Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çember - The Circle 2017

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Çember - The Circle 2017

the-circle.jpg

Mae Holland (Emma Watson), dünyanın en güçlü teknoloji ve sosyal medya şirketinde hayatının fırsatını buluyor (iş buluyor). Mae, şirket kurucusu (Tom Hanks) tarafından cesaretlendirilerek gizlilik, etik ve kişisel sınırların sınırlarını zorlayan çığır açan bir deneye katılıyor. Bu deney gelecekte başımaza gelme olasılığı çok yüksek bir olayı gözlerimizin önüne getiriyor ve hakkında düşünmemize yol açıyor. Sosyal medya ve gizlilik. Zevkle izledim ama biraz zayıf bir yapılandırmaya sahip diyebilirim .

Yönetmen: James Ponsoldt

Oyuncular. Emma Watson, Tom Hanks

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fimi izleyeli epey oldu ve şu anda düşünüyorumda filme dair bir çok şeyi hatırlıyorum ama nedense sonunu hatırlayamıyorum, demek ki öyle etkileyici bir sonu yoktu ya da unutmak istediğim bir sonu vardı. Sonunu tekrar izleyeceğim. Filme dair yorum yapmam gerekirse ben tek mekan filmlerini oldukça severim o yüzden filmi beğenmiştim. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
5 saat önce, gloria dedi:

Fimi izleyeli epey oldu ve şu anda düşünüyorumda filme dair bir çok şeyi hatırlıyorum ama nedense sonunu hatırlayamıyorum, demek ki öyle etkileyici bir sonu yoktu ya da unutmak istediğim bir sonu vardı. Sonunu tekrar izleyeceğim. Filme dair yorum yapmam gerekirse ben tek mekan filmlerini oldukça severim o yüzden filmi beğenmiştim. 

Haklısın filmin sonu çokça konuşulacak bir şekilde sonlanmıyor. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.