Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Hayatta imkansız diye bi şey yoktur! sizce?

AsiMeLek

Önerilen İletiler

Hayatta imkansız diye bi şey yoktur!

Bazen an gelir yaşam omuzlarımıza o kadar baskı uygular ki. . sanki dünyada kendimizi minicik bi böcek kadar hisseder yüklerin altında eziliyormuşuz gibi hissederiz. . çoğu zaman bu yükün bizi ezip geçiceğini düşünürüz.. durmadan uğraştığımız işin ne denli büyük, ne kadar ağır olduğunu düşünür onu dahada gözümüzde büyütürüz. . ama yaptığımız en büyük hata da bu zaten! biz başımıza gelen işte durmadan yükümüze bakmaktan ünümüzdeki yolu unuturuz ve ilerliyemeyiz.. . hayat çok zor ve yükü ağır. . Ama biz hayattan DAHA GÜÇLÜYÜZ!!! Allah kimseye taşıyamıyacağı yükü vermez.. altta ki fotoğrafta dikkatinizi en çok ne çekti bilmiyorum. . ama benim dikkatimi çeken şey onca yükün altındayken bile o karınca gözünü hedeflediği yoldan ayırmıyor. . yükünü incelemek yerine onun üstesinden geliyor. . yük sadce hissedildiği an ağır gelir insana! sonrasında o da bizden bir parça olur ve en güzeli onun üstesinden gelip üzeirimizden atmaktır.. Her zaman en güçlüsü olduğunuzu SAKIN UNUTMAYIN!! Hayata inat biraz daha fazla gülmeyi ihmal etmeyin. . Her zaman DAHA GÜÇLÜ olmanız dileğimle.

sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz.. yorumlarınız nelerdir?

deathcomimkansizyokturel4he2yv1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayatta imkansız olan tek şey olabilir ama bu herkese göre değişir. Bence zamanı geri getirmek imkansızdır fakat geçen zamanı telafi etmek de bizim elimizdedir. Tıpkı karıncanın kendinden onlar belki yüzlerce kat ağırlığında taşıdıkları gibi...

Evet bencede imkansızların içinde zaman var evet geri getiremeyiz telafi edebiliriz.Peki neden edilmesi zor oluyor etmek için çabamı gösterilmeli yoksa vazmı geçilmeli

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

inanıyorsan vazgeçmezsin önsezilerle ilgili bir şey ancak boşa uğraşmak da emeğe yazık değil mi zamana yazık :(

küçücük umudun varsa her şeye değer elinden geleni yaparsın malik bilmezse alik bilir. ummadığın anlar her şeyi değiştirir iyi yönde de olabilir bu kötü de

adımlarını izle mantıklı davran yanılmazsın :)

sevgiler :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

inanıyorsan vazgeçmezsin önsezilerle ilgili bir şey ancak boşa uğraşmak da emeğe yazık değil mi zamana yazık :(

küçücük umudun varsa her şeye değer elinden geleni yaparsın malik bilmezse alik bilir. ummadığın anlar her şeyi değiştirir iyi yönde de olabilir bu kötü de

adımlarını izle mantıklı davran yanılmazsın :)

sevgiler :):clover:

yorumun için çok teşekkür ederim..

Evet umut değilmidir başlangıç bu umut ışığı yanıyorsa aslında imkansızlık kalkar ve umulmayan bir anda bir bakmışız imkansız diye birşey kalmamış

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

imkansızlıklar hayal gücümüzle sınırlıdır..hayallerimiz bizi hayata bağlayan en önemli unsurlardandır.. biz imkansız demeye başladıysak ...ya çok uçuyoz demekki bunun sonu felakettir... yada azmimizi , hayal gücümüzü yitirmişizki işte erimeye başlıyoruz..geri sayım başladı demek biz bu diyarı terkediyoruz.. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

imkansızlıklar hayal gücümüzle sınırlıdır..hayallerimiz bizi hayata bağlayan en önemli unsurlardandır.. biz imkansız demeye başladıysak ...ya çok uçuyoz demekki bunun sonu felakettir... yada azmimizi , hayal gücümüzü yitirmişizki işte erimeye başlıyoruz..geri sayım başladı demek biz bu diyarı terkediyoruz.. :(

yorum için teşekkürler bence imkansızı başarmak için çabamızı kaybetmemeliyiz yoksa bu hayatta hep kaybederiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ooo kimleri görüyorum........

unutma ki imkansız diye bişey yoktur......yeterki azmini yitirme................

siyah herzaman karanlığı temsil etmez yada karamsarlık vermez insana yeterki baktığın açı aydınlık olsun............

sewgiler...........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

imkansız die birşey yoktur lafı bana çok beylik geliyor..tabiki hayata olumlu bakmakk insan psikolojisi için güzel birşey ama imkansızlık vardır bence...düşünsene yaşadıklarını bir daha asla yaşayamassın o artık geçmişte kalmıştır.hayatından illaki çıkmak isteyen birini düşünn ne yapacaksın yaniii...çareler tükenmişse..istediğin kadar azimli güçlü ol..neyi değiştirebilirsinki?gerçekçi olmak lazım derim ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ooo kimleri görüyorum........

unutma ki imkansız diye bişey yoktur......yeterki azmini yitirme................

siyah herzaman karanlığı temsil etmez yada karamsarlık vermez insana yeterki baktığın açı aydınlık olsun............

sewgiler...........

yorumun için çok teşekkür ederim. :)

evet siyah her zaman karanlığı temsil etmes öyleyse

Toplum olarak o kadar siyah ve beyaz renklerden oluşmaktayız ki; kimine göre siyah( karanlığı) görünen bazı durumlar otomatik olarak bir başkasına beyaz ( aydınlığı) temsili olarak görünebilmektedir..Ama hiç kuşkusuz uçların aralarındaki gri tonların toplamı uçlardaki siyah ve beyazlardan daha fazladır demek oluyorki bunların dışında bir çok renk çoğalabiliyor imkansızlı ortadan kaldırabiliyor beyaz yani aydınlığımız asla değişmiyor.

sevgilerimle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben ''Hayatta imkansız yoktur yeter ki iste'' sözüne inanmıyorum,hadi üzerimize düşeni yapmaktan ziyade bizim boyumuzu aşan konular var,bunlar Allaha kalmış bi şey.Çok istesekte,elimizden geleni yapsakta bazen beceremiyoruz -_--_- (Dün bi örneğini yaşadım)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben ''Hayatta imkansız yoktur yeter ki iste'' sözüne inanmıyorum,hadi üzerimize düşeni yapmaktan ziyade bizim boyumuzu aşan konular var,bunlar Allaha kalmış bi şey.Çok istesekte,elimizden geleni yapsakta bazen beceremiyoruz -_--_- (Dün bi örneğini yaşadım)

Bir laf vardır herşey olacağına varır demekki doğruymuş engellenemiyor. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.