İçeriğe atla


Fotoğraf

BÜyÜk TÜrkİye Projesİ


Bu başlığa 38 cevap verilmiş

#26 ADI AŞK

ADI AŞK

  Yeni Üye

 • Φ Üyeler
 • Pip
 • 11 İleti

Gönderi Tarihi: 25 Temmuz 2011 - 21:49

ögrenir yaşı genç arkadaşın :)
Ramazan ASLAN

#27 politika

politika

  Süper Üye

 • Φ Süper Üye -
 • 11.088 İleti

Gönderi Tarihi: 26 Temmuz 2011 - 09:48

Kemalizm'le sorunlari olan ve dis güclerin taseronlugunu gururla yürüten bu yiginlar, baslarindaki sefleri ve seyhleri ile bölünmüs bir Türkiye'nin özlemi ile yasiyor ve sahipleri olan emperyal güclere hizmette kusur etmemek icin mümkün olan her dolabi ceviriyorlar.Bu dolaplar,ya yol yaptik,ya hastahane yaptik,ya cilgin projeler,ya ramazan cadirlari,ya bulgur ya mercimek ya da para ile döndürülerek zaten egitimden nasibini alamamis halk yiginlarina empoze edilmektedir.Gercekte ise,dün Mustafa Kemal ve arkadaslarinin vermis oldugu bagimsizlik ve onur savasinin hazimsizligini yasayan bir intikam cephesi vardir Türkiye'nin gündeminde.


saygilarla
SESINI DEGIL, SÖZÜNÜ YÜKSELT,
YAGMURLARDIR BÜYÜTEN BASAKLARI, GÖK GÜRÜLTÜLERI DEGIL...
BIR LAFA BAKARIM LAF MI DIYE,
BIRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DIYE..
EN BÜYÜK ÖZÜR SEVGISIZLIKTIR...#28 ftoyd

ftoyd

  Kıdemli Üye

 • Φ Üyeler
 • PipPipPipPip
 • 1.445 İleti

Gönderi Tarihi: 02 Ağustos 2011 - 11:50

kardeşim kendisini bilmez bir kaç edepsiz çıkıyor sözde tehditlerle ülkeyi bölme gayreti içerisine giyorlar işte o biraz sıkar

Son dönemlerde hiç doğuya gittiniz mi? Zaten bölgeye gayet hakim ırkçı bir yapı var.Bence gün geldiğinde ve Ülke federasyonlara ayrıldığında bence bişey yapma konusu Türkleri sıkacak,onları değil.Hatta iddia ediyorum, bu şekilde çoğalmaya odaklanmış bir ırkla ,gün gelir bu ülkenin tamamı da gidebilir.Bakarsınız daha daha ufak bir alana atılıvermişiz.

#29 politika

politika

  Süper Üye

 • Φ Süper Üye -
 • 11.088 İleti

Gönderi Tarihi: 18 Ağustos 2011 - 11:08

TSK'nin imaji yerle bir edilmistir.Bu bazi cevrelerin özellikle Türkiye Cumhuriyeti Ordusu'nun güclü olmasindan rahatsiz olanlarin,dün Ankara hükümetine karsi olan ümmetci,padisahci,dinci cevrelerin ve Atilla Ilhan'in yüzde 7'lik hain kontenjaninin isbirlikleri ile gerceklesmistir.

AKP Türkiye'nin ikinci tek parti dönemidir.Birinci tek parti dönemi ülkede özel sartlar hakimdi ve siyasi sartlarda o döneme uygun sekildeydi.Ikinci tek parti dönemi ise özel sartlarin oldugu bir dönem degildir.AKP hegemonyasi artik dikta rejimlerini aratmayacak sekildec kendini gösteriyor.

AKP 2003 yilindan bu yana adim adim bu hegemonyayi gelistirdi.Hegemon partinin bircok özellikleri vardir.Bunlar sirasiyla,Iktidar bürokrasisi,iktidar basini,iktidar yargisi,iktidar sermayesi,iktidar sosyal yardimi,iktidar sendikaciligi,iktidar üniversiteleri,iktidar milli egitimi,iktidar tek parti sivil toplumu,iktidar polisi ve istihbarati,iktidar propganda aygiti,iktidar ordusu.

Bu yukarida saydigim ögelerden hemen hemen hepsi gerceklesmis ve günümüzde AKP diktatoryasi vardir.

AKP'ye hizmet vermeyen,AKP'ye oy vermeyen kuruluslar,toplumlarin yasam haklari ellerinden alinmaktadir.

2005 yili itibariyle AKP kendi mahkemelerini kurmustur ve bu mahkemelerin görevleri TSK'yi cökertmektir ve bu gerceklesmistir.

