Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

====MuHaBbEt PLAZA====

siyahx

Önerilen İletiler

lütfen ivedilikle toplantı salonu hazırlansın.. -_- makamımda titizlikle üzerinde durduğum bir takım hususlar var..onları size yazılı bir metin halinde sunacağım Siyah x..öte yandan asistan olarak Gece Yağmurunu düşünmüştüm amma kendisi görev tanımını demincek açıkladı..bu hususu yönetim kurulunun diğer azalarıyla görüşmek istiyorum..zira niyet belli :w00t::P:lol:

gece yağmırının pozisyonu belli benim menejerim :)

bunca yıl bende emeği var o yüzden kendisine her türlü yetkiyi verdim ama iş alanında değil tabi o yüzden kendi haline bırak miss be ablacım onuda açacağım film şirketinin başına geçirmeyi düşünüyorum :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 372
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

nedenmiş o

İçimden bi ses öyle dedi -_-:lol:

öte yandan asistan olarak Gece Yağmurunu düşünmüştüm amma kendisi görev tanımını demincek açıkladı..bu hususu yönetim kurulunun diğer azalarıyla görüşmek istiyorum..zira niyet belli

Asistan mı :huh:<_< İhtiyar heyetini de toplayın bari azalardan sonra <_<:lol::stuart:-_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunca yıl bende emeği var o yüzden kendisine her türlü yetkiyi verdim ama iş alanında değil tabi o yüzden kendi haline bırak miss be ablacım onuda açacağım film şirketinin başına geçirmeyi düşünüyorum :D

bu konuyu hafife alıyorsunuz ama bakını yakıp yıkmak ve hatta talan etmek zikrediliyor-uslubum değişti zira artık bir Genel Müdürüm bilmem hatırlatmaya gerek var mı? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu konuyu hafife alıyorsunuz ama bakını yakıp yıkmak ve hatta talan etmek zikrediliyor-uslubum değişti zira artık bir Genel Müdürüm bilmem hatırlatmaya gerek var mı? :D

ne haliniz varsa görün ben size karışmıyorum artık :)

tüm yetki sende miss bee abla pardon müdirem :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Film şirketimi :unsure::stuart::wub:

Apla bu plasa nerde sanıyordun sen <_< Sankim metropol bi şehirde :lol:-_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yıkma,yakma ve ardınadan talan etme görevindeyiz

:lol: :lol:

Apla kandırmış seni , 333 değil 3 katlı , ilisyon yani , o gördüğün de boğas değil yalak

efet apla bu siyah amcam varya hokkabas gibim -_- sen yalağı boğas diye yuttur missbe aplama -_-:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Apla kandırmış seni -_- 333 değil 3 katlı -_- ilisyon yani :huh::lol: o gördüğün de boğas değil yalak -_-:lol:

Ne :shocked: yalak mı?bir saniye kapı çalıyor sanırım jetim geldi -_-

Siyah X bittin sen!kapımın önünde beni almak için bir at arabası bekliyor.. :unsure: bir açıklama bekliyorum hem de derhal!!!! :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne , yalak mı?bir saniye kapı çalıyor sanırım jetim geldi

Siyah X bittin sen!kapımın önünde beni almak için bir at arabası bekliyor.. bir açıklama bekliyorum hem de derhal!!!!

Zaten jet dediğin kapıyı çalmas -_-:lol: Kağnı olmasın sakın :unsure::lol:

kıss kankim samanlamam süperdir övünmek gibim olmasın

Ah canım benim <_<:stuart::wub:

s200cry5.jpg

buyrun size tahsisli yeriniz onlara vermedik diye kıskanıyolar

Kıs kankim bay clooney bisim malikanemisdeki tabloyu araklamış :o:unsure::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Zaten jet dediğin kapıyı çalmas -_-:lol: Kağnı olmasın sakın :unsure::lol:

kızım jet kapıyı çalmaz da kağnı çalar ele mi? :D ama bununla beraber dooru tahmin ettin tebrikler :lol:

Siyah x gösterdiğin resim dooruysa kapımda kişneyerek beni bekleyen ata ve çektiği iki tahtaya ne demeli??

:w00t: çabuk açıkla senin yüzünden patronumun odasına bi çalımla girip istifada verdim..eğer bunlar doğruysa ölümün elimden olacak SiyahX duydun mu?? :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne :shocked: yalak mı?bir saniye kapı çalıyor sanırım jetim geldi -_-

Siyah X bittin sen!kapımın önünde beni almak için bir at arabası bekliyor.. :unsure: bir açıklama bekliyorum hem de derhal!!!! :angry:

kıss nostaljik olsun diye gönderdim o faytonu :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

s200cry5.jpg

buyrun size tahsisli yeriniz onlara vermedik diye kıskanıyolar

buda sizin kıslar gece yağmırı ve mineu biraz dar ama şimdilik idare edin

prefabricatehousecabinsnf2.jpg

kıss kankim ne var bu resimlerde :unsure::angry:

neeee bisim tabloyu mu araklamış :o çok ayıp bişi siyah amca -_- söleseydin hediye ederdik -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıss nostaljik olsun diye gönderdim o faytonu :P

hadi bu köhne şeye fayton diyelim..nostalji istediğimi de nerden çıkardın! derhal jetimi bekliyorum..ayriyetten kış mış dedim ama atın kılını kıpırdattığı yok..o da kapımının önünden çekilsin lütfen -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

su içinde çok milyarediyorsa kuruyken kaç çok milyar eder siz düşünün artıkın -_-:lol: Bu arada seni dava etces haberin olsun -_- gerçi kankim hangi tablo olduğunu daha görüp anlayamadı ama olsun <_<:D:lol:

etmesseniz aklım kalır :P :P

bak beni deli etmeyin plazamın 333.katından aşağı atarım sizi :angry::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.