Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mesleğimizi seviyormuyuz

Önerilen İletiler

Mesleğimizi seviyormuyuz,

ya da ne olmak isterdik hayatta,

Örneğin ben muhasebeciyim,

Orkuduğum orta okul ile, Ticaret lisesi bitişikti,

beni arkamdan ittiler, sonra üniversite, derken muhasebeci

oldum çıktım.

Gelgelelim hiç sevmiyorum mesleğimi,

bana kalsa, üniversite de tarih okumak

ya da bağlama sanatçısı falan olmak isterdim.

Şu anda ilgi göstermesem de en sevdiğim alanlar bunlar,

Var mı sizin de böyle pişmanlıklarınız?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Psikolog olmak isterdim...

Insanlara ve insan iliskilerine merakim pek bi fazla bunun yani sira iyi bir gözlemciyimdir de ...

Üniversite egitimine baslarken, Dekanin bir taviseyi vardi, okudugunuz bölüm haricinde müzik, sanat, tarih vs gibi alanlarla da ilgilenin demisti, sanirim ben bu tavsiesini cok benimsedim... sonradan kendi okudugum bölüm beni hic ilgilendirmeye balsadi...

ve su an yaptigim is hic benlik bi is diil, ama yakinda bu degisecek umarim insallah

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mesleğimizi seviyormuyuz,

ya da ne olmak isterdik hayatta,

Örneğin ben muhasebeciyim,

Orkuduğum orta okul ile, Ticaret lisesi bitişikti,

beni arkamdan ittiler, sonra üniversite, derken muhasebeci

oldum çıktım.

Gelgelelim hiç sevmiyorum mesleğimi,

bana kalsa, üniversite de tarih okumak

ya da bağlama sanatçısı falan olmak isterdim.

Şu anda ilgi göstermesem de en sevdiğim alanlar bunlar,

Var mı sizin de böyle pişmanlıklarınız?

seninle aynı durumda sayılırım..(tek fark benim ev tıp fak. yanında değildi :D )...bana kalsa işletme tahsili yapmak istiyordum ama sadece kendimiz karar veremiyoruz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haftanin konuguna burdan mi devam edioruz , ilahi Marcus, gözün cikmasin emi :P

calistigim sirket, yeni ürünleri Avrupa pazarina sunuyo su an ürün portföyleri biraz kücük cünküm tap taze bi sirket, ve yakinda TR pazarina da el atacaklar ve bu benim görevim olcak ... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BEN KLASİK LİSE MEZUNUYUM VE OKUL SONRASI İŞLETME OKUMAK GİBİ BİR PLANIM YOKTU.ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ ECZACI OLMAK İSTERDİM.AMA İNSAN HER ZAMAN İSTEDİĞİNİ YAPAMIYOR BİR TESADÜF SONUCU İŞLETME OKUDUM VE ŞUANDA ÇOK MEMNUNUM HAYATIMDAN.MUHASEBE KISMINDAN ZİYADE İNSAN KAYNAKLARI KISMINI SEVİYORUM.VE YAKINDA BU İŞİ YAPACAĞIM ALLAH İZİN VERİRSE CAFEMİ AÇIYORUM... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hep borsada büyük bir fonu yönetin gurubun başındaki adam olmayı hayal etmiştim turizimci oldum ama gel görki soğumaya başladım ne seviyorum ne sevmiyor bu daha kötü sevmemekden belki. Bütün gün inglizlerle diyalog halindeyiz ve onları hiç sevmiyorum çok yapaylar ama yinede istediğim tarzda bir turizm olursa evet çok severim kültür turizmi keşke olsa bu ülkede yoğunlukta olsa . Varsa yoksa insa ilişkileri çıkar üzerine bu sektörde. Kar çiçeği neskafe sütlü olsun cafede hayırlı olsun şimdiden :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.