Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NBA

Azizilturco

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...

Gorgicim, vasat bi takım golden state ama oyuncuları güzle be! J-rich ve baron yeter zaten! :)

baron davis denen adam nba in yıldılarından birisdir

j-rich de bildiğin gibi smaç şampiyonu zamanında

ya ben golden statin maçına gitmiştim bi kere o yüzden sempatim var yoksa bende bilirim miami li lakerslı san antoniolu olmayı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben nba fanatiğiyim yaaa gece oturup o müthiş basketbol dehalarını seyretmek çok zevkli.

ben shaq o'neal fanıyım nba de onun üstüne adam tanımam tabii haliyle mıamili olmamda kaçınılmaz oluyor.

kobe yide severim ama kendini bi halt sanmakla nba d yükselemez michael jordanı örnek alsın birz

saygılar... :D:D:D

ha bu arada unutmadan bizimkiler bu sezon ii başladı memo altın çocuk gibi oynuyo ama pek işe yaramıyo . hido zaten elinden geleni yapıyo ikisinede sonsuz başarılar :rolleyes::rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim favorim Ron Artest! Bence ligdeki en iyi savunmazı! Oynadığı zaman ligin en ii şutörlerine doğru dürüst sayı attırmaz! Artest sebebiyle favorim Indiana Pacers doğal olarak! Ama reggie gidince bi eksiklik oldu bakalım bu sene ne yapacaklaR!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Takımların internet sitelerinden oyuncuların istatistiklerine göz gezdirirken Mehmet Okurumuzun takımın en skorer oyuncusu olduğunu farkettim.. Bu da Sayman arkadaşımızın sorusuna şöyle cevap vermemi gerektiriyor bana..

Eğer Utahın en skorer oyuncusu Mehmetse gerçekçi olmak lazım ki o takım play offlara kalamaz..Mehmetin sayı ortalaması 18.1 lerde seyretmekte.. Dikkat ediniz Play offlara kalan hemen her takımın skorer oyuncularının ortalamaları 23 ün altına düşmemekte.. Lafın özeti Utahı play offlara sırtında taşıyacak bir oyuncusu yok maalesef yoksa bende çok isterdim kalsınlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Utah Jazz takım oyunu oynuyo ... skorerin sayı ortalamasından ziyade oyuna ortak olan oyuncu sayısının çokluğu Utah Jazz'ı play of'a taşır.. yüksek skoreri bulunan takımlara bakacak olursak Houston rocket'in tracy mac Kredy olmadığı maçlar , Iverson'un olmadığı maçlarda Ph. Sixer'ın durumu veya Kobe'siz Lakers ..tek kişiye endeksli takımlar olduğu için zor durumdalar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.