Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aldatılan

aldatılan

Önerilen İletiler

Arkadaşlar zaman ayırdığınız için sağ olun, mümkün oldukça kısa anlatmaya çalışacağım.

Lise son sınıfta 2004 yılında hayatımın aşkını tanıdım 30 yaşındayım ve sadece onu sevdim.

2011 yılına kadar sevgili olduğum herkesin parmakla gösterdiği ilişkim ile (çokta kavga ederdik) ona taptığım hayatımı dünyamı ona adadığım insan ile 2011 yılında evlendim şimdi 3 yaşında dünyalar tatlısı bir kızım var. İşim gücüm yerinde ufak tefek düzelebilir maddi sıkıntılar hariç her evlilikte olabilecek tartışmaları yaşıyoruz. çok detaya inmek istemiyorum yoksa meydan larus gibi yazarım neler yaşadığımı, hissetmenizi istediğim tek şey ben onu sevmedim taptım.

7 ekim 2017 de ilahi adelet denen şey oldu ve sevgili olduğum sürede benim kıyamadığım eşim beni defalarca aldattığını öğrendim.

dünyam başıma yıkıldı nefes alamıyorum, ne yapacağım bilmiyorum. bir yandan bana babacım diyen kızımı düşünüyorum. bırakıp gidemiyorum. eşimi hala deliler gibi seviyorum ama aklımdan çıkartamıyorum. birebir onun ağzından duymama rağmen inkar ediyor. çünkü ben gizlice dinledim. keşke dinlemeseydim. bilmemek mutluluk sanırım. bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum, Ama göğsüme bir acı çöktü bunu kelimelere dökemiyorum. kimse ile paylaşamıyorum konuşamıyorum. ne yapacağımı bilmiyorum.çok çaresizim kolum kanadım kırıldı yıkıldım.

Kimsenin yardım edebileceğini de sanmıyorum sadece yazmak tanımadığım birileri ile paylaşmak istedim. ben her gün ölüyorummmmm. ölüyorummm.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.