Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GERCEKTE TANRI YOKTUR

Romantik_Sovaylye

Önerilen İletiler

bil gates ateist ama şimdi hala afrıkada ve onlara yardım ediyor karısıyla beraber sen hıç gördunmu? afrıkada aclıktan ölen insanlara türkıyeden oraya giden ve onları bil gates gibi kurtarmaya calısan bir zengın türk yada arap yada kurt ben hıç görmedım ..cünkü onlar müslüman çunku onlar zengın ve gizledıklerı akıllarında şunlar var asıl tanrı benım. sadece türkıey değil dümyanın hangı ulkesınde gördunuz afrıkalılara ateistler kadar yardım eden. ne duydum nede gördum

16830647_108495303007491_673493116600408

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence en iyi inanış biçimi tanrı olmaktır. yanı tanrı kadar güçlü olmaktır.. 1f642.png:))))) yaşamın gizemı ne? olursa olsun er yada geç siz haklı olursunuz sonucta her inançın anatomısınde ben haklıyım sen haklı değilsın yatmıyormu? eger herkes tanrı olsaydı ve tanrı olduğuna inansaydı. herkes aynı dili konuşuyor olucaktı herkes barış içinde yaşıyor olucaktı ama görecesız tanrı ne yaptı her ruhu farklı mantıkla yarattı.. işte o gunde tanrı en buyuk yanlışını yaptı.. :DDDDD itirazı olan varmı? :DDDDDD

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

islam bir inançtan çok buyuculuk törecelık sanatıdır. kuusaktan kusaga aktarılan törelerde bunu ispatlar örnek vermek gerekırse kan davası gibi töreler 1400 yıl önceklı müslüman inancının tohumlarıdır.

asagıda birbiliimsel  anatomı yaptım biilmsel olarak bana mantıklı geldı  

Saja: madde boyutunu yarattı 

Baal: kutle cekınımı yarattı.gezegenlerı..

Dagon :ışıgı ve ısıyı yarattı. ( güneşlerı )

Tammuz: karadelıklerı yarattı

İnanna:aklı yarattı.

Marduk: paralel evrendekı marduk ırkını yarattı..

Ereshkıgal:.:paralel evrendekı vampır ırkını yarattı..

Nergal: muhtesem gücüyle kara delıklerı yarattı..(evren yok edicileri)

Aghat:..ruhanı varlıkları yarattı..

Anu: karanlık maddeyı yarattı
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insanlar.. masum dogarlar. ona ne? ögretırsen onun kaderı o olur. bir masuma kuranı yada incili ögretırsen kendı dını dısındakı her masumu düşman zanneder. bir çocuga biilm ve felsefe ögretırsen . her masum gibi masumca kaderı olur ..asıl suclu dinleri icat eden zıhnıyettır..asıl suclu masum bir bebegı insan aklına göre yetıstırmektır ( evlılık - karıyer- emır altında calışmak-özgurce kurallları yo kedıp onun yerıne insan egosundakı katı kuralalrı yerleştırmek) ve sonunda emeklı olup maaas kuyrugunda gebermek şimdi ayaga kalkın ve tekrarlayın köleyım ben

16830791_111207202736301_261317044056137

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TANRININ VERDIGI GERÇEK DİN AŞKTIR SEVGİDİR.ÖLDÜRMEK DEĞİL YASATMAKTIR. EN BÜYÜK İHTİYACIMIZ ATOM BOMBASI YADA HİDROJEN BOMBASI YADA SİLAHLANMA DEĞİL SEVGİ İÇİN UMUT İÇİN ADALET İÇİN .SAVASMAKTIR. BUNUN ANLAMINI BİLMEYENLER YAŞAMAYIDA HAKETMIYORDUR....

ölmek hiç bu kadar anlamlı gelmemıştı senı tanımadan önce. yaşam hiç bu kadar acı gelmemişti. sensiz zaman geçtıkçe. artık ruhumdasın. aşkım. aşkımzıın kaderını dondurdum. ölümün sıcagında tekrar eritmek üzere. artık hazırım. gerçek aşk için bırak tanrı tanrı olsun sen ve ben sonsuza dek mutlu olalım bu tanrı olmaktanda daha anlamlıdır benım için

