Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bu nasıl olmuştur

pofuduk

Önerilen İletiler

Yangın Var

Bir gemi kazası sonrası 4 kişi okyanusun ortasındaki küçük bir adada mahsur kalır. Ada tamamen kurumuş otlarla kaplıdır. Bir gün sabah kalktıklarında, adanın diğer tarafında yangın çıktığını ve üzerlerine doğru ilerlediğini görürler. Belli bir süre sonra yangın tüm adayı yakıp kül etmiştir ama 4 adam hala hayattadırlar.

Bu nasıl olmuştur?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yangın Var

Bir gemi kazası sonrası 4 kişi okyanusun ortasındaki küçük bir adada mahsur kalır. Ada tamamen kurumuş otlarla kaplıdır. Bir gün sabah kalktıklarında, adanın diğer tarafında yangın çıktığını ve üzerlerine doğru ilerlediğini görürler. Belli bir süre sonra yangın tüm adayı yakıp kül etmiştir ama 4 adam hala hayattadırlar.

Bu nasıl olmuştur?

sanırım yangın çıktıgında denıze gırmıslerdır. bıttıgınde ise geri adaya cıkmıslardır. yanı ben olsam ole yapardım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Önce rüzgarı arkalarına alarak,önlerindeki bölgede bir yangın daha çıkartırlar.Söndükten sonra da yanmış alana geçerler.Yangın buraya ulaştığında,yanacak birşey kalmadığından ateş onlara ulaşamaz ve kurtulurlar..

Üzgünüm Gloria;ben gördüm ben cevapladım..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erdik biz erdiiiik..:w00t::D Kıskanç Gloria.. <_<:)

Yeğencim şifre ne alemde.. :D

Kıskançççç TAURUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :):w00t: kıskanç işte kıskançsın sennnnn :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:):) peki

ya ne farkeder ''ı'' yerine ''i''

valla pofuduk farkediyor anlamları birbirinden o kadar farklı ki... TDK'ya bak... http://www.tdk.gov.tr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yangın Var

Bu nasıl olmuştur?

verilmiş sadakaları varmış ondan :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bilmece sormaya çalışmış galiba :angry:

ne demek istediğini anlayabilsek cevap vereceğiz amaaa enteresan işte :unsure: anlatacaktır sanırım gelsin de hele bi... Belki yanlış anlamışızdır demek istediğini... Umarım yanlış anlamışızdır yoksa canını sıkıcam sanırım bu arkadaşın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 yıl sonra...
Misafir Aslan kadar aslan

Aslında soru şöyle, adanın bir ucunda yangın çıkıyor ve rüzgar yangını adamlara doğru sürüklüyor, fakat kaçacakları taraf tamamen kurumuş dikenlerle kaplı olduğu için kaçıp denizede ulaşamıyorlar budurumda dikenleri aşıp denize nasıl ulaşırlar?? Cevabıda şöyle,yangından bir kuru dikeni tutuşturup, yanan ateşi arkalarına alıp belli bi mesafeden önlerindende ateş yakarlar önlerinde yanan ateş rüzgarın etkisiyle sahile varıp adamlara bir nevi yol açar ve adamlar sahile arkalarından yanan ateşten daha önce varmış olurlar....cut ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.