Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Nicelizm.Net

YuceL

Önerilen İletiler

• 3 yıl sonra...
Orjinal Nicelizm forumuna gitmek icin lutfen tiklayiniz.

Nicelizm; Butun dusuncelerin biriktigi yer!

Yani bu nasıl bir suçlama anlamadım gitti. şimdi o verdiğin adresteki forum orjinal, bu bizim forum taklitçi, hırsız öyle mi!. Biraz düşün kardeşim bu forumun tarihi şanlı sayfalarla doludur. Esas orjinal forum da buradaki forumumuzdur. Üstelik araştırdım senin orjinal dediğin forum bu forumdan çok sonra kurulmuştur. Demekki öz forum bizim forumdur. Böyle kuru iftiralarla haklılık elde edemezsin unutma, biz buna müsade etmeyiz.

Ayrıca bir nevi aklınca bütün lizm lerle dalga geçmek istemişsin. Kemalizm, fundamentalizm, oryentalizm, nihilizmi aşağılamış daha nice lizm var diyerek nicelizm diye bir şey uydurmuşsun. Ne yani teizm, ateizm vs ye de niceeizm mi diyecen, bu çok saçma bişi. Hakikaten bu tavrı hiç yakıştıramadım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.