Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Rüya insanı öldürürmü?

Misafir €L€KTRO_777

Önerilen İletiler

Misafir €L€KTRO_777

kızlar neden biribirini çekemiyo hiç anlamıyorum yoksa bendemi bi sorun var :( bi kızın dostum dediği kız arkadaşlarının sayısı ne kadardır merak ediyorum. arkadaşım deyipte bi sorunumu anlattığın kız arkadaşım benim anlattıklarıma kendi yorumunu katıp olmayacak şekilde başkalarına anlatmış :angry::angry::angry: onun yüzünden hiç bi günahı olmayan bi erkek arkadaşım zor durumda kaldı bense söylemediğim şeylerin yükünü çekmişim boşu boşuna. elbette herkesin diğerlerinden farklı tuttuğu ruh eşi vardır ama bunlar bir kaç kişiden ibarettir.

neden kızlar birbirini bu kadar çekemiyo lütfen bana açıklarmısınız :wassat::wassat::wassat:

(tabi erkek olmadığım için bilemiyorum ama erkeklerdende bu konuda konuşmak isteyen varsa katılımlarını bekliyorum)

evet arkadaşlar insan rüyasında ölse yüreyi çatlayarak insan ölüyormuş diye duydum?

sizce ne kadar doğru?

buna bir örnek vereyim dedim...

RÜYAMDA son sürat bir arabayla gidiyordum.frene basamıyordum.sağa sola çarpıcam diye korku içindeydim.

ama hiç bir yere çarpmadım.giderek hızlanıyordum.sonunda bir uçurum dan aşağı son hızla uçtum.yere çarpacakken büyük bir korkuyla uyandım.

arkadaşlar diyorlar ki eğer o yere çarpsaydım kalbim heyecandan çatlarmış????

sizce ne kadar doğru?? :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet arkadaşlar insan rüyasında ölse yüreyi çatlayarak insan ölüyormuş diye duydum?

sizce ne kadar doğru?

RÜYAMDA son sürat bir arabayla gidiyordum.frene basamıyordum.sağa sola çarpıcam diye korku içindeydim.

ama hiç bir yere çarpmadım.giderek hızlanıyordum.sonunda bir uçurum dan aşağı son hızla uçtum.yere çarpacakken büyük bir korkuyla uyandım.

benim gördüğüm bir rüyada çatışmaya girmiştik askerdeyken benim attığım mermiler yavaş gidiyordu :) sonra beni taradılar göğsümden 5-10 tane mermi zupzupzup diye o sesleri duydum sanki gerçekmiş gibide hissettim ve yerde kalakaldım ölmeyi bekliyordum çok korktum ama ölmedim :)

bitanesindede ölmüştüm tabutta canım sıkılıyordu kalktım tabuttan koğuş nöbetçisi yerine yat sen ölüsün diyordu kavga ediyorduk :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizce ne kadar doğru?

bende hatlarımmı karıştı gözlerimmi bozuldu dedim birden :P:sweatingbullets:

bence yoktur öle bişi tabi bi uzmanına sormakta fayda var :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.