Kandil'e yapilan operasyonlar toplumdaki tansiyonu düsürmek icindir.Yani göstermeliktir ve ABD ile anlasmali yapilmaktadir.Bugünkü TSK komuta kadrosu Türk ulusunun degil AKP'nin adamlarindan olusmaktadir.Ulusun ve Mustafa Kemal'in son askerleride seref ve haysiyetlerini korumak icin görevlerinden istifa etmislerdir.Hepsini ve Silivri'de,Hasdal'da tutuklu olan tüm Atatürkcü subaylari kutluyor ve alkisliyorum.Malta'ya sürülenler ancak bu kadar serefli idiler.


saygilarla
SESINI DEGIL, SÖZÜNÜ YÜKSELT,
YAGMURLARDIR BÜYÜTEN BASAKLARI, GÖK GÜRÜLTÜLERI DEGIL...
BIR LAFA BAKARIM LAF MI DIYE,
BIRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DIYE..
EN BÜYÜK ÖZÜR SEVGISIZLIKTIR...#30 displeasure

displeasure

  Yeni Üye

 • Φ Üyeler
 • Pip
 • 11 İleti

Gönderi Tarihi: 08 Eylül 2011 - 13:25

Göz göre göre gidiyor türkiye.

#31 politika

politika

  Süper Üye

 • Φ Süper Üye -
 • 11.088 İleti

Gönderi Tarihi: 16 Eylül 2011 - 09:06

Büyük Türkiye Projesi derken aslinda kelime hatasi yapilmakta ve insanlar aldatilmaktadir.Büyük Türkiye Projesi aslinda Türkiye ile ilgili büyük projedir.Türkiye ile ilgili büyük projenin ne oldugunu iki gündür anladik.

Dis isbirlikcilerden ve icimizdeki ihanet odaklarindan aldigi talimatla kendi adamina talimat vererek terör örgütü ile pazarlik yaptiran basbakan,bu haberin medyaya sizdirilmasindan hemen önce Arap Bahari adli seyahate cikti.Haberin medyaya sizdirilmasida basbakanin talimati ile oldu,cünkü yandas medya Arap Bahari seyahatini gündeme tasiyacagi icin terör örgütü ile pazarlik ancak ikinci siralarda bir haber olacakti,nitekim de öyle oldu.Ihanet odaklarinin bu pazarligi alkislamasindan anliyoruz ki Türkiye üzerinde büyük projeler hazirlaniyor yani Büyük Türkiye degil Büyük proje.

Baska bir ülkede,böyle bir olayin ortaya cikarilmasi veya cikmasi ile,önce o ülkenin savcilari harekete gecer.Sorumlu kisiler derhal istifa der veya etmeleri icin kamuoyu baskisi olusur.Bu bütün dünyada böyledir ve böyle olmasida en dogrusudur.Bizde ne oluyor:Birtakim ihanet odaklari yani bu ülkenin milli birliginden rahatsizlik duyan birtakim ihanet odaklari,teröristle yapilan pazarligi alkisliyor.90 yil önce yüzbinlerce sehidimizin kaniyla caniyla kurmus oldugu bu devleti cökertmek icin dün düsmanla isbirligi yapan cevrelerin torunlari isbirligi yapiyor.

REFIK Halid Karay denilen dönme yazar,Misak-i Milli icin söyle demistir:Sanki yeteri kadar milli yokmus gibi simdi birde MISAK-I MILLI cikardilar basimiza.

Ömer Dincer denilen Milli Egitim Bakani'da Atatürk Milli-yetciligine uygun vatandas yetistirmeyi Milli EGITIM kapsamindan cikarmis olmakla Refik Halid Karay'in izinden gitmistir.Bu ülkede milli olmaya karsi oldu bitti mücadele veren ihanet sebekeleri ellerindeki gücü istedikleri gibi kullanmaktadirlar.
Dün kafalarina calinan Sevr'i bugün yeniden ülkenin gündemine tasiyanlar dünkü isgalci yandaslaridir.Türk ulusunun varligindan rahatsiz olanlar ve bu varligi türlü iki bahanelerle yok etmeye calisanlar sunu cok iyi bilsinler ki biz "BIR ÖLÜR BIN DIRILIRIZ.Türklüge en büyük ihaneti yapan Osmanli simdi yeniden ülkenin gündemine oturmus ve yine melanet projelerini hayata gecirmeye baslamistir.Türklük sayisiz ihanetlere hedef olmus fakat hepsindede yine en büyük olarak tarih sahnesinde yerini almis,Türklükle oynayanlar ise tarih boyunca hezimetlerden kurtulamamislardir.


saygilarla
SESINI DEGIL, SÖZÜNÜ YÜKSELT,
YAGMURLARDIR BÜYÜTEN BASAKLARI, GÖK GÜRÜLTÜLERI DEGIL...
BIR LAFA BAKARIM LAF MI DIYE,
BIRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DIYE..
EN BÜYÜK ÖZÜR SEVGISIZLIKTIR...#32 ebadem

ebadem

  Yeni Üye

 • Φ Üyeler
 • Pip
 • 11 İleti

Gönderi Tarihi: 10 Nisan 2012 - 12:57

Bu harita olayına bende çok sevindim. LAkin biz hiç bir zaman sömürü devleti olmadık olmalaıyızda zaten. Ama yayılmacı polika izledik.