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ÇELIŞKI :1: dinsel inançta kötüler cehennemde cezalandırılıcakmış öyle diyorlar. ama olaya birde şu açıdan bakın bir müslüman abi kardes diyelım yada bir hrıstıyan abı kardes diyelım kardeş olan cehenneme gidiyor abıde cennete gidiyor. kardesler cehennemde er yada geç müslüman yada hrıstıyan olduğu için tanrı onları affediyor ve cezası sona erdıgınde cennete gidiyor kardesler .pekı şimdi soruyorum. o kardeslerın cehennemde yanmaları onları gerçekten iyi birimi? yaptı???? bence hayır cünku allah onları zaten kötü yaratmış .CELISKI 2: neden? tanrının rölü aktıf değilde pasiftır. kendı kendıne kader cizen bir tanrı sadece ölünce yargılayan onun dısında fonksiyonu olmayan bir ilaha kım? inanır. er yada gec bu eskı nesıl yok olucak ..bende dahıl ama şu kesınlıkle olucaktır yeni nesıl dinsızbir yaşamı tercıh edicektır. yanı sana ve bana ve bizim gibilere verılen kaderlerın anlamı budur. 6000 yıl önce dunyanın % 70 şi yahudiydı şimdı sadece 87 milyon yahudı var 2000 yıl önce dunyanın % 88 sı hrıstıyandı şimdi saddece 1.5 milyar..1400 yıl önce dunyanın % 50 sı müslümandı şimdi sadece 780 milyon. 780 milyon ama bunun içindekı % 37 lık kısım gizli agnostık ve ateist ve deisttrır...CELISKI:3: dinler donemı sona erdıgınde tanrı kımı? sorguluyacak.????????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ENFAL-28 için 40 meâl bulundu. Tefhim-ul Kuran (8/ENFÂL-28: Bilin ki, mallarınız ve çocuklarınız ancak bir fitnedir ve tüm dünyadakı insanlar.(imtihan konusudur.) Allah yanında ise büyük bir mükafaat vardır.) / Ümit Şimşek (8/ENFÂL-28: Şunu da bilin ki, mallarınız ve evlâtlarınız bir imtihandır; Allah katında ise büyük bir ödül vardır.

ÇELİŞKIYE GEL ..ALLAH DELİLERİ ENDEN? SINIYOR DALGAMI? GECİYOR BİZİMLE AYETE TÜM İNSANALRI SINAV İÇİN YARATTIK DİYOR .DOĞUŞTAN DELİ BİR İNSANI ALLAH NASIL? SINAYABİLİR. HAYVANDAN BİR FARKI YOK. O ZAMAN ALLAH HAYVANLARIDASINASIN BİTKİLERIDE BÖYLE SACMA BİRŞEY HAYATIMDA GÖRMEDIM HERHALDE BİR DAHADA GÖRMEM

16832143_116838725506482_631750941826701

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hİCR-26 için 40 meâl bulundu. Suat Yıldırım (15/HİCR-26: Biz insanı kara çamurdan, şekillenmiş bir balçıktan yarattık.) / Süleyman Ateş (15/HİCR-26: Andolsun biz insanı pişmemiş çamurdan, değişmiş cıvık balçıktan yarattık.)

allah neden? insanları..çamurdan yaratıyor??? evrenı yoktan var eden allah değilmiydi? koskoca evrenı hiçten okus pokusla yaratan allah kum tanesı kadar bir insanı yaratmak için çamuramı? ihtiyac duyuyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

