Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bak seeen.. :)

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

• Cevaplar 61
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

şimdi ben buna cevap verecem sen diyeceksin ki "tebrikler gloria da az biraz bekleseydin" sonra benim de canım sıkılacak niye beklim ki ben bunun cevabını biliyorum ama diyecemmm... Dur o zaman ben ikimizin de istegini yerine getirim... Buraya cevap yazmim senin istegin yerine gelsin; cevabı sana öm'yle yollayayım benim istegim yerine gelsin...

Cevap ÖM'nizde sayın Taurus Beyefendi... :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bende taurus cümlesini nerde gördüm diyordum yanlışım yoksa davıncının şifresi kitabındaki subayın ismiydi.çok dikkatli birisi olduğun belli kitaptan link çıkarmak veya görebilmek aklıma gele bilecek bir şey değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende taurus cümlesini nerde gördüm diyordum yanlışım yoksa davıncının şifresi kitabındaki subayın ismiydi.çok dikkatli birisi olduğun belli kitaptan link çıkarmak veya görebilmek aklıma gele bilecek bir şey değil.

:)

Arkadaşım alakası yok benim düşüncemle.Taurus benim burcum olan Boğa'nın zodyaktaki ismi,mutiş te adımın şirinleştirilmiş hali..(Sevdiklerimden bazıları böyle seslenir bana)

Bu arada cevaplar yanlış arkadaşlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insan :D

tek basinayken pek onem vermez temizlige.

ama toplumlasmak amaciyla kendinden birseyler kısar :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok ingilizce arkadaşım.Belki diğer dillerde de vardır.Ama asıl olan zodyak'taki isim.Yani Taurus=Boğa burcu.Yoksa boğa Bull olarak söylenir..

Hala doğru yanıt yok.. :(

ayıp sana... :devil:

ben doğru cevabı ömden göndermedim mi sen de doğru demedin mi? Sölimmm miiii yaaa artık 21 ileti oldu kimse bilemiyo işte, ben biliyommmmm :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.