Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Fenerbahçe Bu gruptan Çıkamaz

Önerilen İletiler

nevcastle,palermo,celtavigo ,fankfurt ve 100 yılın takımı fenerbahçe ve başlarında 100 yılın hocası zico ve 100 yılın savunma hattı lugano ve edu ,ümit ve 100 yılın santraforu david ve yüzyılın kalecisi rüştü sakrayaya ve bursaya yenilen en önemliside yenilirken futbol adına hiçbirşey koymayan savunma hattı dökülen hücumda organize ataklar yapamayan takım olma görüntüsünden çok çok uzak bu fenerbahçe bu grupta sonuncu olur şimdiden duyuyorum olurmu be dediğinizi 4.olursa başarı sayın bu benim görüşüm keşke haksız olsamda takımım başarılı olsa benide yazdıklarımdan dolayı utandırsa .Rüştünün erken gol yemesine veya saç baş yolduran hatalı ve basit goller yemesine veya gol atıp umutlandığımız andan 5 dakika sonra gol yemesinede hazırlayın kendinizi 100.yılda şampiyonlar liginde başarı beklerken şimdi uefada gruplarda neyapacağız diye kara kara düşünüyoruz bizi bu karanlığa sürükleyen bu tablonun eseri her kim ise yazıklar olsun daumu bile arattınız ya aratanlarada helal olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Çıkamayacağız büyük bi ihtimalle ama bence umutsuzluğa kapılmak yersiz,sonuçta oynanıcak bu maçlar.Türkiye kupasını almadan gruptan çıkarmıyolar mı -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

başlığa baktım acaba bugünkü şampiyonlar ligi için mi meğerse değilmiş :D

başlığı açan arkadaş bu başlıktan sonra yüzü kızarmıştır herhalde ben yanlış hatırlamıyorsam o gruptan çıktı

ama bugün için çıkamaycağı kesin uefa da olmaz....

amaaa bugün Fenerbahçe portoyu yenmezse

pılımı PORTOmu toplar giderim buralardan (pırtı mı olacaktı o :D ) buralardan giderim kısmını sonuca göre kıvırırım yarın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

başlığa baktım acaba bugünkü şampiyonlar ligi için mi meğerse değilmiş :D

başlığı açan arkadaş bu başlıktan sonra yüzü kızarmıştır herhalde ben yanlış hatırlamıyorsam o gruptan çıktı

ama bugün için çıkamaycağı kesin uefa da olmaz....

pılımı PORTOmu toplar giderim buralardan (pırtı mı olacaktı o :D ) buralardan giderim kısmını sonuca göre kıvırırım yarın :D

Fener yenmezse sen gel Besiktasli ol yakisir sana :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk önce bana ve tüm fenerlilere geçmiş olsun...Allah ne büyük Allah ki bize böyle bir işkenceyi daha uzun çektirmemek için FB yi Avrupadan tamamen uzaklaştırdı çok şükür :D

Şimdi ben kıvırma işine gelince :blush::stuart:

Siyasetçiler gibi yapıcam ve şunu söyleyeceğim :

" YANLIŞ ANLAŞILDIM :wacko: " Hem sonra buralardan giderim derken spor bölümünü kastetmiştim :unsure::devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.