binlerce yıl önce kadınları sex kölesı olarak kullanılıyordu. kadın bir hiçti. sadece köleydı dogar dogmaz satılırdı ve ergen halıneceye kadarda tecavuzlere ugrar ve hamıle kalırdı ama hahkkını aradıgınında asılrdı yada idam edılırdı.. özellıkle osmanlıda bu yaygın bir inanıştı.islam zaten köle kadınlarını dövmeyen ve öldurmeyen erkeger erkek demezdı. şimdi asıl anlatmak istedıgım şu neeeeee oldudaaaa 2017 yılındayız. ne değişti kadına laf atmak bile cinsel tacız oldu. ..bunu tanrımı? istedı yoksa insanlarmı?? şöyle bir geriye gidelım 100 yıl önce hazırlanan kanunlar sayesınde kadınlar kendını bir ********* zannettı.. aslında hala bir şey değiller. o kanunun hazırlayanlar. hiçte iyi yapmadı. asıl gerçegı görun artık.. tanrı kadınları aaşagılık ve köle yaratmıştır bunu dinle bagdastırmayın sakın kadınlar 15.000 yıl önceeede köleydı. şimdide köle ..bunu neden? yazdım bu çok garıp gelıyor. bir erkek hoslandıgı kadına laf atıyor ama suç oluyor. iyide binlerce yıl önce kadını satanların yada kadını köle yapanların yanına karmı? kaldı? o zamanlar tanrı yokmuydu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence hayatın anlamı yoktur sonucta hepimiz olucez. ama ölümsüz olsaydık yada tanrı olsaydık ozaman bir anlamı olurdu hiç süphesiz ölümlu bir yaşam . sizlere cennetı vadedıyor yada cehenenmı varmı? daha iyisi yok tabı. cennet ve cehennem bana yetmez.. bana ölümsüzluk ve tanrı olmak yeter. böyle düşünmelerınde ayküsünün yetersız olduğunu düşünüyorum. cennete gittiniz eee ne olucak 1 milyon yıl gectı 1 trılyon yıl gectı.. ya sonra ne olucak.. insan ruhu böyledır işte er yada gec sıkılır yasamdan ..ama tanrı olursak bir evren yaratır. ve insanların acı cekmesını izler ve belkıde zamanla merhametlı bile olsak buna alısır hata hoşumuza bile gider. öy le değilmi? asıl sorumlası gerek soruları sormanın tam zamanıdır..

1: neden? tanrının kölesı olalımkı? ölümsüzlük varken.

2: neden? tanrının kuralalrını uyalımkı kendı kurallarımız varken adıl kurallar.

3: neden? cennette müslümanlarla yasıyalımkı ateistler agnostıkler ve deistler varken

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

müslümanlıgın bası kurandır ve kuran diyorkı dünyanın en iyi adamıda olsan kadınıda olsan..cehenneme gideceksın. ayet var acık acık belırtmış.anlayın işte allah iyi insanları sevmiyor bu yuzden cehennemde kötüden fazla iyiler olucak. neden? korkayımkı kötü allahtan. kötülerle cennette yaşıyacagıma iyilerle yanı ateistler agnostıkler ve deistlerle cehennemde yasarım çok daha iyi . cennette müslüman sacı sakalı birbirine karısmış erkekelr olucak. işidciler olucak orada bile serıat olucak. benım ne işim var cennette şimdi anladınızmı???  artık cımbızı kendınıze batırmanın zamanı geldı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BU SEFER ÇOK FARKLI OLUCAK ARKADASLAR DUNYA YOK OLUCAK FAZLA BİR ZAMANIMIZ YOK ÇOK CIDDIYIM. ŞİMDİYE KADAR DUNYA TEHDIT ALTINDA DEĞİLDİ AMA ŞİMDİ İCATLAT ATOM BOMBALAR ISERA GAZLARI VE KIMYASAL ATIKLAR SAYESINDE ÇOK HIZLI BİR ŞEKILDE DUNYA ERIYOR BUZULLARDA ERİYOR. DUNYA YOK OLURSA İNSAN NESLI SONSUZA DEK YOK OLUCAKTIR.KIRMIZI ALARM ZİLLERİ CALIYOR. AMA HERKES UYUYOR UYUMAYANLARDA SEYREDIYOR.

allah yada tanrıya inanmak için en ufak bir neden? yok ama inanmamak için o kadar çok neden? ve ispat varkı? bunları saymaya gerek yok sadece şunu söylıyecegım akılı ve zekıler çok iyi anlıyacaktır. şimdi evınızden dısarı cıkın ve dün yayı izleyin insanalrın sureklı aynı şeylerı yaptıgını göruceksınız.. (para para para betonlaşma tanrıyı kullanıp para kazanma camı ve kılıseler sonrada internete girin ve bakın yıne aynı şeyler para için bir savas var. tanrı sadece bir sözcuk olmuştır tarıh boyunca.. bu ispatlar fazlasıyla yeterlıdır. yaşam çok kısadır. bunu çok iyi bilen bazı insalar rahat bir yaşam için tanrıyı feda etmıştır dahada önemlısi tanrıda bunu fazlasıyla haketmıştır

