Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
pofuduk

bu nasıl olmuştur

Önerilen İletiler

Yangın Var

Bir gemi kazası sonrası 4 kişi okyanusun ortasındaki küçük bir adada mahsur kalır. Ada tamamen kurumuş otlarla kaplıdır. Bir gün sabah kalktıklarında, adanın diğer tarafında yangın çıktığını ve üzerlerine doğru ilerlediğini görürler. Belli bir süre sonra yangın tüm adayı yakıp kül etmiştir ama 4 adam hala hayattadırlar.

Bu nasıl olmuştur?

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

Yangın Var

Bir gemi kazası sonrası 4 kişi okyanusun ortasındaki küçük bir adada mahsur kalır. Ada tamamen kurumuş otlarla kaplıdır. Bir gün sabah kalktıklarında, adanın diğer tarafında yangın çıktığını ve üzerlerine doğru ilerlediğini görürler. Belli bir süre sonra yangın tüm adayı yakıp kül etmiştir ama 4 adam hala hayattadırlar.

Bu nasıl olmuştur?

sanırım yangın çıktıgında denıze gırmıslerdır. bıttıgınde ise geri adaya cıkmıslardır. yanı ben olsam ole yapardım :D

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir taurusmutis

Önce rüzgarı arkalarına alarak,önlerindeki bölgede bir yangın daha çıkartırlar.Söndükten sonra da yanmış alana geçerler.Yangın buraya ulaştığında,yanacak birşey kalmadığından ateş onlara ulaşamaz ve kurtulurlar..

Üzgünüm Gloria;ben gördüm ben cevapladım..:D

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

ben bunun cevabını daha once vermiştim ki zaten :)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir taurusmutis

Erdik biz erdiiiik..:w00t::D Kıskanç Gloria.. <_<:)

Yeğencim şifre ne alemde.. :D

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Erdik biz erdiiiik..:w00t::D Kıskanç Gloria.. <_<:)

Yeğencim şifre ne alemde.. :D

Kıskançççç TAURUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :):w00t: kıskanç işte kıskançsın sennnnn :online2long:

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir taurusmutis

Kıskançççç TAURUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :):w00t: kıskanç işte kıskançsın sennnnn :online2long:

Hayrola,sular mı kesildi..:w00t::D

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir taurusmutis

tamam kavga etmeyin ben ayırmam :)hımm bide mütevazisin galiba taurus:)

Mütevazi değil ama mütevazıyımdır evet ama Gloria'nın gazına geliyorum,ne yapayım.. :blushing::)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

:):) peki

ya ne farkeder ''ı'' yerine ''i''

valla pofuduk farkediyor anlamları birbirinden o kadar farklı ki... TDK'ya bak... http://www.tdk.gov.tr

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

gazlami calisiyorsun sen :unsure:

ne demek istedin fısıltı?

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Yangın Var

Bu nasıl olmuştur?

verilmiş sadakaları varmış ondan :D:lol:

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir taurusmutis

gazlami calisiyorsun sen :unsure:

Önce üslubunu düzelt sonra gel aramıza,bak bakalım buradaki arkadaşlar birbirlerine nasıl yaklaşıyor..

Lafını bilip yazmanda fayda var..

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

ne demek istedin fısıltı?

bilmece sormaya çalışmış galiba :angry:

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

bilmece sormaya çalışmış galiba :angry:

ne demek istediğini anlayabilsek cevap vereceğiz amaaa enteresan işte :unsure: anlatacaktır sanırım gelsin de hele bi... Belki yanlış anlamışızdır demek istediğini... Umarım yanlış anlamışızdır yoksa canını sıkıcam sanırım bu arkadaşın

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Aslan kadar aslan

Aslında soru şöyle, adanın bir ucunda yangın çıkıyor ve rüzgar yangını adamlara doğru sürüklüyor, fakat kaçacakları taraf tamamen kurumuş dikenlerle kaplı olduğu için kaçıp denizede ulaşamıyorlar budurumda dikenleri aşıp denize nasıl ulaşırlar?? Cevabıda şöyle,yangından bir kuru dikeni tutuşturup, yanan ateşi arkalarına alıp belli bi mesafeden önlerindende ateş yakarlar önlerinde yanan ateş rüzgarın etkisiyle sahile varıp adamlara bir nevi yol açar ve adamlar sahile arkalarından yanan ateşten daha önce varmış olurlar....cut ;)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.