Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GEL BARIŞALIM..:)

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

Sevgili arkadaşlarım;

Zaman zaman kırıcı oluyor,birbirimize gönül koyuyoruz.Şu ego denen nalet şey de barışma adına ilk davranan olmayı engelliyor genellikle.O sebeble,küs olmaması gerektiğini düşündüğümüz,küslüklerinden mutsuz olduğumuz arkadaşlarımızı buraya davet edelim ve barışmalarına önayak olalım diye düşündüm bu topic'i.Umarım maksadına ulaşır..

Madem ben açtım ilk davette benden gelsin.Bence çok gereksiz bir sebeple birbirine gönül koyan;Sessizliğin Kızı(Hüzün),Benim kızım(Olivia) ve Yumoş Torunumu(Yumote) Karşılıklı konuşmaya (Olumlu lütfen) ve barışmaya davet ediyorum..

Davete icabet etmek gerekir,ama davet bizden,karar sizden..:clover:

Not:Kankiler sizi de görmedim sanmayın..;):D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 64
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Şu üç günlük dünyada ego,menfaat veya adını ne koyarsanız koyun insanın en büyük düşmanı

Zamanında arkadaşım deyip sonradan sırt çeviren insanlar, unutmasınlar ki onun arkadaşlarım dediği kişilerde ona sırtını dönebilir .

Ben arkadaşlık ve dostluğa önem veriyorum çünkü,hayat fırtınalı ve azgın dalgaların oluşturduğu bir denize benzer .

Hayatta karşınıza herşey çıkar ! bundan kurtulmak için sakin bir koya sığınırsınız arkadaşlar ve dostlar buna benzer başınız sıkıştığında onları görmek ve dertleşmek istersiniz .

Arkadaşlığın ve dostluğun kıymetini bilelim ve ona sahip çıkalım .

Taurismutis gerçekten faydalı ve güzel bir topic ellerine ve yüreğine sağlık arkadaşım teşekkürler... :clover:

Herşeyi unutun ve barışın .

Ben bilerek veya bilmiyerek birinin kalbini kırdıysam şimdiden özür dilerim .

Eğer varsa buraya yazabilir kalbini kırdığım arkadaşlar .

Kimseye kin gütmem kimseyle küs değilim .Öyle düşünenler varsa unutmasınlar hiç kimseye gönül koymadım :clover: Sevgiler....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel bi topic olmuş ellerine sağlık dedecim :clover:

ben her zaman dostluk ve sevgiden yanayım beni tanıyanlar zaten bilir kimseye kızmadım özür de beklemiyorum

sadece hakaretvari konuşmalar canımı sıktı ve küçük şeylerden arkadaşlıkların bozulması taraftarı da değilim birini kırdıysam yine de özür dilerim ancak kırılmadım desem yalan olur

sözlerimde alınacak kırılınacak bişey yoktu ya da varsa da ben göremedim bilmiyorum :( ama şu var ki kimseyle uğraşmıyorum ve uğraşmam da ben dediğim gibi bu başlık dostluklara zarar vermesin yapıcı olsun isterim dedim herkesin tadı başka dedim hala suçlu görülüyorsam da söyleyecek bişey kalmıyor.

izninizle...

iyi forumlar :)

sevgiler üzerinize olsun. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel bi topic olmuş ellerine sağlık dedecim :clover:

ben her zaman dostluk ve sevgiden yanayım beni tanıyanlar zaten bilir kimseye kızmadım özür de beklemiyorum

sadece hakaretvari konuşmalar canımı sıktı ve küçük şeylerden arkadaşlıkların bozulması taraftarı da değilim birini kırdıysam yine de özür dilerim ancak kırılmadım desem yalan olur

sözlerimde alınacak kırılınacak bişey yoktu ya da varsa da ben göremedim bilmiyorum :( ama şu var ki kimseyle uğraşmıyorum ve uğraşmam da ben dediğim gibi bu başlık dostluklara zarar vermesin yapıcı olsun isterim dedim herkesin tadı başka dedim hala suçlu görülüyorsam da söyleyecek bişey kalmıyor.

izninizle...

iyi forumlar :)

sevgiler üzerinize olsun. :clover:

Davetimi kabul ettiğin için teşekkür ederim,beni yanıltmadın..:clover::hug:

ben kimle barışsam acaba :lol:

Söyliyeyim mi..? ;):D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben barışmam..:)

Küsmedim ki barışıyım..:D

Ya da sevgili burcu'ya onu üzecek bişey yazdığımı da düşünmüyorum..

Uzun zamandır burda üyedir kendisi..

Beni az çok tanımış olması gerekiyor..