bugun özel bir paylalım yapıcam. uzun yıllar.. önce müslümandım. birgun kuranı okudum ve tanrının!!! herşeyı bilmesıne ragmen gırgırına bizlerı yarattıgını ögrendım. ve deist oldum.. sonrakı yıllarda ise allahın görecelı olmadığını ögrendım ve agnostık oldum... ve sonunda tanrının iyilerın kötüler karsısında ne kadar zayıf yarattııgnı ögrendım. ve ateist oldum. ..artık emındım en büyük düşmanım müslümanlar değildi!!!. bizlerı yaratan KÖTÜ TANRIYDI.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tanrının kaderı çok garıp değilmı? sen tut ateist olucak birini müslüman anne ve baba sec yasadıgı yerı sec. arkadaslarını müslüman sec daha sonrada müslüman bir ülkede yarat daha sonrada bildiği sınavı yap yaratılışta özgur iraden elınden alınsın ama allah özgur iraden varmış gibi senı sınasın!!!!dahada sonrada ölünce neden? isyaan ettin diye müslüman değilsın diye cehenneme at hadi lennnn yemezler allah yemezler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

APTALLARIN KADERI BÖLUM 1:

zekı insanlar hayatı yönetir aptallarda her zaman köle olur. bu tanrının değil insanın kuralıdır. yaşamda zekıler diktator olur. mason olur ve aptalları yonetmeye baslar. aptalarda zamanla bu sisteme alışır ve adapte olur. ve sonrada yıne aynı aptallar sistemın acızlıgınden ac kaldıkları zaman isyan etmeye baslarlar. ama nafıle akılılarda sistem dısı kalırlar ve dışlanırlar. bu asla değişmez değişmesı çok zordur. yıne aynı aptallar masonlugun ve diktatorlerın kurdugu sistemı ancak ve ancak aç kaldılarında hıssederler bu aptal oluşlarından kaynaklanmaktadır. aptallar hem allah derler hemde masonların ve dıktatorlerın kurdugu sisteme taparlar. ama bilmezlerkı asıl güçlu olan o aptallardır ..adaletı istedıklerı kadar onuruyla ve vıcdanıyla haraket etmış olsalardı. asla ve asla masonlar kapıtalızm ve diktatorler tanrı olmazdı. cuvaldızı kendılerı batırmaktan korkarlar nedenıde aptallıktır.ben bu tur insanlara israf dölu diyorum. onlar yuzunden ne? insan ruhu asla özgur olamaz. onlar yasadıgı sürece asla gerçek tanrıyı bulamaz ve savaslar sadece form değiştırır.. bu yuzden aptalların kaderı kitabını yazdım. aptalların kaderını masonlar kapıtalızm ve diktatorler belırler akıllıların kaderınıde yine akıllılar belırler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

APTALLARIN KADERİ. BÖLUM .2 KISA ALINTI

allah isimmi değiştirmış :=)))) önce yehıvaymışşş sonrada tanrı olmuşşş şimdide allahmı? kım? yedi bunu aptallar yedi .50 yıl sonrada adı. satan rahma olucak.. 50 yıl sonra aptalların kaderı sona erıcek ve akıl evrımlesıcek ve gerçek tanrı ortaya cıkacak. kötülüğü ve iyiliğin kaynagı ama insan ruhuyla beslenen kötü tanrıyı herkes bilicek ve bu ismı koyucaklar SATAN RAHMA gelecegın mutlak kötü ilahı olucak. .sonucta isimler ve insanlar gecicidir ama gecmeyen tek güç vardır ODA KÖTÜ TANRI SATAN BRAHMADIR.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

müslüman: allah peygamber kıtap = imkansız..ispat yok

hrıstıyan tanrı yehova ve kıtap peygamber : imkansız ispat yok..

ateist: tanrı yok: mantıklı ama ispat yok evrenın dısında olabilr. buyuk olasılıkla..

deist: sadece yaratıcı var : oldukça mantıklı ama iyimi kötümü burası mantıksız

determınıst: herşey enerjıdır. tanrı enerjıdır....mükemmel herşey enerjı sadece tanrı değil eger tanrı enerjı yada enerjının kaynagı olsaydı ozaman tanrı ölümlu bir varlık olurdu... çünku evrenın enerjısi er yada gec biticek tıpkı gunes ve büyük yıldızlar gibi.

reenkarnasyon .... oldukça mantıklı hatta ispatlarıda var bazı insanlar hiç. görmedıklerı insanları gördugu zaman duygusal patlama yasamaktadır.bunun çok cıddı örneklerı vardır.. örnek: kücük bir kızın yengesıne söyledıgı şu sözler ( sen benım kızımsın bu yuzden erken öldüğüm için beni affet..)tıpkı bu cocuk gibi daha öncek ıyasamında pilot olan amerıkalı adam ölumunden 50 yıl sonra tekrar dunyaya gelıyor ve o oldugunu ispatlıyor. o ucagı o cocuk ilk denemede ucuruyor..

