuzluğunuzu, ne ulaşım, iletişim, barınma gereksinimlerinizi karşılayamaz.

Birileri emek verip ekmek üretmezse, sabah kahvaltısında ekmek arası banknot yemeye bile razı olsanız, para yetmez bunun için.:) Ayşe Nazmiye Uça

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

arkadaşlar mrb benim yazacaklarımı iyi okumanızı isterim şudur bu iş fırsatı diye insanları kandıran kişiler var bunlar insanlarımızın geçmişini çok çabuk unutmalarından faydalanmak istiyor

şimdi diyeceksiniz nedir geçmişte titan olayını hatırlayanınız varmıdır bilmem ama saadet zinciri adı altında şeren şeren oğlu adlı kişi ve onun yanında bir kaç kişi

insanları dolandırmış ve adalet önünde hesap vermiş vede cezaya çarptırılmışlardır

uyarım gazete ve bir çok int sitesinde gıda zinciri adı alttında insanlarımız kullanılmak istenmektedir kanmayın siz belki benim saçmaladığimi düşünüyorsunuzdur

insiyatifiinize bırakıyor yorumlarınızı bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.