Belki iyi yönlerim vardır ama kötü yönlerim bundan daha çoktur..:)

Eleştiririm, senin tabirinle babacım ego konuşurum, sevdiklerimin de her konuda sırtını sıvazlamam..:)

Yine de burcuyu kırmışsam özür diliyorum..:clover:

Benle arkadaş olmayabilir bundan sonra ama özrümü kabul etmesini isterim..:)

Ben herkesi seviyorum..:wub:

Tabi gıcık olduklarım da var...:D

Haa unutmadan..:unsure:

Sevgili gece yağmuru ve mineu'dan da özür dilerim..

Gereksiz yere onları da üzdüm..:hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben barışmam..:)

Küsmedim ki barışıyım

Ya da sevgili burcu'ya onu üzecek bişey yazdığımı da düşünmüyorum..

Uzun zamandır burda üyedir kendisi..

Beni az çok tanımış olması gerekiyor..

Belki iyi yönlerim vardır ama kötü yönlerim bundan daha çoktur..:)

Eleştiririm, senin tabirinle babacım ego konuşurum, sevdiklerimin de her konuda sırtını sıvazlamam..:)

Yine de burcuyu kırmışsam özür diliyorum..:clover:

Benle arkadaş olmayabilir bundan sonra ama özrümü kabul etmesini isterim..:)

Ben herkesi seviyorum

Tabi gıcık olduklarım da var.

Haa unutmadan..:unsure:

ben bunları öğrendim demiştim

Bir arkadasin ne kadar iyi olursa olsun seni üzecegini

Ve senin yine de onu affetmen gerektigini ögrendim.

ben kırdıysam bende özür dilerim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Galiba bu forumda doğru iletişim kuramadığım tek kişi xlark tades (yanlış yazmamışımdır umarım). Galiba hala küsüz... Madem boyle bir başlık var o halde ben de teklifimi edeyim, kendisi ister kabul eder, istemez etmez ama ben en azından üstüme düşeni yapmış olurum :)

"GEL BARIŞALIM XLARK TADES" :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Galiba bu forumda doğru iletişim kuramadığım tek kişi xlark tades (yanlış yazmamışımdır umarım). Galiba hala küsüz... Madem boyle bir başlık var o halde ben de teklifimi edeyim, kendisi ister kabul eder, istemez etmez ama ben en azından üstüme düşeni yapmış olurum

"GEL BARIŞALIM XLARK TADES"

Evet..

Davete icabet gerekir.. :)

Aslında anlamsız bir küslüktü ve o dönemdeki küs olduğumuz diğer arkadaşlarla barıştık sanırım bir sen kalmıştın birde ismini vermek istemediğim biri..

Tamam..:)

Barışalım..:)

Sevgilerimle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet..

Davete icabet gerekir.. :)

Aslında anlamsız bir küslüktü ve o dönemdeki küs olduğumuz diğer arkadaşlarla barıştık sanırım bir sen kalmıştın birde ismini vermek istemediğim biri..

Tamam..:)

Barışalım..:)

Sevgilerimle..

İşte bu, teşekkür ederim, davete icabet ettiğin için... Sevindim şimdi :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendi adıma unuttum gitti...Bazen olur böyle tatsız durumlar..Kardeşler arasında bile küslük yada gerginlik olabiliyor..Gerçekten insanın canını acıtan cinsten değilse bu tasızlıklar,zamanla unutulur gider... :hug:;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili The Boss...Ya da namı diğer Ağa Mahmut...

Özür dilemek her zaman büyük bir erdemdir..İnsanı küçültmes aksine yüceltir..Fakat her defasında özür dilemek de anlamını yitirir...

Zamanında size karşı bazı olumsuz düşüncelerim olmakla beraber olumsuz yazılarımda oldu..Ama napim siz tetiklediniz :(:D Her neyse,ben geçmiş zaman ve geçmiş olumsuzluklar diye düşünüyorum..Taurus abimin böyle bir olaya vesile olması en asından benim içimin rahatlamasına da vesile olacaktır...Sizi kırdıysam özür dilerim..Kimsenin hakkı geçsin istemem,hakkınısıda bu vesile dolayısıyla helal edin... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendi adıma unuttum gitti...Bazen olur böyle tatsız durumlar..Kardeşler arasında bile küslük yada gerginlik olabiliyor..Gerçekten insanın canını acıtan cinsten değilse bu tasızlıklar,zamanla unutulur gider...

ben unuttum bile yeşimcim :) olur böyle şeyler, önemli olan gönül almasını bilmektir

Tşk... :clover::hug: :hug:

Kalp kırmak çok kötü birşeymiş yaa.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dün Yağmurun kızı'nın bana küs olduğunu öğrendim,ona karşı bi hata yapmadığım için özür dilemicem ama kimseyle küs kalmak istemem.Eğer bana neden küstüğünü söylerse sevinirim,barışmak isterim.İstemezse de kendi bileceği iş :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.