Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En iyi saç ekim merkezi neresidir?

Smyrna

Önerilen İletiler

izmirde 9.ay önce sac ekimi  görüşmesi için  özel likya polikliniğine gittim kapıda güzel karsılama hoş sohbet güler yüzlü ekipleri  ve bana 3 ay sonrasına randevu verdiler  neden 3 ay sonrasına veriyorsunuz dedigimde ayda 50-60 hasta ekiliyormus  cevabını aldım ve sonunda ektirdim gayet basarılı gecti operasyonum  ve çok mennun kaldım 6.ay girdim saclarım 22.günde dökülmeye basladı ve 4250 greft ektiler ve hepsi cıkdı sacekimi ekipleride işinin piiri  .. herkese tavsiye ederim gidin görün derim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Cevaplar 72
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Gönderilen Görseller

• 2 hafta sonra...

merhabalar.. 

Ankarada bakanlar için tunalıda Nebil Hoca var. Adam ve ekibi gerçekten süper ve işini çok iyi biliyorlar. zaten hoca yurtdışından gelmiyor desem yeridir. Ben geçen ay ektirdim. Sonuçtan inanılmaz memnunum. Hocanın desteğine gelince.. inanın adamla whatsapp'dan yazışıyoruz. zaten

bi bakın derim ben ektirmeyenler için..

herkese iyi forumlar arkadaşlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir ______erennnnn______

Ankara international Saç ekimi Merkezinde Doç.Dr.Serdar Gökrem 3 yıl önce 4000 greft manuel fue ile doğal açılı sık ekim yaptı, sonucumdan gayet memnunum, aslında başka bir doktora muayene olup ödemeyi yaptım, ama serdar hoca yapıyormuş operasyonlarını, kendisine direk ulaşamadığım için biraz tuzlu oldu ama, arkadaşımın ekiminde tecrübe kazandık %30 ucuza geldi bu konuyu belirtmek istedim sıkça karşılaşılan bir durummuş bu, doğrudan doktorun kendisi ile görüşün diye yazmak istedim..

slm mustafa evet oldukca iyidir... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beyler ben 6 ay önce Transest'e saç ektirdim. Sonuçtan çok memnunum, yeni saçlarımın çoğu çıktı. Düşünenlere tavsiye edebilirim. Gönül rahatlığı ile orada yaptırabilrler. 

merhaba, bende yaklaşık 1,5 yıl önce Transest e saç ekimi yaptırdım ve çok memnun kaldım. sonradan ekim olduğu hiç anlaşılmıyor. Yaptırmayı düşünenler varsa buraya bi uğramadan karar vermesinler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Saçsızlık sorunu yaşayanlara, en iyi saç ekim merkezi tavsiyeleriniz...

Selam Arkadaslar ben yaklasık 6 ay once aestimed ekim merkezinde yaptırdım 4700 greft ekildi Aytac karadut hocaya ve cok memnunum su anda saclarım cıkmaya basladı tam sonuclar ıcın 12 ay mınumum beklemem gerektıgı solendı ama su anda bıle super tavsiye ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

6  ay evvel  saç  ektirdim .

Sonuçlardan gayet memnunum. 3100 greft saç  ekildi.  10  gün arayla resimleri  çektim.   video  olarak  youtube  ye  koydum.  

Anestezi yapılırken  bayağı canınız yanıyor  . Fakat  sonrasında  ekim  anında  hiç  birşey  hissetmiyorsunuz.  Toplam  8  saat  sürdü.  Yatarken  biraz  sırtınız  ağrıyor.  Ama   yinede  değerdi.  Soracak sorularınız olursa  cevaplayabilirim....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

6  ay evvel  saç  ektirdim .

Sonuçlardan gayet memnunum. 3100 greft saç  ekildi.  10  gün arayla resimleri  çektim.   video  olarak  youtube  ye  koydum.  

Anestezi yapılırken  bayağı canınız yanıyor  . Fakat  sonrasında  ekim  anında  hiç  birşey  hissetmiyorsunuz.  Toplam  8  saat  sürdü.  Yatarken  biraz  sırtınız  ağrıyor.  Ama   yinede  değerdi.  Soracak sorularınız olursa  cevaplayabilirim....

Hocam  videonun  sonunda  180.  günde  sonuçlar  çok  iyi. Bence  harika.  Arkadaşım  yaptırdı  bi  firmada  hiç memnun  değil.   Daha  sanırım  artış  olacak  değil  mi ?

Nerede  ekim yaptırdınız  ?  Kaç  günde  iyileşme  oldu?   

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende burada saç ektirdim. Saçlarım şuan gür ve çok iyi durumda. Gülten Hanım bu işte uzman bir bayan... Saç ekimimde başından sonuna kadar benle ilgilendi. İlgi ve alakası çok hoşuma gitti. Hizmetleri ayrı bir güzel özel arabayla alınmam konaklamam herşey mükemmeldi. Üstelik kısa bir İstanbul gezisiyle saç ekiminde sonra iyi moral oldu benim için... Herşey için çok ama çok teşekkür ederim Gülten Hanıma. İyiki böyle bilgili ve iligili bir bayan var. Saç ektirecek herkese tavsiye ederim. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam bende saç ekimimi Mega Hair Transda yaptırdım. Şuan çok memnunum. Saçlarım yavaş yavaş çıkmaya başladı. Çıkmaya başladığına görede uzayıp beni mutlu edecek Tavsiyem denilen herşeye uyun etkisi saçların çıkmasında etkisi çok büyük. Yıkama kuralları kullanılan ilaçlar filan. Önemli bilgiler veriliyor zaten ekimden sonra… Bende Gülten Ünveren hanımefendiye minnettarım… Tavsiyede ederim…

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Selam arkadaşlar daha önceden de Gülten Ünveren hanıma saç ektirip memnun kalanlar olmuş bu formda bende onlardan biriyim :) benim saçlarımıda Gülten Ünveren hanım ekti işinde 1 numara bence çok memnunum eski saçlarıma yeniden kavuştum  ekibine ve kendisine çok teşekkür ederim emeklerinize sağlık..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Kız arkadaşım olunca ben de dökülmeyi sorun etmeye başladım. Aslında kız arkadaşımın bir şikâyeti yoktu saçlarımla ilgili. Yani bana hiçbir zaman saçların kötü ektirme yap gibi şeyler söylemedi. Ama ben kendi kendime rahatsızlık duyuyordum açıkçası. Ayrıca yaşadığım bir olaydan dolayı da görüntümü sorgular hale gelmiştim.

Şu an 33 yaşındayım ve iş yerine gelen genç bir müşteri bana yaşlıymışım gibi bir hareket yapmıştı şimdi tam detayı vermek istemiyorum. Her neyse bunun ve kendimi içinde bulunduğum yaştan daha yaşlı göstermemek, iyi izlenim vermek gibi isteklerle bir klinik arayışına girdim. İsveç estetik saç ekimi merkezi ile karşılaştım. Memnunum tavsiye ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir saçlıadam

Selam arkadaşlar saç ektirmek isteyenlere bilgi amaçlı yazıyorum babam Gülten Ünveren hanıma ekim yaptırdı ben buldum Gülten hanımı instagramda hakkında çok olumlu yazılar okudum bizde çok memnun kaldık 4500 grafts saç ekildi babama biz sonuçtan çok mutlu olduk sizde mutlu olmak istersenz diye tecrübemizi paylaşmak istedim fotoğrafımız aşağıda mevcuttur bakabilrsiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.