16938724_124201608105062_201455889744483

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bakın şimdi sizlere hayatınızın en ilgınc felsefı yorumu yapıcam. baslangıcta yalnızca bitkıler vardır. milyarlarca yıl sadece biitkıler nefes aldı bu yasamda aslında ilah insna yaratmıyacaktı onun aklında sınavda yoktu sadece yasam vermek istedıgı bitkılerı yarattı.. ve bit gun tanrı dedıkı hayvanları yaratıcam. sonra ilah anıden milyonlarca tur birden hayvan yada yumusakçalar ve omurgalılar yarattı.. milyarlarca yıl böyle devam ettı..ve bırgun tanrı dedıkı kendımı insna yaratıcam bunun içinde bana benzeyen ruhlar yaratmak zorundayım ..öyle bir akıl olmalıkı insan denılen varlık benım gibi mükemmel derecede iyi ve mükememl derecede kötü olabilsın. hatta sanalın tanrısı olucak kadar akıl olsun ve oldu . ve tanrı karar verdı 3. safkan ırk yarattı. ve onlaradedıkı sen cekık gözlu asyaya sen beyaz ırk avrupaya sen sıyahı ırk afrıkaya gidin oraya vardıgıınzda size eş yaratıcam dedı ve yarattı.. zamanla üreyen ve ensestle çogalan insan ırkı evrımleşmeye basladı..ve tanrının sayesınde gerçekten tanrı oldu. tanrı birkez daha insan oglu karsısında kesın zaferını ilan etmıştı..

sonuç ilişkısı: baglam: tanrı ilk anda dinler yaratmadı.. sistem yaratmadı. akılda yaratmadı sadece akıl evrımleştı..ne? demek istedıgımı anlamadınızmı? tanrının insanogluna verdıgı ger.ek yasamda akıl yok sistem yok insan.. icadı yok. ensest var cogalmak için. evlılık yok. sacma sapan dinsel inanclar yok. sonucu baglama..:: tanrının verdıgı yasamla insanın kurdugu yasam çok farkldıır

17103719_125038911354665_455336974477288

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tanrının kendısı adil değilkı yaptıgı sınav adıl olsun bildigi sınavı yapan bir tanrı nasıl? olurda kendını haklı cıkartır. bildiği halde onca masumun kanı ne olucak pekı????? tanrıda tıpkı kötü milletvekılerı gibi her zaman haklı .. ( tanrı öldü ve yalnızca aptalların kaderı agladı. )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hadi bakalım müslümanlar bunuda acıklayında islama göre ademle havva ilk müslümandır ve ilk insandır. veeee islamda şerıat kuralları vardır şerıat kuralalrı kuranın temelını ve alt yapısını olusturur. şerıat kuralalrına göre imam nıkahıyla evlenmeyen müslümanalr cehennem bilet almıştır ayet var ama yazmadım.. gerek yok... iyide ademle havva birakın imam nıkahını evlenmeden çiflestıler ve urediler buna sesını cıkarmıyan allah.. neden? ayrımclık yaparak 1400 yıl önce kıtap indırdı ozaman !!!! bu allahın vicdanına ve ahlakına sıgdı mı? şimdi????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bizler sonunda ceza yada ödul istemıyoruz yalnızca tanrının neden? bildigi halde sınav yaptıgını bize anlatmasını istiyoruz bu bizim en dogal yaratılış hakkımızdır..ilahın gerçek...amacı nedir? bunu biilmek istiyoruz bu sekılde yasamak çok anlamsız..süreklı aynı şeyler oluyor ölümler dogumlar acılar zevkler.. paranın inanılmaz tanrısal gücü bıktık artık bunlardan buradan ateistlere deistlere ..agnostıklare kısacası dinsız bütün kader dostarıma buradan bir cagrım var gelın hep bereber yenı bir ülke kuralım orada yalnızca bizlerın özgur olduğu bir dunya insaa edelım. benım ölümu beklmeye hç nıyetım yok. eger sizlerd hergun bu işkenceyı cekıyorsanız.. artık bu sistemle savasmalı ve kendı sistemımızıı kurmalıyız..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tanrının yada allahın aklı bu kadarmı? çalışıyor. evrenı 6 gunde yarattık. hanı ilah zamandan tan bagımsızdı diyeceksın hemde 6 gun den bahsediceksın. yahuu? komedı hemde ne komedı bu şaka değil gerçekten müslümanlara acımaya basladım bu onların sonu olucak ve fazla bir zamanlarıda kalmadı artık. bırakın 6 gunu saanıyeler salıselr hatta anlar bile tanrı iiçn anlamsızdır. o evrenı yaratırken zamanı kullanmamıstır zamanı sız insanlara hediye etmıştır

