Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

====MuHaBbEt PLAZA====

siyahx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 372
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

öle bu plasa senin bildiğin diğer plasalara benzemez tehlikeli

kaskımısı takarıs bisde :P

Bisim bildiğimiz diğer plasalar tehlikeli değildi zaten , Kankim sakın mafya meslek yüksek okulu olmasın bu plasenta ama n işte plasa

yuk kankim be :unsure:

ben yemeğe gidiyom orayı burayı kurcalamayın fazla tehlikeli olabiler benden söylemesi

yuk yuk sen git afiyet olsun ;) hiç kurcalamayıs bis :shifty::D:stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oooooo...loto falan mı vurdu kardeş?Akşamdan sabaha plaza sahibi olmuşsun :lol: Ne diyelim..eee bu 333 katlı plazada elbet bize de bi müdürlük falan düşer di mi ablacım?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oooooo...loto falan mı vurdu kardeş?Akşamdan sabaha plaza sahibi olmuşsun :lol: Ne diyelim..eee bu 333 katlı plazada elbet bize de bi müdürlük falan düşer di mi ablacım?

ayıp ediyosun ablacım müdürlük ne demek seni genel müdür ilan ediyorum şu andan itibaren :)

hemen odanı hazırlattırıyorum boğaza karşı ablacım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayıp ediyosun ablacım müdürlük ne demek seni genel müdür ilan ediyorum şu andan itibaren :)

hemen odanı hazırlattırıyorum boğaza karşı ablacım :D

hehehehe..desene bize İstanbul yolu gözüktü..ne yapalım böylesi güzel bir teklifi ıskalamamak gerek!

bana özel jeti gönderiver bi zahmet..birkaçta adam öteberiyi toplamak için..mayış işini de bi konuşsak diyorum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hehehehe..desene bize İstanbul yolu gözüktü..ne yapalım böylesi güzel bir teklifi ıskalamamak gerek!

bana özel jeti gönderiver bi zahmet..birkaçta adam öteberiyi toplamak için..mayış işini de bi konuşsak diyorum :D

hemen gönderiyorum özel jeti ve adamları :)

ama toparlanmana gerek yok uçağa bindiğin gibi gel sana boğazda dayalı döşeli villa aldım :D

mayış kolay aylık 50.000 avro kafimi :unsure::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hemen gönderiyorum özel jeti ve adamları :)

ama toparlanmana gerek yok uçağa bindiğin gibi gel sana boğazda dayalı döşeli villa aldım :D

mayış kolay aylık 50.000 avro kafimi :unsure::D

ne 50.000 mi :w00t: Yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...şey..öhöm...öhöm...şimdi sevgili Siyah X almış olduğum eğitim,yılların deneyimi ve kişisel yeteneklerim göz önünde bulundurulursa bu rakkam pek kurtarmaz gibi gözüküyor.. 100.000 desen belki olur -_- yani olurunda anlaşırız caaanımmmm...villa kaç metrkareydi?bi de boğazda he mi? :P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne 50.000 mi :w00t: Yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...şey..öhöm...öhöm...şimdi sevgili Siyah X almış olduğum eğitim,yılların deneyimi ve kişisel yeteneklerim göz önünde bulundurulursa bu rakkam pek kurtarmaz gibi gözüküyor.. 100.000 desen belki olur -_- yani olurunda anlaşırız caaanımmmm...villa kaç metrkareydi?bi de boğazda he mi? :P:lol:

ortada 75.000 de anlaşalım ozaman ok. :)

villa triplex toplam 1200 metrekare boğaza sıfır ama bebişin güvenliği için korkuluk yaptırıyorum talimat verdim :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ortada 75.000 de anlaşalım ozaman ok. :)

villa triplex toplam 1200 metrekare boğaza sıfır ama bebişin güvenliği için korkuluk yaptırıyorum talimat verdim :lol:

e hadi tamam diyim bari :D bizim fışfırık için korkuluk çok iyi düşünülmüş..ama sevgili kocamı atlamışsın Siyah x..kendisinin de bazı talepleri var..mesala örneğin bi sallanan ve masaj yapan koltuk,jakuzi ve şömine istiyor..bi de..bi de ne dedin hayatım..sarışın mini etekli bi hizmetçi mi? bi dakka kardeş ben şunun defterini dürüp geliyorum :P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e hadi tamam diyim bari :D bizim fışfırık için korkuluk çok iyi düşünülmüş..ama sevgili kocamı atlamışsın Siyah x..kendisinin de bazı talepleri var..mesala örneğin bi sallanan ve masaj yapan koltuk,jakuzi ve şömine istiyor..bi de..bi de ne dedin hayatım..sarışın mini etekli bi hizmetçi mi? bi dakka kardeş ben şunun defterini dürüp geliyorum :P:lol:

bütün isteklerine tamamda enişteye söyle ayıp oluyo :D benim yerimede bi odun vur kafasına sen :lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bütün isteklerine tamamda enişteye söyle ayıp oluyo :D benim yerimede bi odun vur kafasına sen :lol: :lol:

gereken yapıldı merak etme kardeşim uzuuuun bir süre sesi çıkmaz artık :angry:-_-:lol:

bazen bu şeklide bi şok tedavi gerekiyor aklının başına gelmesi için..ne yaparsın evlilik hali işte.. :D

ne diyorduk...evet bütün taleplerimiz okeyse P.tesi personeli tanımak için bir toplantı yapmak istiyorum..

ilgililere duyurun lütfen!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gereken yapıldı merak etme kardeşim uzuuuun bir süre sesi çıkmaz artık :angry:-_-:lol:

bazen bu şeklide bi şok tedavi gerekiyor aklının başına gelmesi için..ne yaparsın evlilik hali işte.. :D

ne diyorduk...evet bütün taleplerimiz okeyse P.tesi personeli tanımak için bir toplantı yapmak istiyorum..

ilgililere duyurun lütfen!

tamam ayarlarız bir toplantı genel müdirem :D

asistanda alabilersen istersen kendine :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam ayarlarız bir toplantı genel müdirem :D

asistanda alabilersen istersen kendine :lol:

lütfen ivedilikle toplantı salonu hazırlansın.. -_- makamımda titizlikle üzerinde durduğum bir takım hususlar var..onları size yazılı bir metin halinde sunacağım Siyah x..öte yandan asistan olarak Gece Yağmurunu düşünmüştüm amma kendisi görev tanımını demincek açıkladı..bu hususu yönetim kurulunun diğer azalarıyla görüşmek istiyorum..zira niyet belli :w00t::P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.