Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Zor Bir Sorunn!

wolkowyy

Önerilen İletiler

Arkadaşlar... bilgisayarım 3d oyunlarını çalıştırmıyor fps ayarı devamlı düşüyor örnk: Counter da Fps 20-30

Bilg. özellikleri : Asus anakart P5sd2-X sis raid 656 ekran kartı ati Radeonx550 256 mb 512 ram... ilk bilg. aldıgımda oyunları mükemmel çalıştırıyordu sonra virüs girdikten sonra format attım ondan buyana oyunları çalıştıramıyorum sürücüleri güncelledim direct x yükledim ama bir türlü çözemedim bu daha derin bir sorun sanırm bu arada futbol manager oynarken 15-20 dk sonra hdd kilitleniyor ve reset atmak zorunda kalıyorum bunun bir baglantısı olabilir mi ? yardımcı olursanız sevinrimm :( (bios denetimi yapmama gerek varmı ? varsa nasıl yapmalıyım??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ewt. söylediklerinin hepsini yaptım ama halen aynı sorun devam ediyor... bilgisayar 5 aylık daha garantisi devam ediyor ama sorunun hangi parçadan oldgunu bulamadım sanrıım son çare parçaları tek tek başka bilg. da denemek olacak anca öyle sorunu bulabilrim... yardımın için saol...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Büyük bir ihtimal sorun donanım çakışmasıdır Bios ayarlarını kontrol et önce hani formatlayım falan derken biostan bazı oynamalar yapmış olabilirsin default yap yada biosu denemekte fayda olur ayrıca başlat çalıştıra şu komutu yaz dxdiag ve bir kutu açılacaktır bir soruyla onaylarsın ve üstte likleri var system Dirextfiles display sount gibi senin için önemli olan display bölümü oraya tıkladıgında altta notes kısmında No problems found. yazısı var ise sorun ordan kaynaklanmıyordur birde söyledigine göre Ram larda sorun olabilecegini tahmin Ediyorum eğer imkanın varsa ram tekli ise degiştir başka bir ram dene çiftli ise tek tek çalıştır eğerki ekran kartında sorun yoksa sorun ordadır çünki Ram kitlemelere yol açar sorun oluştugunda ve mavi ekran yazıları çıkarır pc yi kitler hani hastalık belirtisi varya ondan tam teşhis etmek istemiyorum ama RAM gibi geliyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.