gelelım dıger celışkıye : evrenı yarattın 6 gunde diyor şomınede yanan kıtaplar ee ozamaan ne? koskoca evrende bu dunya var ve basla canlı yok ..eeee ne gerek vardı ozaman trılyonlarca galaksılerre trılyonlarca hata daha fazla samanyollarına karedelıklere yıldızlara süper novalara..trılyonlarca farklı gunes sistemlerıne ne? gerek vardı? sadece biz insanlar için yaratıldıysa bu evren ..EVRENI 6 GUNDE YARATTIK bakın işte insan aklı çok acık ve net. ama müslümanlar bunu anlamamakta direnıyor ama sonsuza dek dırenemezler. bana bu tur tartısmalar artık komedı gelıyor. artık anlamını yıtırmeye basladı. tanrı kıtap yazsaydı evrenın hangi *asamalarda ne tur evrelerle yaartıldıgını öyleeeee bir anlatırdıkı bu kıtabı okuyan hıpnotızxe olur. ve intıhar ederdı aklı ve mantıgı bunu tasıyamazdı..

tevrat incıl ve kuran bu 3 kıtapta birbirinden alıntı ve calıntı kıktaplardır . pekı bu nasıl olmustur. tevrat zamanında israilogulları nın torunları hrıstıyan olmustur. ve incılı yazmıştır . incıl zamanındada yıne aynı ataları olan yahudı . din adamları sayesınde 1400 yıl önce kuran yazılmıştır.. kuranı yazan islmacı alımler olabilr ama o alımlere ilham veren gizemlı sırda tevrat ve incıl karısımı ayetlerı allah zannaedip ondan kopy paste yapan ve kendı mantıgına göre 6666 ayetıde moddıfıye eden müslüman dın alımlerıdır. işte ben buna ispat derım. özellılkle müslümaan alımler bu konudan kacarlar.. işlerıne gelmez bu gerçeklık ..o donemde bununla ilgiil kaynaklar alımler tarafından müslümanlardan gizlenmıştır daha iyi köle olsunlar ve.. cahıl kalsınlar diye

dün ilk defa dua ettım aziz dostlarım ve şöyle dedım. eyyyy yehova tanrı ve allah beni ve sana inanan 7 milyar ruhu yehovan ve tanrıdan ve allahtan koru :=)))))sana dua etmekten koru sana tapmaktan koru sana inanmaktan koru ,:=)))) ssenın içn ölenlerın ruhundan koru senın için insan kılıgından çıkıp saklaban olan tum ruhlardan koru yarattıgın evrenden ve yarattıgın dunyadan bizi koru :==)))) yarattıgın bu bedenden bizlerı koru bize akıl verdıgın ruhundan bizi azad et. dedım nasaıl? dua ama .==)))))

bak şımdı aklın alıyormu? allahın indırdıgı kutsal kıtabı sen neden? ceviriyorsun sana allahmı dedı bu kıtabı cevır desydı ayetlerde yazardı zaten :====eeyyy insanalr bu kıtanı arapça indırdım ama sız tüm dılelre cevıresınız diyeee tam tersi allah bu kıtabı herhangı bir dile indıremzdı zaten alalhın kendı alfabesı yokmu? kıt akıllılar daha ne? diyim size allahın kendı alfabesını ögrenmemızı isterdı hıç süphesız burada neyı? ispatladım yaratıcı var din yalan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GİZEMLI DEJAVU REENKARNASYON...DOGMADAN ÖNCE YASADIGIMIZ GERÇEK YASAMDAKI AŞK SEVGİ NEFRET KIN. VE SİSTEMIN İÇİNDEKI GERÇEK KARAKTERIMIZ. VE SONSUZ AKLIMIZDIR...