Bu politikada islami yayılmacılık eksenliydi.

#33 Yeliz_Akman

Yeliz_Akman

  Yeni Üye

 • Φ Üyeler
 • Pip
 • 11 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Ocak 2013 - 20:43

Hayırlısı olsun nediyelim inşallah eski güzel güçlü günlere döneriz.Muhteşem yüzyıla

#34 politika

politika

  Süper Üye

 • Φ Süper Üye -
 • 11.088 İleti

Gönderi Tarihi: 29 Ocak 2013 - 10:45

Büyük Türkiye Projesi ile Muhtesem Yüzyili hayal edenler,Türkiyede nelerin olup bittiigine kapali gözle bakanlardir.Yani tv karsidinda oturup Muhtesem Yüzyili baygin gözlerle seyredip sonra da Hürrem modasi adi altinda cikartilan öteberiyi alarak kendini Muhtesem Yüzyilda hissedenler Türkiye'nin icinde bulundugu kritik asamayi görmeyenlerdir.

 

Türkiye bölünüyor hala Muhtesem yüzyilda kamisiz biz.Ha bana ne bölünürse ben yasamama bakarim diyenler muhakkak vardir.

 

Büyük Türkiye Projesi Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 2023 tarihinde son bulmasi projesidir.

 

saygilarla

SESINI DEGIL, SÖZÜNÜ YÜKSELT,
YAGMURLARDIR BÜYÜTEN BASAKLARI, GÖK GÜRÜLTÜLERI DEGIL...
BIR LAFA BAKARIM LAF MI DIYE,
BIRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DIYE..
EN BÜYÜK ÖZÜR SEVGISIZLIKTIR...#35 crayzworld43

crayzworld43

  Yeni Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • Pip
 • 3 İleti

Gönderi Tarihi: 22 Nisan 2013 - 15:54

bunun bütün dünyayı aldığımız hali yokmu :tongue:


Türkiye kendi topraklarını korusun bölmesinler böldürmeyelim yeter :clover:

kardeş sözün özünü söyledin vallaha helal olsun:)#36 beytour

beytour

  Yeni Üye

 • Φ Üyeler
 • Pip
 • 13 İleti

Gönderi Tarihi: 22 Nisan 2013 - 16:02

yok böyle bir plan eldekileri tutalımda #37 beytour

beytour

  Yeni Üye

 • Φ Üyeler
 • Pip
 • 13 İleti

Gönderi Tarihi: 22 Nisan 2013 - 16:02

kimin eli kimin cebinde orta doğuda belli değil henüz#38 avniler

avniler

  Genç Üye

 • Φ Üyeler
 • PipPip
 • 298 İleti

Gönderi Tarihi: 13 Nisan 2014 - 21:23

Konu güzel ama devam edilmemiş.

Bugünlerde Suriye bölünmek üzere sınırımız kürt devleti oluşumuna gebe ve ırak Kürt bölgesi bağımszlık peşinde.

Peki durumlar baya baya karışık varmı bizim yöneticilerinde bazı pilanları.

Irak da oluşacak boşlukda musul bölgesi dahil Türkiye egemenliği içine alına bilirmi? Aynı şekilde suriye kürt bölgeside bir şekilde toprak bütünlüğümüz içine alınabilirmi?#39 avniler

avniler

  Genç Üye

 • Φ Üyeler
 • PipPip
 • 298 İleti

Gönderi Tarihi: 04 Kasım 2014 - 01:38

Bir önceki yazımdan baya bir zaman geçmiş.

Kendi bölünme korkumuz aşılmış komşuların bölünme durumları konuşulur olmuş. Doğumuz ve güneyimiz yangın yeri.Bölgedeki  figüranlar kimdir kimin nesidir karışık PYD-PKK nın yönlendiricileri IŞİD le farklımıdır yada peşmergeyi yönlendiren el Işid i de yönlendiren değilmi yada Esed in sırtını sıvazlayan el İran ı tokatlarmı sorular sorular Evet haritamı dediniz Türkiyeninde oluru alınmayan harita henüz çizilemedi

Cevap ekle