Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

3 hat

cecemm

Önerilen İletiler

Bu evler inşaat halindeyken problem yok. ama tamamlanmış bir evse evin birinde tadilat gerekir.yok kroki halindeyse hiç bir engel çıkmaz. tebrik ederim arkadaşım çok akıllıca bir cevap.bildiğiniz gibi demokraside çareler sonsuz.Bu forumda sorular cevapsız kalmaz :clover::clover:

bence de :)

teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 yıl sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Baya bi olmus ama arayanlara bir fayda var tabikide.Bende merak ediyorum.Bize bu soru soruldu cevap yok dedi ogretmenler.Ben bir cevabi olabilecegini dusunuyorum.Profesorler bile bilememis.Bu soru benimde aklima takildi.Ve ben hayla ugrasiyorum.50 kere denedim herhalde.Ogretmenimiz kopru yaparak yollar kesismezmis.Ama ben bir cevabi olabilecegini dusunuyorum.

Bence bu sorunu bir cevabi var ogretmenler ve diger profesorler bile bilememis ve birakmislar bu soruda cevapsiz kalmis ama bir cevabi olunduguna dair iddalar var. Bencede bu sorunun cevabi vardir elbet.Profesorler 200 kere denemisler ama basaramamislar. Bende 50 kere denedim.Biliyoruz ki paralel yollar kesismez. Onun icin bu yollari paralel goturmemiz lazim.9 tane hat paralel olucak ki kesismesin yollar.Anca cozumu budur.3 boyutlu kesismeden gider ama bir duzlemde kesismez. Neyse bunun cevabini ben bulmaya calisiyorum. Kafa yorursak bulabiliriz. ❔❔

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.