Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

fenerbahce

t-fun

Önerilen İletiler

Ben hayatımda fenerliler kadar fanatik taraftar görmedim.

Geçenlerde bir arkadaşımın babası vefat etti.

Babasının cenazesi için fenerbahçeli imam aramış :wacko:

Çünkü rahmetli daha önceden, "Öldüğümde fenerbahçeli imamdan başka imam istemem!Galatasaraylı imama cenazemi yıkatırsanız, size hakkımı helal etmem sonra" demiş :huh::cokkomik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
Ben hayatımda fenerliler kadar fanatik taraftar görmedim.

Geçenlerde bir arkadaşımın babası vefat etti.

Babasının cenazesi için fenerbahçeli imam aramış :wacko:

Çünkü rahmetli daha önceden, "Öldüğümde fenerbahçeli imamdan başka imam istemem!Galatasaraylı imama cenazemi yıkatırsanız, size hakkımı helal etmem sonra" demiş :huh::cokkomik:

yaf hepsi bi acayip bunların :islik: adama bak ya :ayakvur::deli:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oley oleyyy oleyyy oleyyyy FenerBahce bisim gonlumusun birincisi FenerBahce :stuart: akili adammis fenerden baska imama yikatilirmi hic olmas tabi :stuart:

ahanda bi tane daha -_- Merve boşver sen imamı,ben sana Türkiye Kupası atim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Feneri Fenerliler disinda destekleyen ve seven baska bir taraftar gösteremezsiniz, ama ya CIM BOM, onun sevenleri kendi taraftarlari disinda bile cok. Kendileri sampiyon olamiyacaklarsa Fener yerine Cim Bom olsun diye A S L A N I tutarlar. Gene sampiyon Aslan Cim Bom olacak.

Türkiye'nin Avrupa da tek temsilcisi ve gururu C I M B O M !!!!!!

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Feneri Fenerliler disinda destekleyen ve seven baska bir taraftar gösteremezsiniz, ama ya CIM BOM, onun sevenleri kendi taraftarlari disinda bile cok. Kendileri sampiyon olamiyacaklarsa Fener yerine Cim Bom olsun diye A S L A N I tutarlar. Gene sampiyon Aslan Cim Bom olacak.

Türkiye'nin Avrupa da tek temsilcisi ve gururu C I M B O M !!!!!!

Saygilar

BJK'lı olarak "imza mı atsam?" :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

al sana işte kutsal ittifak :D

ben bu ittifak kelimesi ile oynardım ama neysee şimdi ayıp olur :D

Vallahi ne derseniz deyin , kutsal ittifakmi dersiniz yoksa baska birseymi dersiniz. Ama önemli olan Fenerlilerin biraz öz elestiri yaparak neden kedilerini kendilerinden baskalarinin sevmemelri ve mesela konu CIM BOM oldugu zaman Fenerliler disindaki hemen hemen tüm diger takim taraftarlarinin sempati göstermeleri? Ehhh Fenerliler Fener cumhuriyeti ilana ederek kendilerini dev aynasinda görürlerse ve birde ayrimcilik yaparlarsa bu duruma sasmamalari gerekli derim.

Sayilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BJK'lı olarak "imza mı atsam?" :D

Ne münasebet sn mavi, tabiiki atabilirsiniz, bizler dost ve kardes takimlariz, yani 17 tane super ligte kardes ve dost takim var. Onlar sahaya yaris icin savas icin cikmiyorlar. sahada iyi oynayan kazansin demi. Neden acaba sadece 17 takim dost ve kardes? 18. takim neden yalniz kaliyor, bunu cevabini 18. takim vermeli derim.

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.