Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çizimli öykümü sabırla okuyup fikir, düşünce ve eleştiri sunabilecek olan var mı acaba :)

Önerilen İletiler

Arkadaşlar tecrübeli bir forum kullanıcısı değilim ve umarım açtığım başlık kurallara aykırı falan değildir.

Sadece yazdığım amatör öykü hakkında insanların düşüncelerini merak ediyorum. 

Açıkçası yazarken onlarca defa tekrar okuduğum için kendi yazdığım öyküden soğudum ve birçok farklı noktasını sevmemeye başladım ancak yine de ilk defa okuyacak birilerinin tepkisini öğrenmek istedim.

Hikaye ve çizim karşılıklı sayfalarda yer alıyor ve yaklaşık 130 sayfalık bir kitap bu. Bir sayfa öykü bir sayfa çizim.

Profesyonel bir eser olmadığından editörlerin zamanını ve kendi paramı boşa harcamak istemedim. Doğrusu, bu konuda ücretsiz inceleme yapan bir editöre göndermiştim ama ücret karşılığı inceleme yaptırmak isteyen kimselerin aşırı yoğunluğundan ötürü oradan bir sonuç çıkmadı. 

Uzun lafın kısası, birkaç aylık tembelce bir uğraşla ortaya koyduğum bu kitapçığın oracıkta durmasına gönlüm razı olmadı. Ne kadar amatör bir çalışma da olsa, insanların olumlu ya da olumsuz düşüncelerini öğrenme isteğim var.

İlgi duyan olur mu bilmiyorum :) Bekleyip görelim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.