Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

** Hayat sadece bir evet ve hayırmı sizce nedir? **

AsiMeLek

Önerilen İletiler

biz milletçe bi cafeye gidipte boş masa yoksa oturanlardan birine oturabilirmiyim diyemeyen sohbet için chate girip slm diyenleri silen arkadaş arayıpta arkadaş olmak isteyenlere hadi ordan deyip kababalıklarda yalnız yaşamaya alışmış bir milletin sevinçleri sadece düşlerde acıyı ise tam içimizde hissedenler olarak farklı hikayelerin belkide kahramanı olmadığımız için burda olan bir bölümü olarak:

evetlerin başlagıç hayırların son kabul görmediği belkide olmasını istemekten çok olana hayat verip mutlumusun şimdi sorusuna bir cevap vermeye çalışsak yazılan satırlar daha uzun ve uzakları yakın kılıp yakını daha yaşanılır kılmazmıyız. Eveti bazen vermek istesekte neden hayır deriz.

taktir sizden benden daha iyi dostların düşünceleri eleştileriniz belkide anlayamadığımı anlatacaktır.göstereceğiniz ilgi için tEşEkürler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nerede ne için bulunduğumuzu bilememizden kaynaklanıyor. Ne gerekiyorsa onu olamıyoruz ve belirli çerçeveler dışına çıkarsak kendimizden yani özümüzden birşey kaybedeceğimizi sanıyoruz ama aslında öyle değil...

Verdiğin örnekler çok güzel ve güzel düşüncelerin çıkacağından eminim...

teşekkür ederim eren :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet.insan kendini değerli görmeli ama önemsememeli..insan değerlidir çünkü bir ölümlüdür..ve bir daha varolmayacaktır..ama bir o kadar da önemsizdir..çünkü kendisi gibi yüzbinlercesi vardır..evetlerin hayırr..hayırların evet olduğu..akıl oyunları ve stratejilerin kol gezdiği günümüzde..herkezin aradığı dostluklar ve aşk malesef..ama..biz tanrının kurnaz bir o kadarda aptal çocukları..daha çoooookk susamlı ekmek yemeliyiz ... :stuart::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet.insan kendini değerli görmeli ama önemsememeli..insan değerlidir çünkü bir ölümlüdür..ve bir daha varolmayacaktır..ama bir o kadar da önemsizdir..çünkü kendisi gibi yüzbinlercesi vardır..evetlerin hayırr..hayırların evet olduğu..akıl oyunları ve stratejilerin kol gezdiği günümüzde..herkezin aradığı dostluklar ve aşk malesef..ama..biz tanrının kurnaz bir o kadarda aptal çocukları..daha çoooookk susamlı ekmek yemeliyiz ... :stuart::stuart:

yorumun için çok teşekkür ederim..

yaşamda evet ne demekki

bazen istediğimiz halde evet diyemiyoruzki yaşamak için susmalımıyız dediğin gibi yoksa bu evet ve hayırları yok edebilmek için evetse evet hayırsa hayır demek için konuşmalımıyız .öyle bişey varki evet ve hayır bu yaşam sürdüğü sürece var olacak bizlerse evet hayır hayıra evet demeye devam edeceğiz galiba

sevgilerimle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yorumun için çok teşekkür ederim..

yaşamda evet ne demekki

bazen istediğimiz halde evet diyemiyoruzki yaşamak için susmalımıyız dediğin gibi yoksa bu evet ve hayırları yok edebilmek için evetse evet hayırsa hayır demek için konuşmalımıyız .öyle bişey varki evet ve hayır bu yaşam sürdüğü sürece var olacak bizlerse evet hayır hayıra evet demeye devam edeceğiz galiba

sevgilerimle...

netliktir sana yanıtım..kişi kendini ortaya koyabilmeli..insan çirkefse bile ben çirkefim diyebilmeli..samimiyet için bu gerekir..gelelim kurnazlığa..kurnazlığın olduğu yerde sevgi aşk ve dostluktan bahsedemeyiz..ve bunu hep yaparız ..sonuç..kurnazlık kendini bi şekilde deşifre ettiğinde kişinin içinde bulunacağı hal koskocaman bir aptallık..yüreklilik, karşındakinin önce zayıflıklarını sevmeye başlamaktır..güçlü ve pozitif yanları herkez sever..aslında bütün mesele bu..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

netliktir sana yanıtım..kişi kendini ortaya koyabilmeli..insan çirkefse bile ben çirkefim diyebilmeli..samimiyet için bu gerekir..gelelim kurnazlığa..kurnazlığın olduğu yerde sevgi aşk ve dostluktan bahsedemeyiz..ve bunu hep yaparız ..sonuç..kurnazlık kendini bi şekilde deşifre ettiğinde kişinin içinde bulunacağı hal koskocaman bir aptallık..yüreklilik, karşındakinin önce zayıflıklarını sevmeye başlamaktır..güçlü ve pozitif yanları herkez sever..aslında bütün mesele bu..

ben kendimce her zaman samimi oldum kurnazlık benim işim değil kurnaz olsaydım kazanan olurdum çirkeflik ve kurnazlık bir yere kadar ben bunlardan korkarım Allah büyüktür derim bir yerlere azmimle gelmeyi düşünürüm doğrularımda bu benim doğrumdur evet dersem asla vaz geçmem hayır dersem hayır dediğimde herşey biter herşeye pozitif bakarım nitekim olanda şudurki kaybederim

sevgilerimle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.