İçeriğe atla

Fotoğraf

hastalık

Bu başlığa 6 cevap verilmiş

#1 hekim

hekim

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 57 İleti

Gönderi Tarihi: 20 Eylül 2006 - 09:51

neden hastalanınca şifayı kapmış deriz de hastalanan insanlara da acil şifalar dileriz. Şifa iyi mi yoksa kotu mu?

#2 bodrumlu

bodrumlu

Deneyimli Üye

• Φ Üyeler
  • PipPipPip
  • 974 İleti

Gönderi Tarihi: 20 Eylül 2006 - 11:39

neden hastalanınca şifayı kapmış deriz de hastalanan insanlara da acil şifalar dileriz. Şifa iyi mi yoksa kotu mu?

şifa iyimi kötümü sorusuna cevap şifa:iyilik bulmadır. yani iyi olmak dertten kurtulmak.
şifayı kapmak:bence iyi olunabilecek bir hastalığa yakalanmak.(örneğin kansere yakalanmış insana şifayı kapmış denmez,ama şifasız bir hastalığa yakalanmış denir.
şifayı kapmışsın,hadi yine iyisin, ya şifasız bir hastalığın olsaydı... allah korusun inşallah anlaşılır olmuştur :sweatingbullets: :)

#3 Misafir_taurusmutis_*

Misafir_taurusmutis_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 20 Eylül 2006 - 12:33

şifa iyimi kötümü sorusuna cevap şifa:iyilik bulmadır. yani iyi olmak dertten kurtulmak.
şifayı kapmak:bence iyi olunabilecek bir hastalığa yakalanmak.(örneğin kansere yakalanmış insana şifayı kapmış denmez,ama şifasız bir hastalığa yakalanmış denir.
şifayı kapmışsın,hadi yine iyisin, ya şifasız bir hastalığın olsaydı... allah korusun inşallah anlaşılır olmuştur :sweatingbullets: :)

Daha ne olacak,teşekkürler..

#4 hekim

hekim

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 57 İleti

Gönderi Tarihi: 20 Eylül 2006 - 14:29

şifanın iyilik bulma hali oldugunu biliyorum ben buradaki tezata dikkat cekmek istedim.
ama bodrumlunun acıklaması hosuma gitti.
tesekkurler bodrumlu.

#5 bodrumlu

bodrumlu

Deneyimli Üye

• Φ Üyeler
  • PipPipPip
  • 974 İleti

Gönderi Tarihi: 20 Eylül 2006 - 15:36

şifanın iyilik bulma hali oldugunu biliyorum ben buradaki tezata dikkat cekmek istedim.
ama bodrumlunun acıklaması hosuma gitti.
tesekkurler bodrumlu.

sağolasın :clover: :wub:

#6 kahin

kahin

Genç Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPip
  • 396 İleti

Gönderi Tarihi: 20 Eylül 2006 - 16:35

şimdi hekim ben bu siteye hasta oldum. bana allah şifamı versin yoksa şifayı kaptın mı denir.
İnsanların eksiklikleri bazen, aynı zamanda en güçlü tarafları olabilir: Ama yeter ki bu eksiklik kafalarında olmasın
.................dünüm yok yarınım sır............

............ tarlaya ektiğin rüzgarsa,her zaman fırtına biçersin .................

#7 Misafir_Akasya_*

Misafir_Akasya_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 30 Mart 2017 - 21:39

*GRİP*

*GRİP BİR HASTALIK DEĞİLDİR*

*GRİP* METABOLIZMANIN ANA ORGANLARI YANİ KALP VE BEYNI TEHDIT EDECEK KADAR DOLMASI SONUCU *KENDINI TEMIZLEMEK IÇIN TÜM VUCUDU KONTROLLU ÇALIŞTIRMASIDIR*

SAHIP OLDUĞUNUZ ENERJIYİ ICERIYE ÇEKEREK BEDEN TEMIZLIĞI YAPMASIDIR.

Cevap ekle