arkadaslar çok cidddi birşey anlatıcam. tanrının bizler yaşarken yaşam şartlarına göre seçtiği bazı ruhların kaderini yaşamın içnde gizemli olarak değiştirdiğini benden başka güçlü bir şekilde hisseden varmı? aramızda..örnek vermek gerekirse tanrı bir ruha bir kader verır ve o ruh gerçegi aramay başlar ve gerçeklerle ilgilenmeye başladııgnda tanrıda bunu görür ve o ruhların iyi kaderini kötüye çevirir . kötü olan kaderınıde iyiye dogru cevirir. böylece tanrının kendı aklına göre dengede saglanmış olur.bir örnek daha verim. tanrı insan ruhuna yaratır ve ona bir kader verır. bu kader yasamın dogası geregi her an değişebilr. ve değiştigi an kalıcı olur. insna ruhuna kendı özgur iradesı dısında yalnızca tanrısal bir kader eklenır bu zamanın içinde bazı ruhların bunu anlamasını saglar. sonuç olarak .insan kaderını kendı belırlemez ama insan kaderını yıne insanın kendı aklı ve mantıgı belırler. özgur irade bu yuzden tanrısal bit anahtar görevi olusturur. bu sekılde o ruhun ölümü yada yaşaması tanrısal güçler tarafından engellenır.insan ruhu kırmızı hapı aldıgında kaderı değişir dejavu olur biz buna kader scalası diyoruz. mavi hapı aldıgında kader dejavu olmaz. yalnızca kaderın içinde baska bir kaderr oluşmasını engeller..17098575_132323673959522_480744439502707

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

artık müslümanlıgı sonsuza dek bitirmenın zamanı geldi..ademle havavnın biimsel olarak yaratılmadıgını daha önce ispatlamıştım şimdide müslümanların daha iyi anlamaları içinde onlara acıdım ve dinsel olarakta ispatlamaya karar verdım.

ademle havvanın cocukları aynı kandan oldukları için yakın akraba olurlar. ve eşleştıklerınde sakat dogumlar olur. hatta ölümle bile olur. diyelımkı ademle havva öldu ve cocukları kendı cocularına en fazla 20 yıl baktı son ne? olucak dıyelımkı 6 sakay cocuk dogdu ve 20 yaşına geldı kım* bakıcak onlara hıç kımse o zaman neolucak hepsı birkac gun içinde ölmuş olucak. yanı imkansız şimdi burada bu mukemmel ispattan sonra hala benı suclayıcı ve aptalca yorumlar yapmayın çünku bu hakaretı bana değil allahınıza yapmış olursunuz. o şimdi siz müslümanları izliyor. işte ispat böyle olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1000 ayet sıkıysa yapma tehdıt ve emır :=))))

- 1000 ayet nehiy, tcaret serbestlık haramda olsa allah emredıyor sıkıntı yok .

- 1000 ayet vaad, şimdiye kadar vadettıklerı ensest ve abazalar için kız kardes akraba evlılıgı ve sapıkça zevkler içn yazılan sözlerdır.

- 1000 ayet vaîd, şiddete yonelen iyiilk kötülugu dogurur

- 1000 haber ve kıssa, bildiğimiz fıkralar daha manlıklı mahoo uzaya katırla ucmuş :==

- 1000 mesel ve temsil, allahtan çok seytanı temsil eden bir ilah.

- 500 ayet ahkâma dair, insan yazımı ahkamlar ne istersen var içinde ego şiddet ayrımcılık

- 100 ayet “Nâsih ve Mensûh"a ait, hangi ayetlere tapıcagını anlata nayetten çok hadıse benzeyen sözlerdır.

- 66 ayeti de Tesbih ve duaya aittir, demişler. Böylece 6666 ayet kabul etmişlerdir. [Dr. Osman Keskioğlu, Kur’ân-ı Kerim Bilgileri, s.128-129]buna hıç gırmıyorum yalnızca gülüyorum 30 yıldır dua ediyorum alla hhenuz ölmedi ... :=====

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

EVRENI 6 GUNDE YARATTIK bakın işte insan aklı çok acık ve net. ama müslümanlar bunu anlamamakta direnıyor ama sonsuza dek dırenemezler. bana bu tur tartısmalar artık komedı gelıyor. artık anlamını yıtırmeye basladı.

El kadar bir şey okusalar anlayacaklar belki. Ama okumak adetleri değil. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.